Jak hrát s Monkem - resist

Odpovědět
ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843
Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od ZUZY » 01.12.2012, 14:36 hod.

Ahoj všichni,

Koukal jsem se na nějaké buildy Monků s tím, že jsem si všimnul, že mají všechny buildy hodně vysokou dexteritu, DPS, ale hrozně málo životů a resistů.

Měl jsem Build, který měl cca. následující čísla:

DPS - 80 000
Dexterita - 2780
Životy - 33 000
Resist - 516 (One with everything)

Neměl jsem problém při hraní. Všechno fungovalo do té doby, než jsem se dostal do boje proti někomu, kdo uměl "na zem" položit oheň, kyselinu, "laser", nebo zmrazení. Prostě když jsem proti někomu bojoval na blízku a stál jsem na něčem, tak jsem byl hned mrtvej...

Co s tím? Jediné, co mě napadá je to, že to musí lidi hrozně hrát tak, že dají nějaké DMG a pak odběhnou pryč... Nebo mi něco uniká?

V současné chvíli jsem obětoval nějaké Dexterity kamínky ve vybavení za kamínky na Vitalitu, ať mám víc životů. Zároveň jsem si snížil DPS s jinou zbraní tak, abych měl vyšší resist (666).

Dejte mi vědět, jak to dělají ostatní/děláte Vy, když máte buildy s málo životama, ale velkou DPS a Dexteritou.

Díky
ZUZY

PS: Tohle je můj současný build s "novým vybavením" na resisty a životy.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ZUZY ... o/21423607

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od gos » 01.12.2012, 16:13 hod.

Tvoj problem je v tom ze nemas LoH ani LS doslova ziaden. Je dobre mat LoH 1500+ alebo pri tvojom dps uz LS 5%+ a ktomu niaky LoH na amulet, staci tak 500, ale to uz je len na pohodlnost. Zivotou mas na MP0-1 dost, na vyssie MP by som radsej mal nad 40k a tych resistov nemas tiez moc, odporucal by som aspon 600 na MP2.

Mas 4 casti inna's ten set je cisto na DPS bez resistov (s vyssimi resistami stoji strasne vela), takze by som vymenil aspon chestku za niaku rare, dalej zbrane s LoH alebo LS, ak to nebude stacit tak menit aj amulet s LoH.

ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od ZUZY » 01.12.2012, 17:03 hod.

Mohl bys mi napsat nějaký optimální build pro Infrerno MP 4 a 5 a 6?

MP 4 hraju sám a zvládám to +/-
MP 5 hrajeme ve skupině
MP 6 budu hrát v té době, kdy budu končit hru :-)

Díky
ZUZY

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od gos » 01.12.2012, 22:33 hod.

Build mas dobry, akurat vymenit Tempest Rush(TR) za Blinding Flash.

Ked uz budes mat pocit ze preizvas dost, tak zmen Resolve za nieco ine: // Resolve nema vplyv na ability mobiek, len na ich utok, takze na elity dost zbytocne
Exalted Soul: na TR build //ked uz mas fakt pocit ze prezijes vsetko tak Chant of Resonance za Seize the Initiative
Beacon of Ytar: na efektivnejsie pouzivanie Blinding Flash, Serenity a Breath of Heaven
Guiding Light: v grupe s 2. monkom s mantrou of healing
Combination Strike: ak by si mal pocit ze uz nepotrebujes jeden z Breath of Heaven, Serenity, TR tak je dobre si dat Deadly Reach-Foresight s touto pasivkou (34% viac dps)

Ja na low MP nepouzivam ani Serenity a prave nemiesto tohto skillou davam TR.

TR sa skor pouziva na farmiace buildy na low MP (0-3) ale na efektivne farmenie MP3 uz treba fakt velke DPS (150k+)
V multiplayeri sa da chodit aj na vyssie MP efektivne, mobky maju na jedneho hraca menej HP a v parte mas buffy.

Ak by si mal pocit ze TR sa ti hodi na dostavanie z obklucenia, tak podobne sa da pouzit aj Fists of Thunder-Thunderclap, staci si oznacit niaku mobku ktora je trocha dalej, stlacit shift a ono ta to na nu portne.

Mohol by si este napisat kto chodi s tebou v grupe, daju sa potom mierne menit buildy (hlavne ak by si bol 2. monk)

ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od ZUZY » 01.12.2012, 22:37 hod.

Díky za rady. Zkusím a uvidíme.

Jinak chodíme ve složení:

1x Deamon Hunter
2x Barbar
1x Monk - já
1x Monk, nebo 1x Wizard

Tempest Rush používám, když mám okolo sebe příšery a potřebuju utéct. Jinak ho nepoužívám.

ZUZY

gos
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mosko#2985

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od gos » 01.12.2012, 22:51 hod.

Tak ked je tam 2. monk tak jeden z vas by mal mat Mantru of healing-Time of Need a pasivku Guiding Light (16% dmg) funguje to tak, ze ked pouzijes Mantru tak kazdy kto dostane bublinu, dostane aj 15 sekundovy (neviditelny) buff na 16% dmg.

ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od ZUZY » 01.12.2012, 23:05 hod.

Koupil jsem si set Shenlong Fist + Assault. Dohromady přidávám 1 375 životů/dmg. Nicméně mám o dost menší DMG a sice jsem "spadnul" ze 70K na 57K. Na druhou stranu to ale parádně funguje musím říct...

Druhá věc je, že mám 37,7% kriticku šanci, ale jenom 170% DMG. Nevím, kde to "nahnat".

Přemýšlím o tom, jestli nebude lepší nechat ten Innas set být a pořídit něco, co má lepší vlastnosti, ale není to v setu.

Co Ty na to?

ZUZY

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Jak hrát s Monkem - resist

Příspěvek od Zidy » 03.12.2012, 00:19 hod.

Koukal jsem, že máš poison resist, zkus se podívat po nějaký andariels helmě, dá ti AS,CHC,DEX,RESIST..já osobně hraju HC, mám innas armor(kvůli dps) a innas hlavu, ty panty a pásek zas není moc dobrej z toho setu..

Odpovědět

Zpět na „Monk“