Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Odpovědět
George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od George » 16.04.2014, 12:41 hod.

firdecek píše:Myslím, že LSD chtěl profil monka, který dává T5 a víc...tak jsem náhodou narazil na tento profil. Prý dává T5, ale T6 je pořád mimo rámec jeho schopností. Ale gear nemá zdaleka TOP - amulet by mohl být lepší, ramena asi taky...
http://us.battle.net/d3/en/profile/Zach ... o/39402821
Nic ve zlem, tento ani nahodou neustoji T5 u elity - napr. rezisty mu nesedi, a 340k life to ma byt vtip ? Vubec... light bonus ma pekny, videl bych to u nej na rychlou farmu tak T2-T3, to bude odsypat, ale T5 a vysse bude u elit konecna... ;)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od firdecek » 16.04.2014, 14:33 hod.

No tento profil jsem tu postnul ještě předtím, než jsem zjistil, že kombinase Shard of Hate a thunderfury je bugnutá a dává neskutečné pecky..takže asi to na T5 mohl dávat, ale pouze díky bugu. Jinak zde je video, jak monk "dává" T6 - má docela zajímavý build. Já teda zatím výš ja T2 nechodím, protože je to neefektivní..

http://www.youtube.com/watch?v=7Mne6gIHGks

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zahron » 17.04.2014, 11:53 hod.

tenhle borec si to krájí jak máslo, neptal jsem se ho ale viděl jsem jak bruslí T5kou bez potíží :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shin ... o/10580467


Mám ho ve friendu, občas pokecáme a poradí mi :love: :love:
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od casperdeluxe » 18.04.2014, 11:04 hod.

Taky se přidám. Jedu na life regen a co největší EHP při co nejnižším life. Nad buildem jsem ještě nepřemýšlel. Každopádně teď přežiju DC na master....uvidím, jakej bude progress...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/casp ... o/29227311

Skalimse
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Skalimse » 19.04.2014, 02:35 hod.

Taky přidám svuj build http://eu.battle.net/d3/en/profile/Skal ... o/18604212 , dalo by se říct, že už s tím to buildem sem spokojenej, dps točím dostatečný ai výdrž se stabilizovala ;), ovšem zatím farmim jen T1..takže pokud by někdo chtěl něco poradit, co by se dalo ještě vylepšit, budu rád :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od firdecek » 19.04.2014, 12:11 hod.

Ahoj Skalimse, tak se docela divím, že farmíš s tak malým DPS Torment 1...doporučuji shodit oba prsteny a nahradit prsteny zaměřenými čistě na DPS - tedy min. crit chance na 6 procentech, k tomu crit damage aspoň 40 a víc, dex a třeba attack speed - anebo cooldown reduction, záleží, jaký más build. Dále vidím, že používáš pasivku One with Everything, ale nevidím, že by jsi měl zaměřený gear na jeden resist - u mnoha itemů můžeš využít mystika, tak se neboj klidně i secondary skill změnit na danou resistenci, aby ti to zlepšilo odolnost. Já se snažím jít cestou Lighting resistance, ale je to docela jedno, kterou si vybereš. Mempo zahoď a dej tam helmu se socketem a hlavně crit damage alespoň 5 procent..případně to mempo u mystica změň tak, aby crit chance mělo. Tímto si navýšíš DPS.
Co se týká obrany, tak bys ji měl navýšit právě temi resistencemi. Lifu máš opravdu hodně, stačí i 300k. Ale je potřeba mít hodně All resistů a armoru...Kdyžtak koukni na profily monků v této sekci pro ukázku :)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od spiderer » 19.04.2014, 15:33 hod.

Ja jsem s monkem celkem spokojenej uz - jen mi ne a ne spadnout druha cast toho monk setu abych posbiral bonusy.. Porad jeste nemam uplne jasno v buildu a ani v tom kam bych ho chtel smerovat. Krajeni T1 je v pohode, ale obcas dostava celkem na zadek napr u fire chainu atd - Andarielka na tom asi bude mit svuj podil :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od firdecek » 19.04.2014, 16:21 hod.

