Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Odpovědět
Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645
Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 20.10.2012, 18:25 hod.

Rakiii píše:xStyle - ano je tam 30% šance , to každý vidí , ale můžeš to brát tak, že získáš 30% disc navíc (z maximálního množství, které máš).
Je to podobné jako s crit chance - je to jen šance, ale navýší ti damage když dáš crit.
A btw zkus se ještě jednou podívat na koho jsem reagoval.. Dante má 49 base disciple.
Pro příště než budeš zbytečně reagovat zkus se nad problémem více zamyslet.

Regards Rak^
nebudu te trolit . mysli si co chces
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

bjorni
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od bjorni » 20.10.2012, 20:28 hod.

Zdravim, ted sem sa dostal konecne na lvl 60 a asi se ted hrani jemne zmeni. zatim sem hral jenom sam a je mozne, ze aj sam budu hrat nadale, preto vas poprosim to zohladnit v dobrych radach.
Momentalne som v akt III HELL, toto je ma prva postava a penez na EQ sem minul priblizne jeden a pol mega ( a ted som aj tak na dne). Prosim, skuste mi poradit co by som mal zmenit/nemenit a preco. Dalej mi prosim poradte, ako sa najlahsie postupuje dalej.
Budem vdacny za vsetky rady a poprosim k radam davat aj vysvetlenie, ze preco. A este vas poprosim pri radach nepouzivat privela skratiek, lebo aj tak mnoho vyrazov v diskusii je mi uplne cudzich.
Za rady vopred dakujem a tu uz je moja cerstva 60lvl postava:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bjor ... o/19599278

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Zaljan » 22.10.2012, 11:56 hod.

bjorni píše:Zdravim, ted sem sa dostal konecne na lvl 60 a asi se ted hrani jemne zmeni. zatim sem hral jenom sam a je mozne, ze aj sam budu hrat nadale, preto vas poprosim to zohladnit v dobrych radach.
Momentalne som v akt III HELL, toto je ma prva postava a penez na EQ sem minul priblizne jeden a pol mega ( a ted som aj tak na dne). Prosim, skuste mi poradit co by som mal zmenit/nemenit a preco. Dalej mi prosim poradte, ako sa najlahsie postupuje dalej.
Budem vdacny za vsetky rady a poprosim k radam davat aj vysvetlenie, ze preco. A este vas poprosim pri radach nepouzivat privela skratiek, lebo aj tak mnoho vyrazov v diskusii je mi uplne cudzich.
Za rady vopred dakujem a tu uz je moja cerstva 60lvl postava:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bjor ... o/19599278
toulec (defaultni Attack speed + nejaky dex a crit. chance a discipline) misto stitu a k tomu manticoru; pak pasek (pokud uz all ress, tak 70+) a ramena (+life je pri tak maly vit k nicemu, takze lepsi bude skoro cokoli, klidne i vitalita, ktera ti prida vyrazne vic nez +life) - to do 1.5m poridis;

jinak 2 hatred spendery taky nejsou dobry, zvl. pokud nemas hatred regen (muzes mit na toulci, ale to uz bude na ukor CC nebo +discipline).

fialovej sutr do helmy se pri tvoji vit taky neoplati, to uz radeji cervenej, at delas rychle paragony (a mas taky nejaky MF) anebo zlutej (MF)

jinak zvaz vymenu pomocnika (+ bych mu dal MF vybavu, at Ti aspon neco pada)

djshimi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:djshimi#2389

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od djshimi » 22.10.2012, 13:12 hod.

sem netušil, že 66,5% critical hit chance stačí na prvenství v Evropě

http://www.diabloprogress.com/eu/rating ... rit_chance
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Nekronaut » 22.10.2012, 13:26 hod.

Slušný, taky to chci dotáhnout nad 60. Sharpshooter je pro bábovky :D

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 22.10.2012, 14:40 hod.

babovky ? tak rikej proc ... to by me opravdu zajimalo

Zaljan - pridej si me ve hre s komentem dnes vas vybavim vedomostma ..

edituj svoje příspěvky. kojot
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

bjorni
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od bjorni » 22.10.2012, 16:36 hod.

