Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Odpovědět
pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573
Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od pavlas » 20.09.2013, 13:01 hod.

Zdravím všechny hráče a fandy Diabla :)
Předně, chtěl bych upozornit, že jsem začátečník co se Diabla týče, hru jsem začal teprve nedávno, tudíž moje znalosti jsou velmi malé. Nicméně, hra mě moc chytla a jen tak s ní skončit nehodlám :)

Ale k věci: "Vyšlechtil" jsem si svého Demon Huntera, jen podle sebe, bez dalších rad a tím vás tedy prosím, mrkněte na můj build a zkuste poradit nějaká zlepšení, či úpravy. Budu moc rád za každou kritiku od zkušených hráčů :) Odkaz na hrdinu - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pavl ... o/30512929

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Snowfist » 20.09.2013, 13:20 hod.

čau možností je mnoho, neumíráš často? jestli jo doporučil bych ti shadow power s pasivkou Gloom. Jinak k buildu zkus treba rapid fire s runou bombardement, kvůli radiusu at to kosíš hromadně, k tomu dej místo steady aim pasivku vengeance Pak si stoupni klidne se obestup mobama, zapni shadow pawer a pal do nich rapid firem. zkrz gloom se budes healovat a pres vengeance se ti bude doplnovat hatred a disciples z globu co padnou z potvor. Na itemy jsem se nekoukal kdyztak napisu vecer...

Edit: shadow power vymen za vengeance a místo bola shotu dej preparation - back up plan ( dopni ti disciples, kdyby ti chybelo na pouziti shadow power)

Jinak tohle je jen jeden z mnoha buildu, který funguje, možností je více :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od pavlas » 20.09.2013, 13:51 hod.

Díky moc za tipy, určitě vyzkouším :)

Jenom k tomu jak jsi psal - "Edit: shadow power vymen za vengeance a místo bola shotu dej preparation - back up plan" Shadow power je přece defenzivní skill a Vengeance pasivka, Bola shot je útočný, tam taky nemůžu dát Preparation :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Lemurman » 20.09.2013, 13:54 hod.

options->gameplay->elective mod
pak si budeš moc přehazovat skilly jak se ti zlíbí
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Snowfist » 20.09.2013, 14:15 hod.

jak píše lemurman, užij si to ^^ :) jinak myslel jsem vymenit shadow power za rain of vengeance, nebo jak se to píše, sry za zmatky :)

edit: jo ještě kdyby ti docházela hatred tak si dej netopýry na regen hatred..můžeš je vyměnit za caltrops, myslím ze to zvládneš...

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od pavlas » 20.09.2013, 15:08 hod.

Pánové, díky za cenné rady :) Vyzkouším různé kombinace, co sedne... S tímto současným buildem zas tak moc neumírám, Inferno v publicu na MP4, ale když se objevilo víc elite potvůrek, Hunter to měl mnohdy spočítané... Ještě mi mrkněte na ten gear, jestli můžete :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od pavlas » 22.09.2013, 20:55 hod.

Tak, měl jsem štěstí na dobrý prodej předmětu, padlo pár miliónů, tak jsem DH trochu vylepšíl. Zkuste poradit a zhodnotit, musím říct, že mám celkem problém s elite monstry... Chtělo by to asi glass cannon build... Uvítám každou radu :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pavl ... o/30512929

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od xStyle » 07.10.2013, 06:02 hod.

to asi nechtelo tahle hra uz ma nejaky den zasebou .. a glass cannon by te prestal bavit po 12 smrti ... takze zacu nu tim co mi nejde do hlavy .. nechapu treba passivku brooding .. to si na tom tak spatne ze potrebujes nejaky chaby regen 2% ? to uz bych i ja raci videl sharpshooter na dmg .. pokud jej nechces coz budes chytrej ... placnes pro rychlejsi farmu taktikal advance nebo i steady aim .. jestli mas problem s vydrzi .. shadow power bloom .. redukce .. k tomu ani neni co dodat .. dmg skill vengence , nejsem moc zastance tohoto skillu .. velke cd .. nic moc dmg to uz raci sentry ktera je levna a s posledni runou dava dalsi redukci s shadow power bloom uz si na 50% coz neni malo .. a pak ten preparation .. pokud potrebujes hp .. pouzivej shadow power .. na preparation si dej focus mind bo nemas skoro zadny bonus do discipl.... a je to jako by si dal 4x zasebou back up plan runu .. to jsou skilli ted itemy inna fajn .. nataly fajn .. ale ten pasek od inny je dost mimo .. regen nepotrebujes asi nepotrebujes takze bych doporucil spis nejaky The Witching Hour nebo proste jednoduchy pasek s resall a vitkou .. pak toulec pokud te to tak moc bavi s bola shotem bylo by fajn kdyby ses casem propracoval s bonusem na bola shot max je tusim 14% a to ze se daj sehnat slusny toulce s cenovou relaci :) a kdyby ses nudil .. muzes si koupit jednoduchy jordan do par stovek tisic na bonus bola max 14% + 30% do elit .. a kdyz to vse sectes nechapes kde se ten dmg bere .. vzal sjem to ve zkratce .. kdyby neco pm me here or in-game
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Speed256
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hunter#21157