No můžu říct, že zpočátku jsem byl ze svého monka trochu frustrovanej - když jsem viděl, jak si to wizzardi dávali s orbem, tak to člověka úplně nepotěšilo..prostě se jim nedalo stačit. No a po pár krásných nerfech už má monk konečně trochu šanci - obecně já vnímám dva druhy buildů - jeden okolo Lashing tail kick (lighting, fire) a druhý okolo epiphany a cooldown reduction..obě skupiny buildů mají své přednosti i nevýhody. Jeden je výborný na fast farmu a bounties, druhý zase na vysoký torment...

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od tomisco » 20.04.2014, 21:53 hod.

Moje lightning HC mniška už začíná krystalizovat http://eu.battle.net/d3/en/profile/tomi ... o/35985260

Build s Epiphany a stunovacími kopy mi celkem vyhovuje i bez většího snižování cooldownu. Jelikož hraji většinou s dvěma DH v partě, používám často mantru na +10% AS. Dnes jsem zkoušel v partě mantru na 80% zpomalení nepřátel a taky dobré. T1 je v klídku a T2 rift také nebyl problém.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od spiderer » 21.04.2014, 00:16 hod.

Jedu ted diky napadanym itemum kombinaci lightning + fire a je to celkem pohoda, ale porad cekam na drop setovych itemu a planku at to muzu trosku posunout dal, kazdopadne lashing uz dava docela pecky i tak. Ted je nejvetsi challenge trosku doladit vydrz monka v boji a bude to fajn. T1 je pohoda, ale na T2+ uz dostava celkem naklad i kdyz je schopnej to damagove celkem slusne cistit ;)

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od space7 » 21.04.2014, 10:19 hod.

Zdravím. Pro milovníky ohně tady mám svou ohnivou jeptišku.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nath ... ro/5384009

Jako primární kombo používám cyclone strike s runou sunburst (fire dmg) a cripling wave (taky fire dmg). Je to hodně rychlý způsob likvidace nepřátel a hodí se i výborně do multiplayeru. Tam to ovšem chce trošku více defenzivy jelikož fungujete jako tank.
Měl jsem docela štěstí na roll reaper wrapsu , kde mi navíc vyšel fire dmg, tak jsem se rozhodl pro fire build. Všechen ostatní gear jsem hnal na zvýšení fire dmg, cyclone strike dmg a CW dmg. Základem je vyhnat critical chance alespoň na 40%. Momentálně mám 51.5 a nemůžu si stěžovat.
Používám Retribution mantru pro zvýšení atak speedu, která je výborná i do multi.
Pasivky mám klasické, sieze na armor, one na resisty. Dále jsem přemýšlel jak u monka vyhnat nějak slušně DPS a přišel jsem na výbornou věc.
Jelikož běhám s enchantreskou která nosí maximus (vyvolává toho červeného démona) a používám fire ally (+10% dmg) mívám tedy prakticky pořád 3 společníky. Tak jsem si zvolil pasivku unity a ejhle, ono to přidává krásných 15% dmg za 3 společníky (ally , ench, demon)
Takže pro hráče, kteří nechodí moc multi a hrajou spíše solo je to parádní věc.
A na finále tam mám pasivku mythic rhythm která po 3 hitu přidá neskutečných 40% k vašemu příštímu dmg skillu, který využívá spirit.
Takže kombo je asi takové: dáte 3 hity criplingem, přitáhnete cyclonem, který je navýšen o těch 40%. Funguje to i pro SSS který tam mám na likvidaci elit. Pochopitelně to funguje i u dalších skillů.

Takže ikdyž mám DPS pouze 800k buff, tak pokud k tomu připočítám všechny ty procentuální navýšení tak jsem někde úplně jinde.
Momentálně cyclon v kritice cca 8M dmg , SSS 10-11M dmg/hit opět v kritice, klasický CW +-3M dmg. (počítám samozřejmě horní hranice kritiky)
Life 350k , 1400allress, 10500armor,12m toughness, T2 solo jako nůž máslem, T3 v partě v pohodě.

