Pomoc slaby monk

Odpovědět
Sp1ri_t
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sp1rit#1447
Pomoc slaby monk

Příspěvek od Sp1ri_t » 01.05.2013, 14:06 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sp1r ... ro/6936398 - Dobrý deň vážený hráči toto je môj monk je dosť slaby hlavne ten dmg :( niektory uživatelia maju cez 100k ja mam len 30k nechapem tomu mechanizmu ako sa to robí čo treba kupovať a ako si vyskladať equip. Ak by my to vedel niekto vysvetliť po lopate bol by som vďačný poprípadne ak by mi niekto povedal čo mam na ňom vymeniť alebo dokupiť. Vopred ďakujem ;)

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od azaxsyndrom » 01.05.2013, 14:42 hod.

Kalhoty a chestu seženeš o mnoho lepší za pakatel , kold tu chestu s + 3 dírama , zahoď ramena sežen s 200+ dex + vita a all ress nejlépe s 70+ , zahoď hlavu a kup si Innaś palici , je u ní hafo Dexterity, vita,crit chance a socket a je skoro grátys, pásek hledej s dex aspon 150+ ,vita a all ress, boty to samé ( dobrá volba jsou Ice Climbers,taky docela levná záležitost) zbraně , tam je dobrý hledat socket + crit a main stat tedy dex ale to je drahé, druhá varianta je socket plus main stat , nebo jak to máš ty , bez socketu ale crit damage 85%+ ,rukavice si zksu nějaký vycraftit , plánky nejsou drahý ,bracery vyhodit , zkus craft , kup si plánek Razorspike of Dexterity a zkus is nějaký sem tam ucraftit ,musí se ti povést aspon kombinace dex,vit a crit 4+ troufám si říct že nejsi při penězích (stejně jako já :D) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karg ... ro/7308741 tady je můj monk žádná sláva ale je fakt za hubičku cca 3 mega :)
Naposledy upravil(a) azaxsyndrom dne 02.05.2013, 14:46 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od firdecek » 02.05.2013, 08:19 hod.

No hodně záleží na tom, kolik máš financí (goldů) na nákup lepších předmětů. Vzhledem k tomu, že jsi dofarmil prvního chara, tak jich asi mít miliony nebudeš. Ale i tak si myslím, že za 100k goldů se dají sehnat slušné zbraně s dírou (socket), kam patří emerald, bez socketu ani zbraně nekupuj, pokud nemají opravdu hodně vysoký damage a critical hit damage. Co se týká zbraní, určitě měj jednu, která má life steal nebo life on hit. Druhou soustřeď na critical hit damage (čím vyšší procento, tím lépe).

U ostatních předmětů určitě vylepši rukavice, kde hledáš critical hit chance (je to jeden z nejdůležitějších statů, čím více ho máš, tím lépe) a nejlépe i attack speed. To samé platí i pro helmu, najdi si nějakou, která má socket a aspoň 4 procenta crit chance. Klidně i Innas radiance si myslím, že se dá rozumně koupit. Pak i za pár šupů nakoupit innas temperance (kalhoty s attack speedem) a natalias bloody footprints (boty, za pár šupů se dají rozumné sehnat).
A samozřejmě u všech předmětů hledat dexterity a vitality, jako hlavní tvé atributy na přežití :) kdyžtak mrkni na profily hráčů v jiném vláknu někde na tomto fóru.

Azazel_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:Azazel#2395

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od Azazel_cz » 03.07.2013, 06:10 hod.

Ahoj borci,
nechce se mi tu zakládat nové vlákno na tu samou věc, proto se přidám k tomuhle rozboru. Rozjel jsem monka dopředu nakoupil nějakej equip a ted se strašně divím že mám hodně ale hodně málo lifu. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Azaz ... o/28414158 Vypadá to že budu muset svinsky rychle někde sehnat cash a vyměnit části gearu abych nabral life, ale i tak se mi prostě zdá že mám malej dmg a extrémně malej life. Hlavní zbraň používám i pro sorcku a tam mám dmg buffed cca 270 k a tady jenom nějakejch 90? No 60 lvl sem dojel včera večer takže žádná tragédie, akorát na účtu mi zůstalo asi 100k goldů tak sem ted trochu v pr....

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od spiderer » 03.07.2013, 12:16 hod.

Je to celkem jednoduchy - potrebujes veci s VITkou, bez toho to nepujde ;)

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od zahron » 03.07.2013, 13:49 hod.

Azazel - trochu si uprav i skilly - nehrej cyclone strike když máš 20K life :D akorát na sebe pulluješ moby nakupu a seknou tě a jeden lifesteal 3% tě odtama nedostane ...

skus nějákej tempest rush nebo klasickej s combination strikem čí serenity na výdrž, nahoď defense skilly - guiding light a hrej v partě třeba

to platí asi pro všechny, vím že bez financí je to naprd, ale chce to čas - já když jsem začínal za monka tak to byly velmi těžké začátky ;)
Obrázek

mixky
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mixky#2841

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od mixky » 12.08.2013, 11:29 hod.

Ahoj, dlouho jsem ted nehral a zase bych se chtel k diablu vratit, mam tam tendle char http://eu.battle.net/d3/en/profile/mixk ... ro/3127499. Muzete mi poradit co mam koupit aby to bylo hratelny? Dik.

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Pomoc slaby monk

Příspěvek od smajli » 13.08.2013, 10:20 hod.

mixki: pročti si toto téma: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 109&t=8296 snad ti pomůže.

Odpovědět

Zpět na „Monk“