DH MP5, rád bych vyšší

Odpovědět
Glow
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Glow#2523
DH MP5, rád bych vyšší

Příspěvek od Glow » 25.05.2013, 13:31 hod.

Čus,

hraji D3 po roční pauze, takže jsem teď trošku nováček. Mám barba, ten teď šel bokem a chci udělat něco s DH.

Investoval jsem cca 10M do současného gearu a mám volných +-30M. Podle toho, co píšete, tak jsou to drobné, ale nedaří se mi moc vydělávat.

Chtěl bych vyšší MP, hlavně na pohodu hra, abych nemusel stále zdrhat. Teď se přes shadow power v pohodě vyhealuju, rapidem dávám podle mě taky slušně. Je to více méně můj jediný útočný skill, ale je můj nejoblíbenější. Rád si nechám poradit s nějakým novým buildem, ale preferuju rapid. Dřív jsem používal první runu kvůli hatred, ale po patchi asi bezpředmětný.

K itemům, nevím co vyměnit nejdříve. Vše je podle mě zhruba na podobné úrovni. Snažím se jet cc a cd, což asi všichni. Mám teď 41% cc a 356% cd. Nevím, jestli as je tolik důležitý pro mě, ale taky nějaký mám. resisty s pasivkou okolo 500. Dík za radu.

https://eu.battle.net/d3/en/profile/Glo ... ero/817565

Glow

Glow
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Glow#2523

Re: DH MP5, rád bych vyšší

Příspěvek od Glow » 25.05.2013, 13:45 hod.

Edit: nevím, jestli při změně skillu se to projeví i zde, tak pro jistotu můj build:

Entangling Shot
Shock Collar
Rapid Fire
High Velocity
Shadow Power
Gloom
Preparation
Focused Mind
Evasive Fire
Displace
Marked for Death
Mortal Enemy

Steady Aim
Perfectionist
Archery

Uživatelský avatar
AINUCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:AINUCZ #2491

Re: DH MP5, rád bych vyšší

Příspěvek od AINUCZ » 26.05.2013, 07:36 hod.

Ahoj, tak zkusíme něco vykutit:

1) Vidím u tebe chc 38%, což je máloAmulet Mara vyměň za nějaký, co si vycraftíš aby měl CHD + CHC (případně k tomu all res)
2) Steady Aim vyměň za Night Stalker (teď po navýšení počtu potvor se kolem Tebe budou skupovat, takže damage se Ti moc navyšovat nebude)
3) Rapid fire hoď na runu Bombardment, ta má teď největší efektivní dmg
4) Natalyas Embrace vyměň za nějaké, co má "Increases Evasive Fire Damage by 5–14% (Demon Hunter Only)"
5) Upgrade šutrů :)

Glow
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Glow#2523

Re: DH MP5, rád bych vyšší

Příspěvek od Glow » 28.05.2013, 01:43 hod.

Díky moc za rady.

Amulety jsem nejaky craftil, tak mam 70% cd.
Nightstalkera jsem dal, ale uz skoro nepouzivam preparation, neni potreba, hlavne s rapid bugem.
Rapid naklada krasne a s markou na hatred muzu na bossech palit porad.
Chesta vymenena, trosku dmg navic :-)
A za sutry jsem utratil moc goldu, ale uz jsou trosku lepsi.

Hlavne je ted problem, ze obcas dostanu IK, hraju ted mp, kde se to celkem da, kdyz nedostanu preruseni rapidu. Vcera jsem udelal kw na mp8 solo, ale byl to porod, dvakrat jsem opravoval cerveny itemy, takze tudy cesta asi nevede. Bude to chtit vic all res. A jeste jednou diky za radu.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“