Legendárky na Monka

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969
Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Borgi* » 27.11.2012, 01:45 hod.

Ale ty si dokonca tak obmedzeny ze uplne vynechas random stat
Tak a dost, nenechám se tu urážet od nějakého zakomplexovaného čobola. Fakta ti došla, kopeš kolem sebe jak malý harant, ignore 8-) :wave:
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od gos » 27.11.2012, 02:09 hod.

Si zabil :lol: , das tu 2 screeny kde nie je vidno ani aky Az'Turrasq, ani aky Echoing si pouzil.
Uz PRESVADCUJUCEJSI dokaz som si nemohol priat. facepalm

Kludne ma ignoruj, aspon sa nebudes dalej zosmiesnovat :lol:

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Halen » 27.11.2012, 04:24 hod.

Ohledně Echoing fury - tu zbraň bych jako melee, který potřebuje nepřátele k tělu nepoužil, ani kdyby mi ji někdo nutil zadarmo. Ten fear je tak neskutečně otravná záležitost, že tu zbraň úplně znehodnocuje. Jo, je výborná na ranged chary, který potřebujou naopak, aby od nich moby utíkaly pryč. :lol: Jednu jsem měl, 1173 DPS, 150 síly, socket, papírově mi zvedla DPS z 135k na 152k, ale co naplat, když jsem skupinu melee elitek, které jdou normálně tvrdě do těla pižlal dvojnásobně dlouho, protože pořád ode mě zdrhaly, díky tomu fearu. Blizzard prostě vždy naprosto zčubí zbraň s potenciálem, aspoň jednu. V D2 takhle zčubil Ocullus, díky otravnému náhodnému teleportu a tady zkazil Echoing fury. Varuji každého, kdo by ji chtěl - je to předražená, otravná, papírově nadhodnocená věc, k ničemu pro používání na vyšší MP. Může se hodit na MP0 nebo MP1 a Alkaizer runy, kdy moby padají jak hrušky jen z vírů, které generuje sprint. U Monka to bude tuším obdobné, to využije možná rycho-farmící Tempest rush build, opět na MP0 nebo MP1.
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od AlterEgo » 27.11.2012, 07:13 hod.

Halen píše:Ohledně Echoing fury - tu zbraň bych jako melee, který potřebuje nepřátele k tělu nepoužil, ani kdyby mi ji někdo nutil zadarmo. Ten fear je tak neskutečně otravná záležitost, že tu zbraň úplně znehodnocuje. Jo, je výborná na ranged chary, který potřebujou naopak, aby od nich moby utíkaly pryč. :lol: Jednu jsem měl, 1173 DPS, 150 síly, socket, papírově mi zvedla DPS z 135k na 152k, ale co naplat, když jsem skupinu melee elitek, které jdou normálně tvrdě do těla pižlal dvojnásobně dlouho, protože pořád ode mě zdrhaly, díky tomu fearu. Blizzard prostě vždy naprosto zčubí zbraň s potenciálem, aspoň jednu. V D2 takhle zčubil Ocullus, díky otravnému náhodnému teleportu a tady zkazil Echoing fury. Varuji každého, kdo by ji chtěl - je to předražená, otravná, papírově nadhodnocená věc, k ničemu pro používání na vyšší MP. Může se hodit na MP0 nebo MP1 a Alkaizer runy, kdy moby padají jak hrušky jen z vírů, které generuje sprint. U Monka to bude tuším obdobné, to využije možná rycho-farmící Tempest rush build, opět na MP0 nebo MP1.
Ty by si ji mozna nikdy nepouzil, ale kdyz se podivas na diabloprogress.com a vyjedes si monky podle DPS a podivas se co maji ti na prvnich mistech, tak tusim minimalne z prvnich 40 top dps monku tam 34 z nich pouziva Echoing Fury. Tech 6 ji nema, protoze nejede dual wield, ale 2h a ma Skorn. Fistu nema ani jeden z nich a sami hosi neverite tomu, ze by to bylo tim, ze se jim jen jeste dobre nerollnula s idealnima statama.
Ja chapu, ze v tehle prizemni male CZ/SK komunite to je jinak, ale to neznamena, ze mate pravdu.

