Help me guyz

Odpovědět
Silverpaw
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Help me guyz

Příspěvek od Silverpaw » 21.08.2013, 16:57 hod.

Zdar, zajímala by mě jedna taková věc, co jsem koukal na nějaké live streamy a četl si guidy, tak většina hráčů jede Monka na Dual Wield, zajímalo by mě proč to tak je(napadá mě rychlejší generace spiritu a celkově rychlejší livesteal) a taky by mě zajímalo kdy mám přesedlat z dual wieldu na 2hand a naopak co se týče statů, ptám se na to zejména z toho důvodu, že jsem doteď taky jel dual wield, ale se staffkou co mi hnije v inventáři a která mě boostuje daleko víc jsem stále na pochybách. Upřímně mi ale víc sedí dual wield než two hand. Takže bych poprosil o vaše názory, berte ohled na to, že Diablo je pro mě celkem novinka, kdysi jsem hrál, ale pouze za DH a všechno už jsem zapoměl, tak nějak polopaticky mi to vysvětlete.
Díky za váš čas a komenty.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Help me guyz

Příspěvek od Kuki10 » 22.08.2013, 12:00 hod.

Kamo nejlepsi co ti muzu poradit, procti sekci o monkovi, najdes tam uplne vsechno, nez bych ti to rozepsal, tak to driv najdes.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Silverpaw
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Help me guyz

Příspěvek od Silverpaw » 22.08.2013, 14:28 hod.

Právěže se jsem to pročital a každej to prostě jede jinak, no asi si taky najdu svůj vlastní styl.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Help me guyz

Příspěvek od DrSma » 22.08.2013, 14:36 hod.

Silverpaw:

Taky něco ode mě. Vydlábni se na hledání rozumů, proč hrajou dual, nebo ne. Většina lidí se srovnává (a dělá chybuú) s TOP TOP gearama, kde už často volbu ovlivňuje právě výjimečná síla itemů..

Takže za mě. Nekoukej, co kde lítá, šáhni do truhly, vezmi staffku a dvě hodiny rubej. Pak dual a rubej. Co ti bude sedět víc a vycházet líp, je to ono ;)
Nejde jen o to, jestli to háže něco na papíře. Zkoušku nenahradíš a HLAVNĚ se může stát, že ideální kombinace se ti prostě jen nebude líbit herně, nebude ti sedět. (někdo žere 2H pro ty rány, jinej je nesnáší, že jsou pomalý)

Zkoušej při testování různá MP i ACTY, protože některé věci se ti víc budou hodit na různých MP. Za čas, co tu budeš špekulovat na fóru, můžeš mít X levelů ve hře a vlastní poznatky :wave: Pak už si jen doplníš vzdělání konkrétníma dotázkama.

----------------------------------------------------------------------------------------
Snad jediná věc je důležitá pro solidní build všech charů. Potřebuješ silnej sekundární útok a způsob, jak zdroj (zde Spirit) rychle doplnit.

U výbavy omleté pravidlo efektivity:
allres:armor 1:10 (ke 100 allres nejlépe 1000 armor)
cc:cd 1:10 (když máš cc 35%, nejlépe je mít 350% cd pro dobrou DPS - i když já preferuju obvykle cc před cd, když musím volit)

Poslední věc, bez které to jde hodně těžko LS nebo LoH v nejvyšší možné míře. EHP tolik, abys přežil dané MP. (platí pro SC)
----------------------------------------------------------------------------------------

Tohle maxuj a budeš dobrej ;)


PS: tomuhle se říká D3 v kostce,..žádnej balast navíc :green: :green: (nakecat se dá tuna, ale tohle ti zajistí dobrej základ ;) )
Tak good luck :wave:

Silverpaw
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Help me guyz

Příspěvek od Silverpaw » 22.08.2013, 15:46 hod.

Díky moc, v podstatě si mi potvrdil, že mám hrát tak jak mě to přijde pohldné, samozřejmě chápu že to chce lifesteal, hrál jsem celkem dost her na tenhle způsob.
Každopádně ti děkuju za pomoc a rady, važím si toho.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Help me guyz

Příspěvek od DrSma » 22.08.2013, 18:20 hod.

Silverpaw: No problemo 8-)

Kdybys měl konkrétní problém, klidně písni u nás na BH (D2 Brotherhood, mám to v podpisu) do poradny, kdyby se ti nedostávalo odpovědí 8-)

Když budem vědět, poradíme :wave:

Odpovědět

Zpět na „Monk“