Poradte mi vylepsit mojho DH

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898
Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od sodak » 26.12.2012, 22:49 hod.

2 Rakiii

No na " utratu " mam cca 30 m goldu, nei to zrovna moc, ale vic se me nasetrit nepodarilo :-) Zatim si to davam solo na MP3 az MP4, obcas nejaka smrt, ale nic tragickeho. V parte jedeme bezne MP5 az MP6. No a kdybych poskocil na solo farmu MP5-MP6 tak by me to bohate stacilo :D Diky za odpvedi a pripadne navrhy ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 27.12.2012, 09:25 hod.

Za 30 mil. tam vidím dvě možnosti. Buď si koupíš za to manticoru s 1200+ DPS(1 socked), což by tě mohlo bostnout něco mezi 10-20k dmg. , nebo koupit lepší rukavice a amulet, ale tam nevím o kolik se boostneš

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Rakiii » 27.12.2012, 11:46 hod.

Nákup kuše bych asi odložil na později.
Podíval bych se po:
1) bracers - vzhledem k tomu, že cap na movement je 25 .. nevidím valný smysl tyhle lacuni nosit.
koupil bych buď nějaké
a) storm bracery 200+ dex s vitou
b) rare 130+dex 70+vit 4-5+crit 60+ AR @
2) amulet - konkrétní staty se těžko radí, ale díval bych se po Atack speed /CC /CD /DEX /Average damage
samozřejmě nemusí mít všechny tyhle affixy (záleží na nabídce) ale chtěl bych min 7+ CC 60+CD + něco z AS/AD/DEX/sox
3 - 4 )
helmu nebo ruce
helmu bych zvážil nat vzhledem k tomu, že již máš 3 kusy ze setu a +20 disc by ti pomohlo s přežitím na vyšším mp
nebo ruce
7+ AS 7+ CC 200+ DEX 70+ VIT

Mně se rapid fire na vyšší mp příliš neosvědčil. Ne že by to bylo nehratelné solo, ale je to méně efektivní než jiné skily.
Na vyšší mp je těžší si držet protivníky od těla (rapid je navíc spíše kontaktní skill).
Na solo bych zvážil místo netopýra "prasátko" jednak zvýší rezisty a jednak může slušně tankovat + followera, ale spotřeba hatred je u rapidu dost velká (chce to vyzkoušet co ti lépe "sedne")
Followers:
- Scoundrell s windforce by nemusel být špatný (často odhazuje s multishotem) + boost dmg
- templar je šlušný tank (zbraň) doporučuji azurewrath (s vyšším AS a chance to chill) + healování
- enchantress - s azurewrath mečem pěkně mrazí (i bosse) + boost dmg
Chce to vyzkoušet nejlepší kombinaci, která ti bude vyhovovat.

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od sodak » 27.12.2012, 20:36 hod.

OK thx all za rady a nazory ;-) Zkusim vymenit bracery a ruce, helmy se zbavovat nebudu, protoze ta Nat helma s AS CC a DEX co ma ta moje Andarielka bych za rozumne penize nesehnal. Netusil jsem ze cap na movement je 25, pak jsou ty bracery vazne k hounu a za par babek sezenu lepsi :-) amulet jsem vymenil, a lepsi uz taky za rozumne penize nesezenu, tak zastim zustanu u toho co ma ted :-) No a na tu manti 1200+ budu muset dosetrit casem. Tak jeste jednou all thx a ja jdu na to. Kdyby kohokolik napadlo jeste neco pouzitelneho a rozumneho k vylepseni meho DH tak to samozrejme rad uvitam bud tady v topicu nebo SZ. Jo a jako folowera mam toho sipaka s windforcem co ma 44,4% sanci na odhozeni enemy back, a je to vazne znat, drzi me je celkem od tela :-) Ale nejsem si uplne jisty nastavenim jeho skillu, muze kdyz tak nekdo nejakou poznamku k jeho skillum ? , thx
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Quetak » 27.12.2012, 23:11 hod.

Nedávno jsem u scoundrela vyzkoušel tuhle kuši a myslím, že větší pomoc být nemůže. attack speed na ringách+amuletu + multishot skill a mrazí jak blázen. Akorát, že se slušnejma hodnotama na freeze a pierce stojí desítky mega.
http://eu.battle.net/d3/en/item/burizado-kyanon

Sahula
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Sahula » 07.02.2013, 22:26 hod.

Zdravim,
dneska sem viděl DH s DMG 291000, co to je ? já sotva sesmolim 40000 DMG kde je problém ?
dík

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od GrOsO » 07.02.2013, 23:15 hod.

problem bude v par bilionov goldov a ak chces naozaj poradit daj sem link na tvoj profil :)
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od kojot » 08.02.2013, 06:13 hod.

Přesně, problém bude v Goldech. Ale na 100k DPS se dneska dostaneš skoro zadarmo...
Pak je taky se dobrý podívat jestli ten DH neměl zaplou pasivku Sharpshooter. Když ji nahodím já, tak mi to taky ukazuje DPS přes 300k.
Obrázek

Sahula
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Sahula » 08.02.2013, 13:35 hod.

Chlapi,
vy se v tom víc vyznáte tady je odkaz na moje DH, http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sahu ... o/16697053
mrkněte na to a uvidítě kde je problém :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od kojot » 08.02.2013, 13:40 hod.