Ten argument s tim fearem je celkem usmevny v pripade monka, ktery pouziva Fists of Thunder s runou, ktera ho teleportuje k mobum, tak nemusi nic nikde nahanet, ale tak chapu, ze tu varite z vody a tam kde selhava logika, tak vytahujete pohadky.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Smelina » 27.11.2012, 10:44 hod.

Mě tedy ten fear na Echu vůbec nevadí!

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Borgi* » 27.11.2012, 12:05 hod.

AlterEgo píše:
Halen píše:Ohledně Echoing fury - tu zbraň bych jako melee, který potřebuje nepřátele k tělu nepoužil, ani kdyby mi ji někdo nutil zadarmo. Ten fear je tak neskutečně otravná záležitost, že tu zbraň úplně znehodnocuje. Jo, je výborná na ranged chary, který potřebujou naopak, aby od nich moby utíkaly pryč. :lol: Jednu jsem měl, 1173 DPS, 150 síly, socket, papírově mi zvedla DPS z 135k na 152k, ale co naplat, když jsem skupinu melee elitek, které jdou normálně tvrdě do těla pižlal dvojnásobně dlouho, protože pořád ode mě zdrhaly, díky tomu fearu. Blizzard prostě vždy naprosto zčubí zbraň s potenciálem, aspoň jednu. V D2 takhle zčubil Ocullus, díky otravnému náhodnému teleportu a tady zkazil Echoing fury. Varuji každého, kdo by ji chtěl - je to předražená, otravná, papírově nadhodnocená věc, k ničemu pro používání na vyšší MP. Může se hodit na MP0 nebo MP1 a Alkaizer runy, kdy moby padají jak hrušky jen z vírů, které generuje sprint. U Monka to bude tuším obdobné, to využije možná rycho-farmící Tempest rush build, opět na MP0 nebo MP1.
Ty by si ji mozna nikdy nepouzil, ale kdyz se podivas na diabloprogress.com a vyjedes si monky podle DPS a podivas se co maji ti na prvnich mistech, tak tusim minimalne z prvnich 40 top dps monku tam 34 z nich pouziva Echoing Fury. Tech 6 ji nema, protoze nejede dual wield, ale 2h a ma Skorn. Fistu nema ani jeden z nich a sami hosi neverite tomu, ze by to bylo tim, ze se jim jen jeste dobre nerollnula s idealnima statama.
Ja chapu, ze v tehle prizemni male CZ/SK komunite to je jinak, ale to neznamena, ze mate pravdu.

Ten argument s tim fearem je celkem usmevny v pripade monka, ktery pouziva Fists of Thunder s runou, ktera ho teleportuje k mobum, tak nemusi nic nikde nahanet, ale tak chapu, ze tu varite z vody a tam kde selhava logika, tak vytahujete pohadky.
Mají ji proto, protože lepší jednoručka na DMG není. Monk s DPS 300k+ fear řešit nemusí, padá to na jednu ránu. Ten fear tu zbraň opravdu zabíjí. Hrál sem v partě s barbarem a elitky se nedali chytit, pokud mají affix Fast, tak utečou pěkně daleko a furt je nahánět je opravdu otravné, teleport je jen na krátkou vzdálenost a není proti tomuto účinný. Osobně mi padlo velice slušné Echo s dírou, ale obratem sem ho prodal, nechtěl bych ho.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od gos » 27.11.2012, 13:04 hod.

Fear ma aj vyhody aj nevyhody.
Za monka zdaleka fakt tak nevadi (ak vobec vadi) ako za barbara, jediny problem su naozaj tie elity s fast.
Fear je ale super na survabilitu, ta elita co ma fear prakticky nemoze nic robit. Bossovia su immune na fear, takze tam je to top zbran.

