M6 DH builds

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: M6 DH builds

Příspěvek od Seton » 16.07.2014, 10:48 hod.

No právě, taky mám jen paragon a gem v palici. Ale to mi příjde nedostačující. No uznejte, namrskat sentry během chviličky by hodně zvýšilo efektivitu.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
polda
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Polda#2489

Re: M6 DH builds

Příspěvek od polda » 17.07.2014, 10:39 hod.

zdar, konečně mi padl RORG a tudíž mám full mara, akorát bych chtěl poradit jak to ještě trochu potunit viz: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pold ... ero/837685
T4 lítám na pohodu ale jít na T5-6 je pro mě už celkem zdlouhavé.
Momentálně mám ještě možnost nějakých upgradů: zatím nerolovaný SOJ(19%cold+DEX+6CC+10disciple+30% elites), WF a bracery, burizu,magefistky)
navíc mě tlačí bota v mara botech a kalhotech(nelze narolovat resy!!!) a ramena a ruky by chtěly pořádný roll

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Sirius » 17.07.2014, 14:54 hod.

Ahoj. Rozhodně bych vyměnil Kalamitku za nějakou 2H Crossbow. Kalamitka je sice super zbraň ale do tohoto buildu se myslím moc nehodí. Sentry berou DMG z těch bílí čísel xxx-xxx, ne z DPS. Proto ti jakakoliv 2H xbow boostne DMG sentry o hodně hodně. V SoJ ti chybí CC / CD. RoRG ti take chybi CD / DMG. Vím že je to na ho*no ho získavat trifectovej ale vyplatí se:-) Witching je sice fakt brutální, ale možná bych ho vyměnil za Harrington. Nemužu říct jistě protože mi Witching Hour ještě nepadl takže nevim. Amulet místo CC dát 20% Fire DMG, Místo mara rukavic opatřit mara chest, a rukavice vyměnit za TaT samozřejmě jsou to vzácne k...y takže to asi bude trvat:-D Já mám zatím naprostý crap TaT ( Str, AS + CC ) ale ten AS u senter je fakt poznat.

A teď mám otázku já. Co je lepší stackovat ve věcech kde mám 2 možnosti? Sentry DMG, nebo CA DMG? Např. v Quiveru?

sherlock161
Quill Rat
Příspěvky:35

Re: M6 DH builds

Příspěvek od sherlock161 » 17.07.2014, 21:54 hod.

Pokud se BH zaměřuje na sentry, tak attack speed je celkem k ničemu nebo se pletu?

sherlock161
Quill Rat
Příspěvky:35

Re: M6 DH builds

Příspěvek od sherlock161 » 19.07.2014, 09:06 hod.

Jo a co jsem tak zkoušel, tak sentry střílí silněji, ale pomaleji, když máš 2H kuši, takže je to jedno, jakej druh zbraně máš.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Lemurman » 19.07.2014, 12:37 hod.

čau, chci se zeptet jestli v RoSku crituje Sentry. Ve Vanille totiž critovat nemohla.
Obrázek

sherlock161
Quill Rat
Příspěvky:35

Re: M6 DH builds

Příspěvek od sherlock161 » 19.07.2014, 21:17 hod.

Kritují úplně normálně, ono BH bez sentry si asi těžko škrtne v T6.

Necituj předchozí příspěvek Kuki

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Snowfist » 29.07.2014, 12:50 hod.

tak včera padla konečně poslední část setu - helma. Hned jsem se posunul z T3 na T5, na kterém sice občas ripnu, ale to se za chvíli doladí. Ted to bude chtít asi najít cindercoat, nebo mara chest abych mohl nahodit magefisty nebo TaT. První asi začnu gamblit off hand pro bombardier rucksack abych mohl vyhodit pasivku na 3sentry. U mystika narolovat +15% sentry damage kam to půjde.Posledí věc bude najít pořádný SoJ a RoRG s dexteritou, pak věřím že T6 půjde krásně :)

Jinak mě to teda docela baví, jenom hážu sentry a snažím se vyhnout všemu co poletuje okolo :D

Mám pár otázek - má vliv AS na sentry, má to cenu rolovat na itemech, popr. paragonama? Má vliv +%dmg cluster i na setry , nebo pouze na ty co sesílám sám?

