rady a pripominky na meho monka

Odpovědět
d3jv
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:d3jv#2474
rady a pripominky na meho monka

Příspěvek od d3jv » 02.01.2013, 22:31 hod.

zdravim vsechny,

diablo III jsem zacal hrat teprve pred tydnem tak budte prosim shovivavy...

jelikoz jsem zacatecnik tak by mi bodlo do zacatku par rad nebo shodnoceni jak mych skillu tak i equipu... v podstate tedka jsem dingnul lvl 60 a jsem na hellu na zacatku III. actu

zde je odkaz na meho monka http://eu.battle.net/d3/en/profile/d3jv ... o/23603333

predem dekuji za vsechny poznamky a rady

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: rady a pripominky na meho monka

Příspěvek od Malf » 02.01.2013, 23:49 hod.

@d3jv: v podstatě platí základní poučení: na skoro každým itemu all res, dex + vita. Zbytek jsou bonusy. Bonusy, bez kterých pravděpodobně budeš mít na infernu hodně těžký časy jsou například LoH - life on hit. S každým zásahem získáš předepsaný počet životů, u monka hodně důležitý (a přesně to, co nemám já). Asi takhle, pokud máš na softu víc peněz než já, což je pravděpodobný, protože ho ted hraju akorát proto, že mi umřel kámoš na HC, tak pokud můžeš nakup itemy k LoH (fisty), % navíc k life, + attack speed (Lacuni prowlers nebo Mempo of Twilight), rychlý boty, protože monk nemá moc zdrhací skilly ( nebo pokud máš extra porci peněz tak Natalya's Bloody Footprints).

Jako nejde až tak o konkrétní itemy, poskládal bys všechno z rare a možná bys na tom byl nejlíp. Ale v zásadě all res, dex, vita, LoH, +attack speed, +%life...to když budeš pořád mástřit tak se dostaneš dost vysoko...

Co se týče skillu zkus projet fórum, určitě nějakej build najdeš...GL

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: rady a pripominky na meho monka

Příspěvek od zahron » 10.01.2013, 00:36 hod.

Doufám že to tady někdo sleduje a že to nepíšu jen tak do větru .. každopádně :

Nejdřív bych asi udělal dual wield build (pokud nevíš jak na to, odpověz buď PM nebo tady na foru )

obvykle se to dělá s nějákým takovým poměrem :

já osobně preferuji na MH crit hit dmg + dex a na OH LOH + vitality a samozřejmě lifesteal a socket na obou, ale tohle je asi hodně drahá varianta, skus udělat nějáký balance jako třeba :

MH drahá rare s crit hit dmgem s low DPS, a OH levná rare s LOH ale velkým dps

Equip :
osobně držím allresy kolem 400 a jsem oukej, ale jen proto že mám velký dps, takže pokud nejseš milionář tak čím větší dps budeš mít, tím méně allresistů budeš mít

osobně bych doporučil :

Inna set - klidně všechny 4 ( chest, head, pasek, legy ), stačí s low vitality ale aspoň průměrnej dex
ruce něco s dexem, vitou a crit chance + jeden resist na pasivku nejlépe fire k fire walkerům ale tady vidím že ruce máš hodně dobrý, tak asi nemusíš moc měnít akorát zvýšit atck speed a crit chance
ringy nejlépe nějákej levnej UNITY klidně bez vita ale s dmgem a LOH, druhej něco rare s dexem vitou dmgem ( když zbydou prachy tak tam hod crit chance )
ramena tam prostě není co řešít, vile wardy, nekupuj s vitalitou ale s life %, jsou levnější ( zato horší )
neck stačí vitalita, vysokej crit hit dmg a crit chance ( pokud najdeš tak dopln dmgem + nebo dexem )
bracers nejlépe strongarm bracers - je to hodně peněž za malo muziky ( ofc lacuni jsou lepší, ale jde o to nabrat crit né atck speed )
boty nejlépe fire walkery, dávaj hodně dex move speed a resist pak to můžeš vyměnit za ten natal set ( moje stály 45 + ring 50 tak si to přeber na co máš a na co ne )

Pro pípadné FAQ napíš ...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“