Tak je to jednoduchý, nemáš prakticky žádnou CC, CD (a AS). Kup si quiver Dead Man's Legacy (až 20% AS a 10% CC), potom na bracerech může být až 6% CC, stejně jako na helmě. Rukavice kupuj tak, aby měli aspoň dvě z těchto tří vlastností - CC, CD, AS. To samý u ringů a amuletů, tam se ještě vyplatí mít +Avg damage. Doporučuju ještě sehnat minimálně dvě části Natalya's setu (7%CC), nejlíp asi botky a cloack, později dokoupit ring (měl by mít aspoň CD). A když potom seženeš lepší Manticoru, tak jsi hned na 150k DPS :) .
Obrázek

Sahula
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Sahula » 08.02.2013, 13:46 hod.

jo zapoměl sem poznamenat že nerozmím těm zkratkám co tu všude jsou :D, šlo by to CC a podobně říct v normálu ? :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od kojot » 08.02.2013, 15:29 hod.

CC = critical hit chance
CD = critical hit damage
AS = attack speed
Obrázek

Uživatelský avatar
WaynE
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WaynEsvk#2403
Bydliště:Skalica

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od WaynE » 08.02.2013, 16:11 hod.

Sodak: Hlavne sa zbav tych trapnych Innackych teplakov :D. kup si Depth Diggers (+dex+vit)
Sahula: Jezisi kriste to co mas za veci nasebe :D . Kukni na moj profil a inspiruj sa. (v ziadnom pripade nemam top veci)
Aktualne: Z novym patchom 1.08 som zasa zacal hrat.
Hardcore si nemozem dovolit hrat skrz dementny internet od T-com.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od kojot » 08.02.2013, 16:51 hod.

WaynE: Nevím co je na depth diggers tak úžasnýho (pokud ti nejde o MF), za stejnou cenu koupíš mnohem lepší rare... Jinak pokud nemáš problémy s přežíváním a jde ti o damage, tak jsou Inna's pants dobrá volba. Pokud potřebuješ mít na kalhotách AR, tak bych šel do rare pants, hlavně pokud se pohybujeme v cenách v řádech milionů a ne desítek milionů.
Obrázek

Uživatelský avatar
WaynE
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WaynEsvk#2403
Bydliště:Skalica

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od WaynE » 08.02.2013, 17:10 hod.

kojot: nebudem reagovat.
Aktualne: Z novym patchom 1.08 som zasa zacal hrat.
Hardcore si nemozem dovolit hrat skrz dementny internet od T-com.

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Zmorry » 08.02.2013, 17:40 hod.

Reagovat budu já

Depth Diggers -> určena pro low DHčka, která nemají zdroje na gear s attack speedem, dostatek resistancí + nabízí boost v GF/MF, čiže je to dobrá volba pro zlepšení farmy v začátcích

Inna's Temperance -> hodí se pro DHčka, co mají dostatečné EHP na vyšší MP, neřeší MP. Boost co se týče AS, a 1% CC taky není k zahození. Co je ale velmi důležité. Umožnňuje high-end DHčkům, co nejdou po spell bonusu z natalye, nahodit místo Nata chesty Inna's Vast Expanse, protože Nata nemůže rollnout Vit, AR zároveň. Na vysokých MP se každý bonus, který zvyšuje EHP, hodí jako sůl. Nemluvě o tom, že AS je jeden z nejdůležitějších statů pro 2h x-bow DHčka. Bez dostatečné CC+AS nemá DH šanci farmit vysoké MP (crit damage už je z velké části implementována v Mantichoře: 100 CD základ + passivka, dalších minimálne 260 CD z Mantichory, amulety, ringy, rukavice, witching hour nepočítaje).
Violence solves everything.

Uživatelský avatar
Moobs
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moobs#2367

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od Moobs » 08.02.2013, 23:31 hod.

Sahula: Podle me mas zbytecne moc resistu, takze bych zacal vymenou ringu a amuletu za nejake CC/CD/dexterity kombo, jestli jsi pri penezich hledej k tomu average damage a attack speed. Dal bych koupil Dead man's legacy jak uz radil Kojot a pak zacal skladat set. K tomu monkovy gatata a pasek (witching hour by byl asi lepsi ale dobre stoji fakt ranec). A lepsi ramena budou levny upgrade.

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od attivo » 09.02.2013, 02:17 hod.

Umožnňuje high-end DHčkům, co nejdou po spell bonusu z natalye, nahodit místo Nata chesty Inna's Vast Expanse, protože Nata nemůže rollnout Vit, AR zároveň.
Pokud vím tak může, liší se jen v tom, že Nat má bonus do skillu a Inna redukci na melee attacks. A bonusem do setu samozřejmě.

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od sodak » 25.03.2013, 20:44 hod.

tech teplaku se stejnak nevzdam, jen bych potreboval o trochu lepsi :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Poradte mi vylepsit mojho DH

Příspěvek od sgtmajfoley » 01.04.2013, 15:49 hod.

:D :D :D teplaky... lol

Inak niekto tam hovoril o Inna chestke a Natalya chestke... obe mozu rollnut all res + vita ale u Natalya chestke je pravidlo. Pokial mam max disciplinu mam bud vitalitu alebo all res. Pokial nemam disciplinu mozem mat vitalitu a all res naraz. Chestka s max all ress + discipline nemoze mat viac ako 100 dexy. Pre priklad moja chestka ma 98 dex, 198 vitality a 70 all res, chestka pred tym mala 6 discipline, 73 all res a 94 dex a ziadnu vitalitu. To iste plati u Deads Man Legacy. Pokial mam disciplinu tak max roll na dex je do 200, pokial disciplinu nemam mozem mat aj 350 dexy a aj vyssiu vitalitu ako ked mam disciplinu.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“