Zaljan píše:
toulec (defaultni Attack speed + nejaky dex a crit. chance a discipline) misto stitu a k tomu manticoru; pak pasek (pokud uz all ress, tak 70+) a ramena (+life je pri tak maly vit k nicemu, takze lepsi bude skoro cokoli, klidne i vitalita, ktera ti prida vyrazne vic nez +life) - to do 1.5m poridis;

jinak 2 hatred spendery taky nejsou dobry, zvl. pokud nemas hatred regen (muzes mit na toulci, ale to uz bude na ukor CC nebo +discipline).

fialovej sutr do helmy se pri tvoji vit taky neoplati, to uz radeji cervenej, at delas rychle paragony (a mas taky nejaky MF) anebo zlutej (MF)

jinak zvaz vymenu pomocnika (+ bych mu dal MF vybavu, at Ti aspon neco pada)
Dik za rady, skusim nad nimi porozmyslat, v principe sa im nebranim, ale musim na ichg realizaciu najskor neco nasetrit. Kazdopadne asi pomocnika menit nebudem, nakolko mi pripada OK, ked k memu utoku na dalku je nekdo, kto de nablizku. V podstate som nepostrehoil, zeby bol palach nejaky extra dobry, ale obcas spravne blokuje dvere a to mi da dost casu. Ale aj tak dik za rady a snad ich v dohladnej dobe zrealizujem (teda za predpokladu, ak mi niekto neda este lepsie :) )

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Nekronaut » 22.10.2012, 17:06 hod.

xStyle píše:babovky ? tak rikej proc ... to by me opravdu zajimalo
To bylo řečeno s nadsázkou ;)

Jinak ss je takové trochu placebo pro DH s nízkým unbuffed dps. Udělá to pěkné číslo, ale reálný přínos je o mnoho menší. Nikomu to neberu, ale já už ho nasazuju jen když nahodím můj hodně slabý mf gear. Ideální místo ss je teď imho perfekcionist . Vengeance je také dobrá volba. Toť můj názor na ss.

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 22.10.2012, 18:30 hod.

SS se nehraje bo nekdo (ted nvm kdo) zacal pouzivat vault s passiv na speed :q kdyz jede dh max 25cc a do vseho pak rve chd s AS tak je to rachot ,
cluster bomba se 4. runou a je cas udelat papa .. vse ma svuj smysl ... akorad se ted skilly zacaly konecne pouzivat podle itemu !!!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 25.10.2012, 10:33 hod.

posledni dobou mam hodne veci na praci , takze sorry ale nvm kdy budu plne aktivni :/// takze se vsem omlouvam kteri cekaji v mem friend listu na pomoct , ale jak bude cas , dam se dotoho .
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od nitro » 29.10.2012, 23:33 hod.

Ahojte, chcel by som sa opýtať, čo je dobré navyšovať na DH aby som sa dostal aspon cez hranicu 100k dmg, tu je moj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/nitr ... o/19482482

Hrá za túto postavu síce moj brat, ale rád by som mu pomohol aby si aj on zavše zahral z radosťou, zatiaľ je len na Hellku, ale čo nevidieť bude na Inferne. Zaujímalo by ma hlavne či je lepšie dávať na DH CC, CD alebo AS, pretože v kombinácii so všetkými tromi vlastnosťami by to bolo asi až veľmi drahé :D Myslím že by sato za nejakú rozumnú cenu dalo dostať na 100k DPS, často vidím DH s DPS 300-400k takže si myslím že je to jedna z mála postáv, ktorej sa dá oproti ostatným postavám DMG dosť navýšiť.

Dík všetkým za info ;)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Rakiii » 30.10.2012, 00:01 hod.

Když si vezmeš pasívku steady aim a sharpshooter tak tě to hodí přes 100k hned :-)
Jinak kromě AS/CC/CD hledej itemy s DEX a average Damage (20-45dmg, 15min ap.)

aNIRene
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:aNIRene#1321

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od aNIRene » 31.10.2012, 19:39 hod.

-nitro-

já bych se nejdřív zamyslel na jinším buildem, páč tam máš dva Hatred spendery a to konkrétně Rapid Fire (20) a Mutishot (30) což si myslím, že entangle nezvládne, kór, když máš luk. Za předpokladu, že by jsi chtěl oba tyto skilly ponechat, doporučoval bych 2 itemy (quiver, chesta) s Hatred generatorem cca 1.3. a místo vlka dát netopejra. Vyhodil rapid fire, multishot hodit místo něj na pravý myšítko a změnit runu (ten arsenal je podivnej) na Fire at Will... dotsaneš se na hatret regen cca 10/sec což v kombinaci se Steady aim (tedy se střelbou s odstupem) kosí všechno.
Tactical advantage ve spojení s valtem, byla moje oblíbená pasivka ovšem s nárůstem movement speed už trošku ztrácí na hodnotě nehledě na fakt, že až budeš na infernu a chodit uberbossy, tak jako DH, jsi, slušně řečeno v hajzlu :) na vysokých MP bez smoke screenu (teda alespoň mi to tak přijde, jelikož i když vaultem uskočíš od rány, nebo proskauješ grupou elitek který "máchaj" tak čast doskočíš už jako hrobeček :).
Jenom u Multishotu je u vyšších dmg celkem problém když ti hodně critne u reflectu...to je občas trošku loterie, když nejsi vyhealovanej i s aktivovanýcm Gloomem...Ale to se týka až vyšších MP.

