Epic osvědčený build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:
Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 17.10.2013, 15:19 hod.

Ahoj lidičky a další bytosti z tohoto fóra chtěl bych vám ukázat můj build se kterým se pohybuji jenom v okruhu žlutá-červená čísla.

Tady je url: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... bae!cZccba


ÚVOD
Jsou dva typy buildu
1.Běhací
2.stojící


Postup
1.Pokud zamýšlíte aspon chvilku stát na místě aktivujte caltroops (přid 10% krit. šanci nic moc ale potřebné)

2.Nahodíte na oponenta marked for death (runa grim reaper zaručí že až je budete plošně killovat šípem nebo bolou že budou všichni označeni i za pohybu)

3.Potom začnete střílet šípy zpomalovat (navíc máte trill of the hunt) nepřátele a navíc zásah vystřelí další šíp nebo po nich začnete střílet bolou

4.Pokud jste doted střílely frozenem a došla hartred začněte střílet též plošnou bolou.

5.Na větší skupinu mobek můžete využít opět :) plošný rain of vengenance (runa dark cloud má nej dmg ze všech a navíc se sní můžete pohybovat a střílet

6. Valut vám poslouží jen k úniku (třeba můžete metat kozelce (valuty) a vyvolávat caltroops :)

Já ten build miluju >:D

Je to oskoušená klasa

Výbava není stanovena, ale můžete mrknout na moji: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Maxi ... o/27232605 >:D
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 17.10.2013, 20:16 hod.

Zkuste si to někdo prosím změnit build je jeden z mála důvodů proč D3 hrát.
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Denny » 17.10.2013, 21:06 hod.

když na tebe naběhne 50 mobů tak ti víc pomůže lightning ball než frost arrow..
dále trochu pochybuju o runě Grim Reaper, problém bych viděl ve slově "divided".. představ si 12% rozdělených mezi hromadu mobů. Připadá mi to spíš jen tak na poblbnutí na nízkém mp kor když hraješ bez Shadow power :dead: . Nakonec pak stejně skončíš u Bombardmentu jestli se dostaneš na mp7+

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Seton » 17.10.2013, 21:45 hod.

Tak něco hooodně podobnýho sem rozehrál asi týden zpět,sám od sebe :), ale už sem od toho zas upustil....pasivka na zvýšený dmg zpomaleným je jasná,calltropy taky, akorát ja sem měl tou dobou 11 regeneraci hatered, takže sem měl na primaru cold arrow a tím střílel nepřetržitě, valut na pravím... :) s Windforcem to docela šlapalo, většina mobu se nedostala do půlky obrazovky :). Ale čísla na D3up mluví jasnnou řečí...takže jedu nonstop Rapid fire....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od G843 » 17.10.2013, 22:11 hod.

Zkusil jsem a nejak mi to nesedlo.
Na nizke MP to relativne slo, sic nedokonale ale slo (vzhledem k me postave a vybaveni). Ovsem jakmile jsem najel na vyssi MP nastaly problemy.
Je potreba si uvedomit ze tento build se neda hrat na kratkou vzdalenost, je potreba si moby drzet co nejdale, cili rychle killovat vzhledem k absenci leceni, regenu disciple.

Pasivka Thrill of the Hunt je naprosto k nicemu. Jednou za 7 sekund stun na 2s je nanic, to lze lepe nahradit runou na bole ktera stunuje, ovsem to se hodi spise na ubery.

Rain of venegance, to poskozeni je celkem male a navic to lita tak chaoticky az hruza. Tento build je postaven na hrani stredni az velke vzdalenosti, a ty sipy se hodi spise na blizkou vzalenost.

Elemental frost arrow, pekna a uzitecna vecicka, ovsem vzhledem k poctu mobu mi vychazi lepe ball of lighting. Precijen zasahnou 1+3 anebo 20+ na jednu ranu je rozdil velice velky.

Caltropy jsou uzitecne, ovsem zas, tento build je na velkou az stredni vzdalenost. Nemas tam shadow power, cili neni moc moznosti pro healovani. Proto bych na calltropech radeji volil tu stunovaci runu pro pripad kdy je treba ustoupit a zaroven moby na chvili zastavit.

Vault, trail of cilinders.... pekna vec graficky ale mene uzitecna v tomto buildu. Opet, hrajes na velkou az stredni vzdalenost, cili vault mas ciste jako defenzivni skil pro pripady kdy je treba ustoupit dozadu, proto bych spise volil runu ktera ti druhy valut da za 50% ceny.

Marka... nevim nevim, tady mam pocit vicemene chaoticky. Pouzivas kalamitku ktera hazi marku a jeste ji hazis i ty sam. Navic ta runa mi prijde celkem naprd., 12% precijen neni moc. ...
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Snowfist » 18.10.2013, 07:34 hod.

Trosku nechapu jednu vec - přes co se healujes?