Ale ako som uz pisal v aukcii su desiatky rare zbrani ktore maju vacsie DPS ako Az'Turrasq moze vobec rollnut. (a este k tomu Az'Turrasq je bez LS/LoH ak ma CD alebo soket)

Barbar ma tu vuhodu ze (koli tomu ze ho disajnoval uplne iny tim ludi ako monka a spravili z neho prasacku imbu) ma LS z opasku a LS z pasivky, takze nemusi mat LS na zbraniach, teda moze ist echo s CD a soketom, co je uz potom fakt to najlepsie co D3 z DPS zbrani ponuka.

Monk ma vyhodu, ze ma Fists of Thunder, takze sa moze stale teleportovat a fear mu vacsinou vobec nijak neprekaza. (nema ani silne AoE jak barbarov WW a ani cyklony zo sprintu z ktorych by to odfearovalo)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od AlterEgo » 27.11.2012, 13:34 hod.

Borgi* píše: Mají ji proto, protože lepší jednoručka na DMG není. Monk s DPS 300k+ fear řešit nemusí, padá to na jednu ránu. Ten fear tu zbraň opravdu zabíjí. Hrál sem v partě s barbarem a elitky se nedali chytit, pokud mají affix Fast, tak utečou pěkně daleko a furt je nahánět je opravdu otravné, teleport je jen na krátkou vzdálenost a není proti tomuto účinný. Osobně mi padlo velice slušné Echo s dírou, ale obratem sem ho prodal, nechtěl bych ho.
Zvyraznena cast myslim jasne zodpovida uplne puvodni otazku kvuli ktere tu vznikl cely ten spam jestli je lepsi fista, nebo ten mace.
Reknu Ti jeste mozna pro Tebe jednu novinku co se tyce toho portu pomoci Fists of Thunder. Pokud mlatis pres shift, tak ten mob nikdy neutece tak daleko, ze by ses k nemu nemohl pomoci FoT znova portnout. Muzes to vyzkouset na goblinovi.

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Borgi* » 27.11.2012, 13:57 hod.

AlterEgo píše:
Borgi* píše: Mají ji proto, protože lepší jednoručka na DMG není. Monk s DPS 300k+ fear řešit nemusí, padá to na jednu ránu. Ten fear tu zbraň opravdu zabíjí. Hrál sem v partě s barbarem a elitky se nedali chytit, pokud mají affix Fast, tak utečou pěkně daleko a furt je nahánět je opravdu otravné, teleport je jen na krátkou vzdálenost a není proti tomuto účinný. Osobně mi padlo velice slušné Echo s dírou, ale obratem sem ho prodal, nechtěl bych ho.
Zvyraznena cast myslim jasne zodpovida uplne puvodni otazku kvuli ktere tu vznikl cely ten spam jestli je lepsi fista, nebo ten mace.
Reknu Ti jeste mozna pro Tebe jednu novinku co se tyce toho portu pomoci Fists of Thunder. Pokud mlatis pres shift, tak ten mob nikdy neutece tak daleko, ze by ses k nemu nemohl pomoci FoT znova portnout. Muzes to vyzkouset na goblinovi.
Možná si měl ještě zvýraznit tu část, kde se bavím o ceně. Máš představu kolik stojí takové Echo se 1300 DPS, socketem + 100% CD. Jou to řády v miliardách a pochybuji, že takovou zbraň si tu někdo někdy koupí, ale doporučovat ji místo fistky můžes, to ano, to fakt lidem pomůže :lol:
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Plavec
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Legendárky na Monka

Příspěvek od Plavec » 07.01.2013, 23:58 hod.

Já bych blil už jen z toho, vzít si na monka něco jiného než fisty(maximálně štít), či tu jeho hůl. Pokud bych chtěl používat sekery, tak bych si vytvořil barbara a ne monka. Pro mě prostě postava bez jejích speciálních zbraní absolutně ztrácí své kouzlo.

Odpovědět

Zpět na „Monk“