DH sentry build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: DH sentry build

Příspěvek od Talis » 04.11.2014, 12:59 hod.

ReptileSVK píše:Skor navrhujem zalozit specialne vlakno pre kretenov ako hulkxxxl a spol. resp. pre hyper kretenov vesmirnych rozmerov
To bys tam pak dělal admina :D
Doma tě neučili, mít jako splodina společnosti (SC) v uctě božstvo (HC hráče) ? To je dneska mládež :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 04.11.2014, 13:00 hod.

hele hele brzdi s tou splodinou spolecnosti(SC) jooo? ;-) :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Gepi » 04.11.2014, 13:01 hod.

Nooo to bych se taky ohradil [emoji2] [emoji6]
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DH sentry build

Příspěvek od Talis » 04.11.2014, 13:05 hod.

Myslel sem tím hlavně ten lidskej odpad Reptila, ale každej flame je dobrej :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 04.11.2014, 13:06 hod.

serem na vas. Idem trenovat kanadskych demon hunterov a witch doctorov. mozno este niekedy napisem.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 04.11.2014, 13:07 hod.

odpad možná, lidskej určitě ne :D. To s humanoidní bytostí nemá nic společnýho :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DH sentry build

Příspěvek od Talis » 04.11.2014, 13:12 hod.

Je to taková anomálie no, prostě tady je vidět, jak muže být příroda krutá.
Ale i takový "lidé" mají právo na život, sice někde v ústavu v kleci, pod neustálou elektroléčbou.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 04.11.2014, 13:15 hod.

Psycho píše:Sevas hosi ; )-

Hele, sem z toho nejakej zmatenej. Bavite se tu o BP5-6? Tudiz breake point? Ja myslel ze je tezky dosahnout 4,15 a vetsina hraje 2,85, tak proc je tedy rec o tak vysokym BP, pokud je to vubec realne a stale efektivni, diky ; )-

EDIT: a prosim, sentry tedy funguji jak? Jejich rychlost se odviji od BP, a dmg berou odkud? Kdyz ste tu mluvili o tom, kdyz Reptal napsal, ze sice je zbytecny davat AS, kdyz to neda dalsi BP, ale prida prifilovy dmg(tudiz sentry budou mit vetsi dmg). A za to byl zjeb****j, ze mystifikuje lidi. Tak +- sem to tak nejak nepochopil teda : ))
Určitě to tu je někde v mechanice na začátku popsané. Zkusím to shrnout:
- Rychlost je daná breakpointem, ty 3 podstatné:
BP5, potřebná ATS 2.16 (včetně bonusu TaT, který je multiplikativní), rychlost sentry 2.4667, 74 výstřelů za 30s
BP6, potřebná ATS 2.842 (včetně bonusu TaT), rychlost sentry 3.2333, 97 výstřelů za 30s
BP7, potřebná ATS 4.154 (včetně bonusu TaT), rychlost sentry 3.2333, 150 výstřelů za 30s

- dmg sentry je daná base dmg zbraně, např. pro můj luk v profilu to je (1472 + 2509) / 2 = 1990,5
nebo to lze zjistit dle DPS zbraně vydělené ATS zbraně, u mojeho luku tedy 2786,6 / 1,4 = 1990,4

- ideální je tedy mít ATS přesně na breakpoint (mám 2.8428), pomocí paragonu to doladíš přesně, abys neměl zbytečně navíc (což by nic nepřineslo až na vyjímku když někdo i více střílí sám, což je např. ve slow ball buildu, ale i tam je efektivnější to cílit na breakpoint, i tam pořád sentry dělají velkou část dmg)

- různé breakpointy se hrají proto, že s různým typem zbraně (1-hand crossbow, 2-hand crossbow, bow) se dá snáze či obtížněji dosáhnout na jiný breakpoint a současně mají dost odlišnou base dmg. Pomalejší zbraň má vyšší base dmg, ale zase s ní nedosáhneš tak vysoký breakpoint; jak jsem počítal v předchozích příspěvcích pro Valihrach, tak 2-hand crossbow na BP5 x luk na BP6 vychází ne moc rozdílně; na BP7 pak můžeš hrát pouze nejrychlejší 1-hand crossbow, ale i tak to vyžaduje perfektní gear jinde (je potřeba mít třeba dobré TaT myslím 48+, přesně vždy individuální výpočet dle konkrétního gearu), abys rozumně dal ten breakpoint (bez ATS na amuletu a se 7% ATS ringem)

