DH sentry build

Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: DH sentry build

Příspěvek od Alfajk » 15.09.2014, 21:10 hod.

dohny777 píše:Spis jde o to jestli to mas otestovany...
apokalypsa se taky nehybe a ja ano ale pocita se jeji dmg pri seslani a to wizard stoji na vterinku kdyz to zapinas.u sentry je to stejne.
mam to testnuty,funguje to...

impale jsem chvili zkousel,ale v jednom kuse to strilelo nekam do pryc a nic to netrefilo,ja jsem teda ale vymenil ten multishot za impale,protoze EA musi zustat kvuli slow a CA dela nejvetsi dmg...multishot+EA+CA vyjde asi nejlip

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: DH sentry build

Příspěvek od Sarevok » 15.09.2014, 21:55 hod.

Stále nechápem prečo sa všetci snažia tam pchať 3 útoky keď citujem "EA musí zostať kvôli slov a CA robi naj dmg" načo tam teda dávať niečo čo nemá väčší dmg a iba mi brzdí sentry v použití tích naj dvoch skillov?
Ja používam iba tie dva. Prichádzam o niečo?

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: DH sentry build

Příspěvek od Bit » 16.09.2014, 01:20 hod.

Co je lepší jet ? cold nebo fire ? za přepokladu že jediný element bonus můžu mít z wristů + případně etrayu kteá má o 220 nižší DPS (17%)... (jiný eq není)+
nyní na fire dám 32gr solo
nyní jedu CA-loaded of bear
multishot-arsenal
element arrow-(ten an zpomalení nevzpomenu si )
Má cenu to měnit na CA- maelstorm
multi-cold
ele arrow ?
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: DH sentry build

Příspěvek od dohny777 » 16.09.2014, 06:07 hod.

Zkousel nekdo lighting build se sentry?padl mi super hellfire amulet vse na max tak ze bych na tom neco postavil...
hlavne esi se s tim bude dat delat 35+ Gr.
A jak by mel vypadat zhruba.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH sentry build

Příspěvek od hulkxxxl » 16.09.2014, 06:10 hod.

já jsem jel blesky, měl jsem komplet výbavu u monka vč pěknýho soj ale nějak mě to neuchvátilo dps mi připadala hrozně malá, , hnedka jsem to předělával na fire, včera jsem nenápadně z fire zase přešel na cold zatím to testuju, chybí mi SOJ
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 16.09.2014, 08:10 hod.

Lightning se zkoušel s virwardem nebo jak (ten prsten na stunt při light dmg) a light equipem, ale dmg je fakt malá oproti cold nebo cold/phys a cold/fire.
Obrovská výhoda je stunt z CA a toho prstenu....tyto stunty brutálně pomůžou k přežívání,ale na vyšších GR už je problé s časem, protože to nezabíjí rychle :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: DH sentry build

Příspěvek od dohny777 » 16.09.2014, 12:45 hod.

Aha tak to se na to vykaslu a na amuletu predelam 20% light na diru treba.
pak tam mam 100cd a 9cc a 700+ dex..
dikec

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 16.09.2014, 13:36 hod.

Díra bude lepší než % ele dmg :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: DH sentry build

Příspěvek od Alfajk » 16.09.2014, 18:51 hod.

Bit píše:Co je lepší jet ? cold nebo fire ? za přepokladu že jediný element bonus můžu mít z wristů + případně etrayu kteá má o 220 nižší DPS (17%)... (jiný eq není)+
nyní na fire dám 32gr solo
nyní jedu CA-loaded of bear
o 17% nizsi dps vuci cemu? ja mam na nem 2750 dps + 20% do cold dmg

fire je naprd,protoze to nema tolik "missile" skillu tezicich z balistic pasivky,navic lodead for bear neni navadeny,spousta zasahu jde mimo i kdyz direct dmg pri hitu je vetsi

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH sentry build

Příspěvek od Snowfist » 17.09.2014, 07:27 hod.

tak o tom už tak 14dní přemýšlím že bych přešel na cold, ale stále nevím zda se k tomu rozhoupat jestli je to skutecne o tolik lepší než fire. No hlavně stále čekám až mi padne luk, kdyby padnul tak do toho asi jdu. Jak máte hozené skily, jedete na frost arrow, nebo na pasivku cull the weak stačí cold z polar station?

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: DH sentry build

Příspěvek od Bit » 17.09.2014, 07:34 hod.

alfajk... těch 17% bylo myšlený jako element na zbrani jinak element mám jen a wristech... Sojku mám cold i fire ale nemám prostě šutry
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH sentry build

Příspěvek od hulkxxxl » 17.09.2014, 07:38 hod.

já jedu fa protože tou sentry nic nezmrazíš má malej radius, chybí mi luk i soj , dps je prozatím menší než jsem měl s fire ale t6 se dá hrát, element mám zatím jen na bracerech

včera jsem byl s klukama pokřtěn na GR 34 chtěl sjem vzít barba ale nějak jsem se tam ocitl s DH, sice ani jeden proc ale byl hnědej poplach párkrát, dps mi tam ale už hodně chyběla
Obrázek Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: DH sentry build

Příspěvek od Brum » 17.09.2014, 15:34 hod.