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Speed256 » 02.01.2014, 01:48 hod.

Ahojte, nebudem zakladať novú tému, lebo moje prvé otázky smerujú presne sem.
DIABLO som dostal teraz pod stromček, 27, som ho nainštaloval a idem doteraz s malými prestávkami. Treba robiť aj iné veci ako len hrať sa.

Na NORMAL a NIGHTMARE som nejaký problém nemal, sem tam som umrel ale to bolo tak 5x dohromady. Teraz ale na HELL mám mierne problémy, tak som chcel poprosiť, skúsenejších nech sa mi pozrú na postavičku, kde robím chybu, alebo na čo sa zamerať.

Momentálne sa snažím zameriavať sa na DEXTERY, udržovať vitalitu, a chcel som ísť aj na Krit. hit / chance DMG ale nepadajú mi na to predmety, mám nejaké veci odložené ktoré mi to zdvihnú tak na 30 % / 130 % MAX. Netuším ani ako si skombinovať pasívky.

Ešte ba doplnenie :
1. Ide bez aukcie, ešte som ju ani neotvoril, čítal som tu nejaké články že veci stoja milióny, tak mi príde pri mojich 200k niekde ísť na aukciu smiešne.
2. Ani tam nechodím predávať, pár unikátnych predmetov mám, zatiaľ neviem čo s nimi, prídu mi ale strašne slabé oproti tomu čo tu prezentujete
3. Njaradsej mám rapid fire, granáty, a pasce. na úskok Vault a Evasive Fire, sú to často používané veci, a rain ako vydieť, aktívkam som úprimne veľa čas nevenoval ale tieto sa mi páčia najviac.

Ak si niekto nájdete čas, napíšte. AK som niečo skomolil tak sorry. :)

Ďakujem

Údaje o postave :

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hunt ... o/34006859
Hunter#21157

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Bit » 02.01.2014, 08:58 hod.

V DH se sice moc neorietnuju ale jako začátek bych zvolil ametyst do hlavy... Těch Pár MF it není k ničemu a to life navíc se ti bude hodit...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od dawemorraless » 02.01.2014, 10:13 hod.

pokud chceš aby mohl udržet rapid déle dej si skill companion s runou na netopýra a místo pasivky brooding bych doporučil vengence
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Lemurman » 02.01.2014, 11:31 hod.

ještě jedna věc: Menu->Options->Gameplay->Elective mod
pak si budeš moc přehazovat skilly jak se ti zlíbí
Obrázek

Speed256
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hunter#21157

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Speed256 » 02.01.2014, 15:17 hod.

Zatial dík za odpovede, budem rád aj za ďalšie, večer vyskúšam, pomeniť.
Ešte otázka : DH nemá vlastne žiadnu obranu, jedinú mu robí ARMOR, tam mám kolónkku redukcia dmg na nejakých 43%, dá sa to dostať na akú úroveň?
Ak to chápem správne môžem mať život aj 100k ak je armor slabý, pôjde to rýchlo dole? U DH sa rieši obrana ken ARMOR / STRENGHT / VITALITA ?

A ešte jedna otázka, na čo mi je INTELIGENCIA? ( Nie mne teda, ale hádam sa chápeme. )


ďakujem

PS : Kukal som do AH a dajú sa kúpiť lepšie veci ako mám za pár tisíc, možno by som to aj zobral ak by mi to uľahčilo hru, nejaké odporúčanie?