Ještě bych se zmínil o jedné věci která se mi hodně osvědčila a to je sklil dashing strike. Kdykoliv jde do tuhého stačí jeden , dva kliky a jste v bezpečí. přeskakuje jak moby, tak jejich wall affix. Navíc dokáže přeskakovat převýšení nebo ruzné vyvýšené místa, dokonce i některé mříže stím proskočíte.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Grammator » 21.04.2014, 21:00 hod.

Zkouším build, který jsem pracovně nazval "Amplify damage"

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gram ... ro/6180693
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od firdecek » 21.04.2014, 22:40 hod.

A v čem ten build zpočívá? využití inner sanctuary a explodin palm? jinak k těm bracerům, co máš, se hodí spirit generator deadly reach, který má knockback :)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od mdmT » 22.04.2014, 15:01 hod.

Tak konečně už i moje HC mončice vypadá, že není hanba se s ní pochlubit :-) http://eu.battle.net/d3/en/profile/mdmT ... o/35190667 ... Hraju čistě party monka , kdy dělám stahováka dvěma dmg dealerům. Ve standardní sestavě ( barbar ( hulk ), wizz ( frozen ), dh (lecitel ), monk ) chodíme T3 naprosto v klidu. Jinak tank monkům doporučuju vyzkoušet tu kombinaci Mantry of healing s pasivkou Chant of resonance. Moc lidí to nehraje, ale je to vážně super, na bílý to člověk nepoužije, ale u elit, kde se zdržíte je to super a aktivní mantra se dá nahazovat s frekvencí cca 1s. Tím pádem je celá parta permanentně pod štítem a nejčastější slovo na obrazovce je "absorbed" :-) ...

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od space7 » 22.04.2014, 19:51 hod.

mdmT: super ! mas to moc hezky poskládané. Chant of resonance jsem zkoušel ještě na vanille a je to super. bohužel na SC to hrajou lidi uplně jinak. to mě trochu mrzí, protože bych strašně rád zkusil coop v HC. To musí být naprostá paráda když každy má svou úlohu a tu si prostě jede.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Seton » 23.04.2014, 08:43 hod.

Mantry of healing s pasivkou Chant of resonance tohle přesně používám už delší dobu :). výborná kombinace :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Grammator » 23.04.2014, 10:18 hod.

firdecek píše:A v čem ten build zpočívá? využití inner sanctuary a explodin palm? jinak k těm bracerům, co máš, se hodí spirit generator deadly reach, který má knockback :)
a ještě conviction... dohromady až 74% more dmg to monsters, ty bracery chci měnit (na nějaké srabácké dex, CC, LoH, regen+arcane resist), teď koukám že crippling wave přidává dalších 10%, to se hodí... takže 84%, ten bonus je dobře znát... je to zatim nástřel, jedu to 3 dny, budu to ještě mazlit, ale kdyby někdo měl nápady jak to udělat ještě víc party build tak klidně řekněte.. (pasivky?) sem starej wizzard, monkům nerozumim :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od spiderer » 23.04.2014, 13:39 hod.

Padly mi 2 dily BT setu - chesta a kalhoty a s redukci od elit a zvysenim dmg do elit je to krasnej boost :)

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od exofus » 25.04.2014, 13:43 hod.

Tady je můj skromný monk

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/exodus-2634/hero/4639502
nejezdím solo, vždycky s kámošem k CC používám cyclone strike a když už jsem u sebe tak tail kick teďka tam mám fire dmg ale uvažuju o změně na stun ten by totiž s použitím blinding flash udělal s čehokoliv solné sloupy které jen čkají na harvesr buď wiznou nebo huntrem, dal by se změnit asi i primary attack ale nejsem rozhodnutý jaký by to mněl být a tenhle s runou - 20 % enemy dmg zní dobře. Kdyžtak poraďte :D

Od té doby co používám tenhle build mám hodně friend requestu :D což se mi líbí sice sám než ubiju elita tak to trvá ale v bandě si myslím že jsem dost poznat

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zahron » 25.04.2014, 15:53 hod.

exofus píše: Kdyžtak poraďte :D
Máš fakt hodně strašně uber moc velký toughness a strašně moc life :D začni tam cpát dmg staty a klidně se neboj ubrat na HP nebo tam naprat X elemental dmg
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“