Díky

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Sirius » 29.07.2014, 16:33 hod.

Ono tě to bavit po chvíli přestane. Nahrál jsem stím asi 60 hod a už je to prostě normálka. SoJ je pro mě peklo.
Jinak AS má vliv na sentry jen pokud překročíš její breakpoint. Být tebou neřešil bych to. Lepší CC + CD + CDR.

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: M6 DH builds

Příspěvek od George » 29.07.2014, 18:54 hod.

Hraji DH uz opravdu dlouho - nikdy nebyl OP jako ted s buildem na sentry, cekam co Blizz nerfne :)

Zakladem je samozrejme mara set + TaT + 2H kuse = nejvyssi efektivnost, solo rift davam za 7-10 min na T6. Ostatni equip uz je jen o zkouseni komu vice sedi agresivnejsi styl (tzn. ze si rad vystreli taky), nebo veskerou dmg nechava na sentry (pak je dulezita cooldown redukce).

Pokud nemate slusne TaT (affix je na sentry opravdu znat, pak nemusite na eqipu honit AS), doporucuji hrat s magefisty (maji 5 statu - fire, dex, CC, CD, AS = vyplati se vice nez cindercoat). Dale vse na equipu maxovat na + % dmg sentry (+% dmg cluster nema vliv na dmg sentry).

2H kuse - zvolit s nejvyssi dmg (bile cisla pod celkovu dmg, maxovat rozpeti aleposn na 2100-2500). Relativne jedno jakou, zalezi na stylu Vasi hry a rollu.
1H kuse - uzivat pouze pokud nemate TaT, strilite casteji, ale dmg je samozrejme nizzsi.

Pro inspiraci mrknete treba na muj build - jedu primarne sentry a mezi tim strilim clusterem (nerad se v parte jen schovavam vzadu), skilly jsou asi jasnou volbou (neni moc co upravovat), dale menim ruzne 2H kuse podle nalady a stylu hrani, opasky taky stridam (mam bohuzel jen prumerny WH, tak nejcasteji Harrington), ostani veci uz jsou vcelku nemene (uz neni moc co vylepsovat, ale vzdy muze padnout samozrejme lepsi roll).

Kazdemu sedi neco jineho, proste zkousejte a ono to prijde samo... s timto je T6 farma naprosto bezproblemova, chce si to jen drzet odstup od mobu.

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: M6 DH builds

Příspěvek od thomas_ » 29.07.2014, 20:13 hod.

Neuvěřitelný jak jste někteří krutě nafarmeni :) Ty vaše DPS to je fakt občas nechápu kde to berete :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Seton » 30.07.2014, 11:33 hod.

sherlock161 píše:Pokud se BH zaměřuje na sentry, tak attack speed je celkem k ničemu nebo se pletu?
Už to tady čtu poněkolikáté a furt nevím. Co je sakra BH?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Snowfist » 31.07.2014, 07:25 hod.

nechtel jsem být za blbce ale taky nevím :D mě to irituje black hole, ale ta u DH nemá co dělat :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Seton » 31.07.2014, 07:42 hod.

Mě napadl BowHunter,ale to asi taky ne :D. No tááák, už to někdo prozraďte :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Snowfist » 31.07.2014, 08:10 hod.

sherlock nám to snad prozradí :D jinak ale BowHunter není vůbec špatný tip :) v tom případě ja jedu 2HCH:)

Burnedtea
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iCedTea#2879

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Burnedtea » 04.08.2014, 23:27 hod.

Pchválim sa aj ja :D. Niektoré rolly sú slabšie ale T6 sa stým dá v pohodke :) http://eu.battle.net/d3/en/profile/iced ... o/20449463

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Ride » 29.08.2014, 06:22 hod.

Hrajete nekdo solo DH T6 HC?

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: M6 DH builds

Příspěvek od iPetrB » 29.08.2014, 06:42 hod.

Moxi nemusíš chodit daleko. S DH už jedu jen T6.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: M6 DH builds

Příspěvek od Ride » 29.08.2014, 16:46 hod.

mas tam dva na HC, s obema?

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: M6 DH builds

Příspěvek od iPetrB » 29.08.2014, 17:09 hod.

S Mambou. S Ilci fakticky taky, když jí nastrojím do náhradního full mara setu.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“