Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Odpovědět
ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843
Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od ZUZY » 16.12.2012, 02:52 hod.

Ahoj všichni,

Tady je můj build. Chtěl bych zvednout Critical DMG, ale jediné co se mi jeví jako reálné je koupit jiné zbraně.... Mě se ale líbí set zbraní co mám - Shen Long´s...

Tím pádem se můžu vydat následujícím směrem:

1. Změnit vybavení - pryč helma a pásek - co mi poradíte, abych si koupil?
2. Změnit zbraně - co si koupit místo těch Shen Long´s? Tyhle dávají Life on HIt a funguje to bezvadně. Ale mám problém, že mi někho zabít trvá hrozně dlouho....

Můj build:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ZUZY ... o/21423607

Díky za rady
ZUZY

chuppa
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:chuppa#1675

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od chuppa » 16.12.2012, 09:40 hod.

na jaky hrajes mp?

ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od ZUZY » 16.12.2012, 21:57 hod.

chuppa píše:na jaky hrajes mp?
Kdyz hraju sam, tak 5 je Ok. Ale kdyz se dostanu do faze, kdy mam proti sobe Elitu + zlatyho protivnika, tak mam problem.

Kdyz hrajeme ve skupine, tak hrajeme MP 5, nebo 6. Tam je to v pohode. Hrajeme 2x Barbar, 1x Daemon Hunter a ja. Pripadne 1x Barbar, 1x Wizard, 1x Daemon Hunter a ja.

Chtel bych zvednout Critical Dmg a DPS. Mam na to tak 80 mio gold...

Diky
Zuzy

chuppa
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:chuppa#1675

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od chuppa » 16.12.2012, 22:51 hod.

ja jsem vlastne lame, takze ti muzu rict akorat nejaky obecny veci:
vymenit gemy v cheste a kalhotech za +dex
jiny zbrane s CD a socketem (cet sem si ze se ti libej, ale jak jsem psal - obecny rady)

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od Kalis » 18.12.2012, 14:45 hod.

Hoj, mrkni na me skilly, trosku jsem si stim hral a pri 69k zakladu dostanu pres 107K stabilne, dokud mlatim. Do toho blind.flash +30% dela cca 180k. Krome te mantry, to je mantra do party. Zda se mi, ze mas dmg rezervy. Nestalo by te to ani k. :twisted: .. crit. drz v pomeru 1:10 a bude to cajk.

ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od ZUZY » 21.12.2012, 00:50 hod.

Kalis píše:Hoj, mrkni na me skilly, trosku jsem si stim hral a pri 69k zakladu dostanu pres 107K stabilne, dokud mlatim. Do toho blind.flash +30% dela cca 180k. Krome te mantry, to je mantra do party. Zda se mi, ze mas dmg rezervy. Nestalo by te to ani k. :twisted: .. crit. drz v pomeru 1:10 a bude to cajk.
Koukal jsem na to a mělo by to fungovat tak, že dáváš Fist of Thunder a Deadly Reach na střídačku. Je to tak?

Nechybí Ti Serenity?

Proč myslíš, že všichni ostatní hrajou build, jak jsem měl já - Serenity místo Deadhly Reach? + Passive na Obranu/Snížení Cooldownu místo Combination Strike?

ZUZY

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od Kalis » 21.12.2012, 13:01 hod.

Funguje to tak, ze bouchnes trikrat deadly reach a ten 3. dá na 30S 18%, zaroven se aktivuje 8% s comb.strike, nasledne levym mysitkem bouchas primarnim a to ti prida dalsi 8%, pak ti staci udrzovat se v boji a bouchat jen levym mysitkem. Po 3s bez boje ti spadne comb.strike. Proceduru opakuj :) >:D

PS. Serenity neni treba, life steal ci LOH docela jo.

PS2. Kazdemu vyhovuje neco jineho, ale ja dokud jsem tomu neporozumnel, tak jsem to zavrhoval taktez.

ZUZY
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZUZY#2843

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od ZUZY » 22.12.2012, 19:48 hod.

Kalis píše:Funguje to tak, ze bouchnes trikrat deadly reach a ten 3. dá na 30S 18%, zaroven se aktivuje 8% s comb.strike, nasledne levym mysitkem bouchas primarnim a to ti prida dalsi 8%, pak ti staci udrzovat se v boji a bouchat jen levym mysitkem. Po 3s bez boje ti spadne comb.strike. Proceduru opakuj :) >:D

PS. Serenity neni treba, life steal ci LOH docela jo.

PS2. Kazdemu vyhovuje neco jineho, ale ja dokud jsem tomu neporozumnel, tak jsem to zavrhoval taktez.
Zkoušel jsem to a neumím si představit, jak to uhrát bez Serenity :-)

Nicméně díky za radu.

ZUZY

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk - jak zvýšit Critical DMG?

Příspěvek od Abbottaker1 » 01.01.2013, 15:52 hod.

Kalis píše:Funguje to tak, ze bouchnes trikrat deadly reach a ten 3. dá na 30S 18%, zaroven se aktivuje 8% s comb.strike, nasledne levym mysitkem bouchas primarnim a to ti prida dalsi 8%, pak ti staci udrzovat se v boji a bouchat jen levym mysitkem. Po 3s bez boje ti spadne comb.strike. Proceduru opakuj :) >:D

PS. Serenity neni treba, life steal ci LOH docela jo.

PS2. Kazdemu vyhovuje neco jineho, ale ja dokud jsem tomu neporozumnel, tak jsem to zavrhoval taktez.
Kdyz uz jsi pridal takovy popis, rad bych si overil postup:

Po 3ti rane Deadly reach(f) se ti aktivuje na 30sec boost o 18% a zaroven ti CS zveda dmg o 8% za první generator...

Potom das Fist (thunderclap) a CS generuje 18% dmg boost za druhý generator.

Po 3sec pokud o5 neuderis Deadly reach (f) pada CS na 8% (takze hitujes Deadly reach (f) 3x znovu pro 16% dmg boost)?

Pocitam pak, ze az potom aktivujes Sweeping Wind pres ruzné BOH, BF, a MoC Overawe, jakmile jsi nastackovany primarnim a sekundarnim utokem
- a ten pak jede za brutalni damage z bonusu vyse
- zaroven pokud mas LS, se ti vraci mnohem vice zivota jak z utoku tak AOE???

Diky za potvrzeni/poupraveni/vyvraceni :D :wave:

Odpovědět

Zpět na „Monk“