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Lemurman » 02.01.2014, 16:26 hod.

inteligence ti zvyšuje resisty, který titaky snižujou přijímaný poškození a to v poměru: 10int=1res
nemá cenu ale za DH vyhánět sílu a inteligenci do tisíců, tyhle staty sou ti na 2 věci
víc se soustřeď na životy, armor a resisty jako vlastnost na itemech
Obrázek

Speed256
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hunter#21157

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Speed256 » 03.01.2014, 23:53 hod.

ďakujem za rady, spravil som hroznú vec, kúpil som si zbraň v AH, potom som si prečíta poriadne fóra, nejaké rady a myslím že som konečne pochopil aj iné možnosti hry :)
No nič idem zase ďalej a už bez AH, tých pár častí z prvého ACTu už ale nevrátim :(

Zatiaľ vďaka.

Uživatelský avatar
Aske
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aske#2322
Bydliště:Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od Aske » 02.04.2014, 01:33 hod.

Jedná se o postavu Daemon Hunter.

Obrázek

Toto je moje kombinace Aktivních skillů, Passivních skillů a Paragon levelů.
Dávám stim 7 000 000 - 10 000 000 Damage. Samozřejmě závisí jaký máte itemy. >:D >:D :twisted: :twisted:

PARAGON LEVELY
Obrázek

Kdyžtak ASKE#2322

Samozřejmě jet co nejvíce na Dexterity (Mít EMERALD zelený gem (kámen) ve zbrani a pokud možno 2 sokety), Vitalitu aby jste něco vydrželi a hodně do Resistů.

Pak si udělat velký Critical Hit Damage Increased, Critical Hit Chance Increased jde pouze na 100% takže pak nemá cenu do toho bonusu investovat a je lepší si změnit tuto vlastnost na Vitalitu či soket na gem (kámen) pokud půjde.

Do helmy je dobré si dát žlutý gem (kámen) TOPAZ - XXX % (dle gemu) Better Chance of Finding Magical Items - se kterým budete mít větší možnost nalezení Magický věcí - do toho spadájí Legendární a Set zelené itemy.

Do Torsa (Mít 3 sloty) je dobrý dávat bílé DIAMOND gemy (kameny), který přídá +Resistance to All Elements.

Damon Hunter nemá zrovna moc velké HP. Proto je nejlepší chodit s Crusader nebo s nějakou skupinkou který mají velký HP. Taky dobrá rada, držte se dále, budete způsobovat větší Damage a máte menší šanci že vás trefí.

Entangling Shot - Justice is Served (LeftClick)
Střela, která propojí 2 nepřátele k sobě. Způsobuje poškození za 200% a zpomaluje na 2 sekundy pohyb o 60%.
Runa generuje 6 Hatred za zásah a mění poškození na Fire.
ObrázekObrázek

Cluster Arrow - Loaded for Bear (RightClick)
Explosivní střela s Fire poškozením za 225%, která se rozdělí do dalších miniaturních bomb s Fire poškozením za 100%.
Runa Fire poškození základní exploze je navýšeno na 304%.
ObrázekObrázek

Smoke Screen - Healing Vapors (1)
Kouřová clona, díky které se Demon Hunter na 1 sekundu zneviditelní.
Runa regeneruje 15% života po dobu neviditelnosti.
ObrázekObrázek

Vault - Tumble (2)
Akrobatický pohyb, sloužící k přesunu do vzdálenosti 35 yardů.
Runa po použítí dalšího Vaultu do 6 sekund je cena Discipline snížena o 50%.
ObrázekObrázek

Marked for Death - Grim Reaper (3)
Označí nepřítele, který na 30 sekund obdrží dodatečně 12% poškození.
Runa dodatečné 12% poškození je aplikováno na všechny v okruhu 20 yardů. Runa dodatečné 12% poškození je aplikováno na všechny v okruhu 20 yardů.
ObrázekObrázek

Preparation - Punishment (4)
Okamžitě doplní 30 Discipline.
Runa za 25 Discipline obnoví 75 Hatred a cooldown je odstraněn.
ObrázekObrázek


Pak tyto 4 Passivní skilly :


Steady Aim
Pokud v dosahu 10 yardů nejsou žádní nepřátele, poškození je navýšeno o 20%.
Obrázek
Cull the Weak
Poškození proti zpomaleným nepřátelům je navýšeno o 20%
Obrázek
Sharpshooter
Každou sekundu navýší o 4% šanci na kritický zásah. Tento bonus je resetován 1 sekundu po tom, co postava někoho kriticky zásahne.
Obrázek
Blood Vengeance
Hatred je navýšeno o 25 a pokud je sebrán Health Globe, regeneruje se 30 Hatred a 3 Discipline.
Obrázek

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: Demon Hunter - zhodnocení buildu, připomínky, úprava

Příspěvek od motorharley » 06.04.2014, 17:39 hod.