A BP6 s lukem je nejvíce hraný protože:
- je snadné breakpoint dosáhnout (stačí i mizerné TaT)
- není potřeba perfekt gear s ATS jinde
- vychází nejlépe na tougness (na BP7 s 1-hand crossbow je tougness o dost nižší)
- existuje na to dobrá crafted zbraň
- 2-hand crossbow na BP5 vyjde hůře
- 1-hand crossbow na BP7 může vyjít ještě lépe, ale pouze za předpokladu perfektního gearu, který na to má málokdo (a i tak bude nižší tougness)
- 2-hand crossbow na BP6 také ještě jde dostat, ale to je stejně obtížné na gear jako 1-hand na BP7 a z těhle dvou možností vyjde lépe 1-hand na BP7

Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575

Re: DH sentry build

Příspěvek od Valihrach » 04.11.2014, 13:31 hod.

Klídek s tím podřadným SC jo ;) Dík Mloku opět za vysvětlení, fakt v tom máš přehled, ale kvůli několika málo procent kraftit stovky luků nebudu. Ale to si říkám teď... Jo a dík i tobě Reptale, dost mě bavíš :)

Chtěl bych zkusit lighting build, kuši mám celkem slušnou (http://www.imghosting.cz/images/49xbow.png) a quiver bych taky v truhle našel, jen mě zajímá jestli je nutnost pro tento build 4,15BP, nebo zda je dost dobře hratelnej i s BP6. Dík.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH sentry build

Příspěvek od hulkxxxl » 04.11.2014, 13:33 hod.

jé nasral jsem reptila a jde odsud do piiiii

děkovné maily prosím do sz :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DH sentry build

Příspěvek od Talis » 04.11.2014, 13:34 hod.

Kluci smiřte se s tím, je to tak :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 04.11.2014, 13:36 hod.

Těch pár procent je ale už poměrně dost. Pro srovnání na helmě když se volí vit x multishot, tak jde také "jen" o 3% dmg a i tak hodně lidí raději hraje multishot a 700 vit tomu obětuje (já mám aktuálně helmu s vit, protože nemám vit na quiveru a dohromady mám takhle větší dmg; quiver s vit mám s o dost horším rollem, kde je to 3% dmg dolů a helmu s multihost mám také s horším rollem, takže mi v součtu vyjde lépe helma s vit + lepší roll quiveru bez vit; vzdát se vit na helmě i quiveru už nechci).

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: DH sentry build

Příspěvek od Cartman » 04.11.2014, 13:47 hod.

Dekuju mloku, hulk uz mi taky ndco vysvetlil pres sz : ))

Diky moc,ted uz v tom mam poradek a asi se do toho pustim, diky neznalosti, se mi do toho moc nechtelo.

precetl sem si tu 2 vlakna a sem moudrejsi, na zacatek urcite staci ; )-

ale ty OT a kydy by se mazat mely... to cloveku jen zneprijemni neco hledat, kdyz listuje 5 stranek nesmyslu.. Apeluju na nekoho, at nekomu napise a neco se s tim dela ;D

Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575

Re: DH sentry build

Příspěvek od Valihrach » 04.11.2014, 15:36 hod.

Tak mi to nedalo a nasypal jsem kováři skoro všechen materiál co jsem měl v truhle, a nakonec dal celkem slušnej Unbound. Protože čísla hovoří jasně :) A konečně jsem se přehoupl se Scoundrelem přes 150M dmg, dík za pomoc Mlok. K tomu Scoundrelovi, dal jsem mu Windforce, který má šanci na knockback, procne mi to bonus ze strongmanů?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: DH sentry build

Příspěvek od AlterEgo » 04.11.2014, 16:09 hod.

Neprocne, protoze to by ty wristy musel nosit pomocnik a ne ty.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 04.11.2014, 16:20 hod.

Pěkný roll luku se ti povedl. Já jsem aktuálně na cca 135 pokusech (aktuální se povedl po cca 75 pokusech, od té doby dalších 60 a nic) a mám o chlup horší horší. A jak bylo už řečeno, Strongarmy to neprocne, proto se používají Slave bonds pro 2,84 breakpoint (kde už netřeba ATS na rukavicích).

Edit: Tak vychází ty luky nastejno s tím mojím. Jsem odhadoval, že ty 2% ChD budou více než ten mini rozdíl base dmg a ono je to +- stejné.

Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575

Re: DH sentry build

Příspěvek od Valihrach » 04.11.2014, 16:26 hod.

Takže aby procnul bonus ze strongmanů, tak musím udělat knockback já sám? Nebo to dokáže spouštět třeba WD s Piranhadem, nebo barb pomocí FC?

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: DH sentry build

Příspěvek od Cartman » 04.11.2014, 16:41 hod.

Mám se pokoušet o lepší? ani roll sem ztm nemaxoval, vešechno na třetí pokus


Obrázek

Mucin
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mucin #2998

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mucin » 04.11.2014, 21:47 hod.

Ahoj lidi, měl bych na vás pár otázek :) (můj DH http://eu.battle.net/d3/en/profile/Muci ... o/15388693)
1)
Včera mě konečně padly TaT, tak zkouším vyšší GR a od lvlu 38+ jsem pokaždý dostal instant kill od Jailerů...zkusil jsem tedy namaxovat toughness(proto nemám dex gemy...), ale nic se nezměnilo, dokonce jsem i zkoušel pasivku Perfectionist, ale přežít jailera zdá se nemožné a ne vždy je možnost schovat se mu někam za stěnu atd. Jak se s tím tedy má člověk poprat, když nechci pořád umírat a pitvat tu elitu na několik pokusů? :D
- momentálně zkouším tento amulet, ale nemá dobrej roll a jsem s ním zbytečně přes 2,84BP takže ztrácím dmg http://img16.rajce.idnes.cz/d1601/10/10 ... .jpg?ver=0
2) který luk? mám 19% cold dmg na bracerech, tak bych se s Etrayu dostal na 39%CD vyplatí se? http://img16.rajce.idnes.cz/d1601/10/10 ... .jpg?ver=0
3) ringy jsou na tom taky bídně, ale stejně nevím, jestli se vyplatí SoJ http://img16.rajce.idnes.cz/d1601/10/10 ... .jpg?ver=0

Jakýkoliv další rady ohledně gearu jenom uvítam, momentálně u Kaďaly zkoušim ramena s CDR a jinek opasek...díky moc

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 04.11.2014, 21:52 hod.

Já bych zkoušel lepší, aspoň tak 2750 dmg. ChD nemusí být nutně 35%, když bude pěkná base dmg.

Pro proc Strongarmů musíš udělat knockback ty sám.

Mucin:

1) Bez unity žádná šance na jailera. Aktuálně máme stejnou tougness (akorát já to mám s dex gemy, takže neztrácím dmg) a i s unity jsem na GR43 akorát na hranici one hit killu od jailera. GR38 bez unity je pořád mírně horší na defense než GR43 s unity (srovnatelný bez unity bude GR37).
Vyšší GR (40+ už určitě) jsou stejně pouze o hodně pokusech a dobrém rollu GR. Když dostaneš hodně blbých elitek (problém není jen jailer, ale i thunderstorm a frozen, frozen i před výbuchem na GR43 i s unity nakládá už také hodně), tak je to prostě bez šance s frost/fire rocket buildem.
Dnes jsem zahrál asi 25 GR a nakonec žádný úspěch. Ale byl jsem už hodně blízko. Pár pokusů na GR41, tam jsem při nejlepším pokusu nedal o 10s a to jsem jednou zbytečně umřel skoro na konci patra (takže ztráta 30s, která mi pak chyběla). Na GR42 bylo pokusů o trošku více. Tam nejlepší pokus o 35s nevyšel (ale nebyla tam už žádná fatální chyba, takže ten bych stejně nedal). Oboje byl slušný roll, ale zdaleka ne perfektní. V obou případech slušný celý rift (ale i ten může být ještě lepší) a na konci blbý RG (s dobrým bych to dal oboje). Pak jsem ještě zahrál pár GR43 kvůli gemům, ale tam jsem byl daleko k limitu i pro nejlepší pokus.
Když je hodně blbý roll, tak to zabalím hned, to nemá smysl ani zkoušet.

Dex gemy dát musíš, bez nich ztratíš hodně dmg a bez dmg to nejde.

Imunity amulet s blbým rollem není řešení. Bude chybět dmg a kvůli tomu to nebudeš dávat nikdy. Oproti tomu bez imunity amuletu to jailer pokazí pouze někdy.

2) Unbound

3) Dal bych raději Compass a u něj reroll na 6% ChC. Pak už bude ten SoJ na téměř -15% a to už je moc za zisk 25% do elit. Chtělo by to ale unity.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“