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Bagr13 » 18.10.2013, 07:49 hod.

Silou vule, nevidel jsi hvezdny valky? :P Taky v tom vybavení je divnej ten pox a amulet :)

ps. taky by chtělo napsat jaký s tím hraješ Mp?

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Epic osvědčený build

Příspěvek od fuxicek » 18.10.2013, 09:01 hod.

Pokud se nehealuje, jak dlouho vydrzi po zasahu reflektaku nazivu? 0,1 vteriny?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od KryOn » 18.10.2013, 09:34 hod.

Jako trololo se nemusí healovat - viz odkaz níže...

viewtopic.php?f=10&t=9520
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 18.10.2013, 12:31 hod.

G843 píše:Zkusil jsem a nejak mi to nesedlo.
Na nizke MP to relativne slo, sic nedokonale ale slo (vzhledem k me postave a vybaveni). Ovsem jakmile jsem najel na vyssi MP nastaly problemy.
Je potreba si uvedomit ze tento build se neda hrat na kratkou vzdalenost, je potreba si moby drzet co nejdale, cili rychle killovat vzhledem k absenci leceni, regenu disciple.

Pasivka Thrill of the Hunt je naprosto k nicemu. Jednou za 7 sekund stun na 2s je nanic, to lze lepe nahradit runou na bole ktera stunuje, ovsem to se hodi spise na ubery.

Rain of venegance, to poskozeni je celkem male a navic to lita tak chaoticky az hruza. Tento build je postaven na hrani stredni az velke vzdalenosti, a ty sipy se hodi spise na blizkou vzalenost.

Elemental frost arrow, pekna a uzitecna vecicka, ovsem vzhledem k poctu mobu mi vychazi lepe ball of lighting. Precijen zasahnou 1+3 anebo 20+ na jednu ranu je rozdil velice velky.

Caltropy jsou uzitecne, ovsem zas, tento build je na velkou az stredni vzdalenost. Nemas tam shadow power, cili neni moc moznosti pro healovani. Proto bych na calltropech radeji volil tu stunovaci runu pro pripad kdy je treba ustoupit a zaroven moby na chvili zastavit.

Vault, trail of cilinders.... pekna vec graficky ale mene uzitecna v tomto buildu. Opet, hrajes na velkou az stredni vzdalenost, cili vault mas ciste jako defenzivni skil pro pripady kdy je treba ustoupit dozadu, proto bych spise volil runu ktera ti druhy valut da za 50% ceny.

Marka... nevim nevim, tady mam pocit vicemene chaoticky. Pouzivas kalamitku ktera hazi marku a jeste ji hazis i ty sam. Navic ta runa mi prijde celkem naprd., 12% precijen neni moc. ...
Já myslel že demon hunter je na boj z dalky nebo snad ne :) k čemu mu je tesa kuše
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 18.10.2013, 12:37 hod.

KryOn píše:Jako trololo se nemusí healovat - viz odkaz níže...

viewtopic.php?f=10&t=9520
To je dost citliva zaležitost a navíc https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 115&t=9671
Runu grim r zkusim pozměnit a to nikdo neslyšel o regeneraci z itemů a dokonce co by vás asi nenapadlo poitionů
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Denny » 18.10.2013, 12:44 hod.

na infernu kde ti mob na jednu ránu sundá třeba 50% hp ti regen nepomůže

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od fuxicek » 18.10.2013, 15:00 hod.

aaaaa pan je sprymar....

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 18.10.2013, 18:55 hod.

Denny píše:na infernu kde ti mob na jednu ránu sundá třeba 50% hp ti regen nepomůže
No de to, ale musí se na to přemejšlet :) .
Ja hraju wize. (mam ho v podpisu) a docela mi to inferno bez léčení de a sem na višim mp než podle mně většina wizů mého levelu
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od fuxicek » 18.10.2013, 19:14 hod.

na 2?

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 18.10.2013, 19:38 hod.

ne 4-5
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od G843 » 23.10.2013, 19:30 hod.

Maxim píše:Já myslel že demon hunter je na boj z dalky nebo snad ne :) k čemu mu je tesa kuše
Jiste ze je na dalku, ovsem na nizke MP. Kdyz hrajes MP10, vyriti se na tebe 20 mobu, tak 4x vystrelis na dalku a mas je na sobe. Takze pro efektivitu je lepsi hrat spise nablizko kdyz jedes vysoke MP. A k cemu je mu kuse?? No sam nevim, build co hraji ja se da vklidu hrat i s mecem a stitem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 27.10.2013, 17:23 hod.

Ja sem to zkusil a ty granaty a vsechno je to so epic
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Epic osvědčený build

Příspěvek od Maxim » 28.10.2013, 10:08 hod.

@G843: máš fajn build nechám si ho stun grenades sou překvapivě dobrý ale co s tim DPS
Obrázek
Je to build dobry ale chci poradit s DPS
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“