Jinak jak píšeš, že vidíš DH s DMG 300 - 400k...tak to jsou většinou nastackovaný SS. Na to stačí hodně CD. On celkově je sharpshooter hrozně zvláštní pasivka...s clusterama je to brutalita, ale celkově použití je na každém jednotlivě. Osobně bych ho nedřív vypl, nahradil Vengeance, a vybudoval si slušnou RAW damage a pak ho zkoušel z různou kombinací CD a CC...

A k itemům - postni si sem http://theasiangamer.com/d3-damage-calculator/ tvuj link na profil na battlenetu a v pravo dole máš tabulku, jakej stat ti jak ovlivní damage v současným rozpoložení. Jinak můžu doporučit klasicky "korálky od natálky" (Natalya`s set items) Quiver s navýšením Discipline a CC (a tim hatred generatorem), od tý Natalky chestu s tím samým (teda bez CC) a amulet se slušným CD a CC (společne s atack speedem by jsi se už nedoplatil)...no a pak doufat v dobrej drop - ten prodat a už dle vlastního úvážení dělat upgrady. To už budeš vědět sám co by se dalo vylepšit.

No tak snad jsem alespoň trochu pomohl.

hocico
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od hocico » 05.11.2012, 11:42 hod.

Hojte. Tiez by som potreboval par rad. Doteraz som sa zvykol radit z hracom Jones ,no on nejak prestal hrat :( a tak chcem poprosit xStyleho o par rad.
Tu je moje Dh: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hoci ... o/11029523 Rad by som zvysil dmg ale nerad by som bol papier. Mam k dispozicii 470 mega. Prosim o skoru radu lebo dlho to uz neutratit nezvladnem :D

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 05.11.2012, 18:32 hod.

ok .. takze officialne ''koncim s diablem'' duvody ? nebavi me to .. je to hra ktera se opakuje porad dokolecka .. :))) takze je na vas jestli to tu zavrete nebo to nekdo prevezme za me .. nicmene gl hf :)) papa

no ikdyz mozna v pvp se ukazu :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

matrosssaa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od matrosssaa » 06.11.2012, 19:05 hod.

Ahojte

Poprosila by som o radu. Co by som mala este na mojom DH vylepsit ? Tu je moj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/Matr ... o/20053925. Ohladom rady mam problem zvladnut Mp 2 a vyssie.
Som uplny zaciatocnik a tuto zostavu co mam som si robila sama bez ziadnych rad. Kedze nikoho nepoznam co hra za DH neviem dalej co stym :(
Za hocijaku radu vopred dakujem. :wave:

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 06.11.2012, 23:05 hod.

špatně poskládané skilly. Máš samé ofenzivní.
Tenhle je nejpoužívanější http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... eTY!YaZYbY , nebo u preparation můžeš dát backup plan, taky hojně používaný
Já třeba jedu tenhle http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... bYX!bZYZba

matrosssaa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od matrosssaa » 07.11.2012, 12:13 hod.

Diky za radu. Ale ked chcem prepnut nap skill archery cize tu stvorku tak tam nemam zobrazene vsetky runy ale len tych 5 run. A co si myslis o mojej zostave ?
Je tam nieco treba zmenit ci chyba bola len v tych skilloch ? Ja by som najradsej chcela konecne hrat na urovni Mp. :wave:

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 07.11.2012, 13:19 hod.

Nemáš žádné resisty, takže s buildem co jsem postnul bys měla dokázat farmit bez problémů MP4, dál budeš mít problémy, protože monstrům se nezvyšují jen hitpointy, ale i dmg, takže tam nevydržíš moc dlouho poskakovat.
Být tebou, gear nechám zatím takový jaký je a pokud nejsi úplně levá, farmit na MP4.
Pokud si chceš honit ego, že hraješ vysoký MP, musíš nakoupit věci s all res. na úkor nižší dmg., tím pádem budeš ty potvory pižlat déle, a nebo šáhneš do peněženky pro eura a nakoupíš věci s all res + se ti zvedne, nebo zůstane stejná dmg. jakou máš teď, teda pokud nemáš 1 mld. goldů :)

edit: Pokud máš nějaké goldy, tak si jako první určitě kup jiný pásek, amulet, prsteny, to všechno máš totální bordel, ono toho je víc, ale tyhle věci bijí do očí.

matrosssaa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od matrosssaa » 07.11.2012, 14:33 hod.

Diky mne uplne staci farmit na MP4. A ake tie amulety a prstene si mam kupit ? No a este ten belt ? S critical chance a s damage alebo aj dex a allres ? :wave:

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“