Snowfist píše:tak o tom už tak 14dní přemýšlím že bych přešel na cold, ale stále nevím zda se k tomu rozhoupat jestli je to skutecne o tolik lepší než fire. No hlavně stále čekám až mi padne luk, kdyby padnul tak do toho asi jdu. Jak máte hozené skily, jedete na frost arrow, nebo na pasivku cull the weak stačí cold z polar station?
Kamarad hraje DH furt a ma docela slusnej gear uz. Pred nedavnem switchnul castecne na cold a docela si pochvaluje. Hrat s nim je fakt mazec, to musim nechat. Před pár dnama byl tusim ranked 600+ za GR38, tak to s cold asi funguje slusne.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Smud ... o/31611842

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: DH sentry build

Příspěvek od Snowfist » 18.09.2014, 07:26 hod.

díky, asi se do toho dneska pustím :) tak pak hodím info jaké jsou pocity z přechodu ...

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DH sentry build

Příspěvek od prelien » 21.09.2014, 18:30 hod.

Dnes mi Kadala dala TaT rukavicky ac to bylo s monkem. Ale sem na vazkach jestli cc dat za as nebo vitalitu, tak mi prosim poradte co by bylo nejlepsi. Na celkovy gear moc nehledte to je jen poslepovany co sem mel ted k dispozici. Predem dik za odpoved.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: DH sentry build

Příspěvek od Alfajk » 21.09.2014, 19:02 hod.

vyhod vit,ale taky zalezi jak daleko maj k breakpointu aspd k sentry,nekde tu je na to tabulka

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH sentry build

Příspěvek od George » 22.09.2014, 07:24 hod.

Vyzkoušeno hodně variant (kombinace fire dmg, physical dmg, 2H kuše, apod.) - ale stejně jsem zakotvil na stávajícím cold buildu (i díky radám zkušenějších DH), pro inspiraci mrkněte na profil. Hraje tak většina top DH. Samozřejmě zaléží co vám padne za equip. Je to o lazení detailů (počínaje kobinací equipu, konče BP sentry). Nicméně mě hlavně mrzí, že už zase po měsící hraní (hraju obden) není moc kam DH posunout, gemy co nosím už budu mít taky skoro všechny na 50 lvl, pak už šance na vylepšení drasticky klesá. Poslední co bych ještě upotřebil, je slušný Kridershot http://eu.battle.net/d3/en/item/kridershot

Výsledkem je, že hrajeme v silné partě GR 44 - 49 (nej složení je stun monk + support WD + 2 DH s max dmg). Sólo prakticky nehraji, co jsem zkusil pár runů, tam jdu efektivně tak GR38, i 40 bych asi stihl, kdyby se rollnula slušná mapa, ale samotného mě to příliš nebaví, tak netestuju.

Pokud jde o trial, nejlépe vychází 3 DH s max dmg + monk, který to stahuje vše před sentry na kupu. Dále je samožejmě nutná úprava equipu(např. lacuni, ringy na dmg), šutrů (zei´s za bane) a hlavně skillů na max dmg, tam se dostaneme i na GR50, ale to už bolí hodně, jak se pak rolle blbá mapa. Hlavně jailer je peklo, od GR40 dává DH prakticky vždy IK. Nicméně chodíme vše, neleavneme když je těžká mapa, prostě dojdem vše, o žebříčky nám fakt nejde, i když nás tam najdete :)

Ve výsledku je vysoké GR hlavně o kombinaci party (udělali z toho týmovku, což mi i vyhovuje). Bounty a normal rifty na T6 však radši nekomentuji, tam lehne vše na co se jen zle podíváte, snad se v Blizzu proberou a přidají patchem alespoň T10 = normal rifty jsou bez špetky vzrušení, zmrvili je. A to jsem je hrával tak rád... :OXO

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: DH sentry build

Příspěvek od dohny777 » 22.09.2014, 10:38 hod.

Ten Bonus z botu +15% do cluster arrow plati i co vypali sentry, nebo jen kdyz vystrelim ja osobne????

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 22.09.2014, 10:53 hod.

Platí i pro sentry.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Gepi » 22.09.2014, 16:03 hod.

Zdravím příznivce DH. Jsem zarytý barbar ale poslední dobou jsem se zakoukal do DH. M6 + TaT už se mi povedlo posbírat. Dokonce včera dobrý hellfire amulet s pasivkou balistics. Bohužel naroloval sem 90crdmg. Takže socket na něm nemám. Teď ještě čekám až padne bombardér. Ale chtěl sem se zeptat zda používáte 5 sentry nebo zda 4 a volíte jinou pasivku. Díky za odpovědi
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“