Aske píše:Jedná se o postavu Daemon Hunter.

Obrázek

Toto je moje kombinace Aktivních skillů, Passivních skillů a Paragon levelů.
Dávám stim 7 000 000 - 10 000 000 Damage. Samozřejmě závisí jaký máte itemy. >:D >:D :twisted: :twisted:

PARAGON LEVELY
Obrázek

Kdyžtak ASKE#2322

Samozřejmě jet co nejvíce na Dexterity (Mít EMERALD zelený gem (kámen) ve zbrani a pokud možno 2 sokety), Vitalitu aby jste něco vydrželi a hodně do Resistů.

Pak si udělat velký Critical Hit Damage Increased, Critical Hit Chance Increased jde pouze na 100% takže pak nemá cenu do toho bonusu investovat a je lepší si změnit tuto vlastnost na Vitalitu či soket na gem (kámen) pokud půjde.

Do helmy je dobré si dát žlutý gem (kámen) TOPAZ - XXX % (dle gemu) Better Chance of Finding Magical Items - se kterým budete mít větší možnost nalezení Magický věcí - do toho spadájí Legendární a Set zelené itemy.

Do Torsa (Mít 3 sloty) je dobrý dávat bílé DIAMOND gemy (kameny), který přídá +Resistance to All Elements.

Damon Hunter nemá zrovna moc velké HP. Proto je nejlepší chodit s Crusader nebo s nějakou skupinkou který mají velký HP. Taky dobrá rada, držte se dále, budete způsobovat větší Damage a máte menší šanci že vás trefí.

Entangling Shot - Justice is Served (LeftClick)
Střela, která propojí 2 nepřátele k sobě. Způsobuje poškození za 200% a zpomaluje na 2 sekundy pohyb o 60%.
Runa generuje 6 Hatred za zásah a mění poškození na Fire.
ObrázekObrázek

Cluster Arrow - Loaded for Bear (RightClick)
Explosivní střela s Fire poškozením za 225%, která se rozdělí do dalších miniaturních bomb s Fire poškozením za 100%.
Runa Fire poškození základní exploze je navýšeno na 304%.
ObrázekObrázek

Smoke Screen - Healing Vapors (1)
Kouřová clona, díky které se Demon Hunter na 1 sekundu zneviditelní.
Runa regeneruje 15% života po dobu neviditelnosti.
ObrázekObrázek

Vault - Tumble (2)
Akrobatický pohyb, sloužící k přesunu do vzdálenosti 35 yardů.
Runa po použítí dalšího Vaultu do 6 sekund je cena Discipline snížena o 50%.
ObrázekObrázek

Marked for Death - Grim Reaper (3)
Označí nepřítele, který na 30 sekund obdrží dodatečně 12% poškození.
Runa dodatečné 12% poškození je aplikováno na všechny v okruhu 20 yardů. Runa dodatečné 12% poškození je aplikováno na všechny v okruhu 20 yardů.
ObrázekObrázek

Preparation - Punishment (4)
Okamžitě doplní 30 Discipline.
Runa za 25 Discipline obnoví 75 Hatred a cooldown je odstraněn.
ObrázekObrázek


Pak tyto 4 Passivní skilly :


Steady Aim
Pokud v dosahu 10 yardů nejsou žádní nepřátele, poškození je navýšeno o 20%.
Obrázek
Cull the Weak
Poškození proti zpomaleným nepřátelům je navýšeno o 20%
Obrázek
Sharpshooter
Každou sekundu navýší o 4% šanci na kritický zásah. Tento bonus je resetován 1 sekundu po tom, co postava někoho kriticky zásahne.
Obrázek
Blood Vengeance
Hatred je navýšeno o 25 a pokud je sebrán Health Globe, regeneruje se 30 Hatred a 3 Discipline.
Obrázek
Cauvec nejaka rada na moji postavu?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/moto ... o/40529056

dekuji kdyz me pomuzes to presnastavit

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“