Co s monkem

Odpovědět
Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Co s monkem

Příspěvek od Crypto » 04.12.2012, 10:37 hod.

Ahoj všem....
chtěl bych požádat každého, kdo má chuť a náladu se zamyslet nad mým monkem, o radu, jak ho (za pokud možno ne astronomické částky) vyřešit.....vím, že dokážu hrát na MP1, tam hraju docela v pohodě (až na pár smrtí, díky vypečným kombinacím affixů), MP2 je pro mě skoro nehratelná, dál se neodvažuju....rezisty mám bych řekl v pohodě, ale fakt mi to nejde a nevím proč a docela mě to štve, když se všichni chlubí, jak to smaží na MP5+ a všem padají legendárky a je to bomba a tak....

jen podotýkám, že na Innas gatě a Ice Climbers kopačky bych si musel vzít asi hypotéku nebo zažádat o eurodotace, což ani jedno neklapne.... :roll:

Každopádně díky za každou "smysluplnou" radu....

Toť můj výtvor http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cryp ... ro/6475827

hawkeyeCZ
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hawkeyeCZ#2925

Re: Co s monkem

Příspěvek od hawkeyeCZ » 04.12.2012, 11:08 hod.

podle mě bych řekl, že máš dost málo life a vůbec žádnej LOH a v tom bude ten problém. Já mám opačnej problém, mám zbytečně 70k life a 2775 LOH :-)

Zajíček
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zajíček#2135

Re: Co s monkem

Příspěvek od Zajíček » 04.12.2012, 11:55 hod.

Tak ja bych koupil ramena Vile Ward a Echoing Fury se socketem to za 1. Potom bych vymenil tu fistku bud za sword nebo opet fist ale s life stealem a socketem nejsou nějak moc drahy je to o tom hledat potom bych resil jiný kalhoty s 2ma socketama a jak ja rikam triko :-) opet hlavne vitalitu a 3 sockety ukázal bych svuj profil ale jsem v praci pokud bude odpoledne cas klidne to s tebou proberu podrobněji...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Zajíček
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zajíček#2135

Re: Co s monkem

Příspěvek od Zajíček » 04.12.2012, 11:59 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zaj% ... o/15568530 podarilo se mi to zkopcit podle me jsou staty pro vsechny buildy podobny jen to proste nehledej v innas atd... ale pouze v rare itemech budes oproti memu profilu o 260 dex min ale MP3 nebo 4 bys měl zvládat v pohodě
Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HorenaCZ
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HorenaCZ#2967

Re: Co s monkem

Příspěvek od HorenaCZ » 04.12.2012, 12:03 hod.

Jak pise hawkeye, potrebujes LOH - nejvic se vyplati asi na amuletu (chce to aspon 700 na amuletu) + 1 zbran taky aspon 700 a pak muzes v pohode hrat mp4 treba pokud budes mit aspon 30k hp

na life steal zatim kasli dokud nebudes mit aspon 80-100k damage unbufed

Uživatelský avatar
Crypto
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Co s monkem

Příspěvek od Crypto » 04.12.2012, 13:21 hod.

díky všem za rady.....

hned dneska hodím peníz do AH a uvidíme...snad to nedopadne jako včera, kdy jsem si koupil Won Khim Lau, kdy jsem si teda myslel, že +lightning dmg mi zvedne dps a spadlo mi to asi o 3k....

Uživatelský avatar
HorenaCZ
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HorenaCZ#2967

Re: Co s monkem

Příspěvek od HorenaCZ » 04.12.2012, 13:23 hod.

no ono to dps zvedne akorat to neni videt v tom cisle v tom vidis akorat ten prvni bonus myslim :] ja mam taky won kim lau

hawkeyeCZ
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hawkeyeCZ#2925

Re: Co s monkem

Příspěvek od hawkeyeCZ » 04.12.2012, 13:48 hod.

Crypto píše:díky všem za rady.....

hned dneska hodím peníz do AH a uvidíme...snad to nedopadne jako včera, kdy jsem si koupil Won Khim Lau, kdy jsem si teda myslel, že +lightning dmg mi zvedne dps a spadlo mi to asi o 3k....
dej pak vědět cos nakoupil a zda to pomohlo :-)

Pinkrt
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pinkrt#2779

Re: Co s monkem

Příspěvek od Pinkrt » 04.12.2012, 14:08 hod.

Skoukni si equip - máš na všem jinoej typ rezistů - takhle nefunguje pasivka "One With Everithing" tak jak má - sbírej jeden typ rezistů třeba Fire a k tomu na každém itemu All rezist. Samozřejmě již zde řečené - málo života žádný LOH - Nezapomeň zvednou CC.

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Co s monkem

Příspěvek od Borgi* » 04.12.2012, 17:28 hod.

Crypto píše:díky všem za rady.....

hned dneska hodím peníz do AH a uvidíme...snad to nedopadne jako včera, kdy jsem si koupil Won Khim Lau, kdy jsem si teda myslel, že +lightning dmg mi zvedne dps a spadlo mi to asi o 3k....
Won Khim Lau zvedá Light dmg skillů, jen se to nepočítá do DPSka ;)
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Odpovědět

Zpět na „Monk“