navrhy a rady k zlepseni

Odpovědět
Uživatelský avatar
PerNox
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PerNox#2964
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
navrhy a rady k zlepseni

Příspěvek od PerNox » 29.01.2013, 15:54 hod.

Zdravíčko,

D3 profil - MONČIČÁK

poraďte co změnit, co zlepšit a co pořídit ... Dejme tomu 50-100M budu mít možnost si pořídit v blízké době ...

DPS - poměrná spokojenost, ale "mohlo by být lepší"
rezisty + armor - co se týče psychické dmg, tak to dávám docela v pohodě ... Problém nastává při AoE dmg jako je oheň, zelenej sajrajt a věžičky - většinou pack s tímhle mi docela zatápí při farmení MP1 ... Musím často odbíhat a čekat na cooldowny abilit, abych je dal ... + sebevražední útočníci mne čas od času překvapí a překvapivě - SMRT :)
hp - občas si myslím, že to je ekvalizér u rychlé muziky s tím jak to skáče dolu a nahoru :)

Tak otázka je jasná :) pro zatím né tak moc znalého človíčka jako jsem já by byla úžasná rada stylu "pořiď si tohle a tohle místo tohodle, protože ..."

btw. také bych rád vyjádřil své DĚKUJI kukimu, že mne představil s Mustafou a děkuji Mustafovi za jeho pomoc .... :)

Budu rád za každou radu...
Nepřeháněj to s virtuálním životem, dokud máš ten svůj ;-)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: navrhy a rady k zlepseni

Příspěvek od tomisco » 29.01.2013, 21:40 hod.

Urcite bych koupil lepsi rukavice. Treba s AS 9% a CC 9% a vice nez 150 dexteritou nestoji moc a vyplati se ti to. Mas rezervy na prstenu a amuletu. Prsten ma sice vyssi average damage, ale hodnoty CC a CD mi prijdou male. Pri trose trpelivosti pri checkovani AH koupis prsten s podobnou hodnotou avg damage a vice nez 5% CC a 30% CD (popripade 7-9% AS) za par milionu. Na amuletu jde take pritlacit (avg damage, dexterita, vice CC a CD), jen to je vetsinou drazsi nez u prstenu. Popripade se do nej da narvat i par stovek LoH, pokud mas problem s prezivanim. 30 k life mi prijde malo, vytahnul bych to aspon na 35 k.
S mym provizornim Monkem nemam na MP1-3 problem. Vyssi armor se zatim vyplati. Casem chci koupit aspon jednu slusnou zbran s LS na vyssi MP, coz bude stat solidni palku.

Uživatelský avatar
PerNox
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PerNox#2964
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: navrhy a rady k zlepseni

Příspěvek od PerNox » 30.01.2013, 09:28 hod.

jaká solidní zbraň s LS by se mi hodila ? docela bych se podíval do aukce ... tak těch 50m bych byl ochotný obětovat za ní ... Jinak problémy MP 1-3 nejsou kromě již zmíněných packů, kteří mají nějakej blivajz pod sebou, nebo mají věžičky ... Nejhorší jsou ty s ohněm pod sebou - EF + fear = problém :-)) oni začnou utíkat, já za nimi a HP utíká dolu ...

Taky mam otázku - co by se stalo, kdybych koupil zbraň s pomalým AS, ale ve statech by mi údajně přidala 5000 dmg ... ? má 1.2 attack per sec ;) kromě tohodle by mi právě přidala i 14k HP + 1% armor ... ale jak říkám - nevím jestli těmto statům až tak věřit... Máte ozkoušeno podle čeho se dá věřit statům ? nějaká dps / dmg kalkulačka kde jsou zohledněny i ostatní bonusy zbraně ?

díkes P
Nepřeháněj to s virtuálním životem, dokud máš ten svůj ;-)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: navrhy a rady k zlepseni

Příspěvek od NargarotH » 30.01.2013, 12:32 hod.

http://www.d3rawr.com/
Jinak když máš equipnutý dualwield a díváš se kolik by ti přidal nějáký 2h tak ty hodnoty bývají buglé.

Necituj predchozi prispevek - Kuki
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
PerNox
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PerNox#2964
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: navrhy a rady k zlepseni

Příspěvek od PerNox » 30.01.2013, 15:55 hod.

Porovnávám jenom 1h s vytaženým kamenem, aby ty staty byly odpovídající ... :) nevíš jak je to s tou rychlostí ?

Necituj predchozi prispevek - Kuki
Nepřeháněj to s virtuálním životem, dokud máš ten svůj ;-)

Uživatelský avatar
Odysseus
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Odysseus#2761

Re: navrhy a rady k zlepseni

Příspěvek od Odysseus » 08.02.2013, 10:50 hod.

určitě ty rukavice .. ty ti přidají dost...

Odpovědět

Zpět na „Monk“