Sentry - Mechanika na pozadí

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno
Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Gepi » 09.10.2014, 18:32 hod.

Njn trollove jsou všude nehledě na národnost [emoji6]
Zpět k tématu... Co myslíte je lepší za gem... Toxin v kombinaci s calamitkou kde MfD procuje gem nebo gem na dmg na elity... Furt nad tím přemýšlím oba berme na stejném lvl. Víc jak 25. Díky za názor...
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Vendetta » 09.10.2014, 19:46 hod.

ReptileSVK píše:
Vendetta píše:dakujem Raptile ze nam davas mudra do zivota v sekcii DHcka a este v teme mechanika Sentry . Este ze tu neni sekcia pre krovaka no ok sa normalne hanbim ze mas za nikom SVK .
sorry chlape, ale s tvojim DHckom by som sa hanbil tu aj len co napisat.
No ked kuknem na tvoje dhcko tak v porovnani s mojim by som radsej drzal h*bu kde ty mas crit hit chance na 37% a crid dmg nieco okolo 250% a rolly na itemoch nestoja skoro za nic tak by som neak nevyskakoval a nemlatil sa do prs aky si len Top DH . Nepisem nikde aky som topDH a uberskilla ako ty v kazdet teme. Sa pozri okolo seba , tuna v diskusi su 100krat lepsii lovci ale nemaju potrebu poukazovat na svoje kvality. Musis dosahovat vysoke GRifty ked mas kamene na 26 lvl :) co som spravil za dva dni ty si robil tisicky hodin ako pises hhhh. Si smiesne chlapcisko co by si malo zobrat prasky.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 10.10.2014, 07:47 hod.

Tady je tabulka pro srovnání jednotlivých variant buildů. Velmi užitečné
http://data.mlok.net/diablo/
soubor "M6 Builds.xlsx"

Tabulka je původem z US fóra. V tom execlu je i odkaz na původní anglická vlákna, která k tomu patří.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Seton » 10.10.2014, 09:14 hod.

@Mlok: Díky za tabulku! S tvým dovolením přesunu do hlavního (prvního) příspěvku (návodu).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 10.10.2014, 09:17 hod.

Samozřejmě můžeš přesunout.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Seton » 10.10.2014, 09:26 hod.

Ok, máme to tam :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od hulkxxxl » 10.10.2014, 10:21 hod.

tabulka je parádní včera jsem si v ní udělal několik variant, líp se v ní porovnává jak v té kalkulačce

závěr je že buď jet 4,15 1h frost/ fire, nebo pak čistej cold s lukem kterej je ale stále asi slabší jak 2h kuš na 2,84 frost/ fire

osobně jsem dal včera 2,84 2h kuš na bp mi stačí dokonce tat bez ats což mi velmi helflo s ehp, padá to moc hezky lítají crity 5 - 15 mil podle skilu mám ještě rezervy v +% přímo ke skilu ale víc jak jedno na gear asi nenacpu
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 10.10.2014, 11:32 hod.

2,84 2h kuš už je ale poměrně problematické dát ten breakpoint. Když koukám, jak to aktuálně máš:
- na TaT sice nemáš AS, ale máš perfektní 50% roll
- AS na amuletu, tam je to dost drahá sranda (když to máš na Countess Julia's Cameo, tak je to ještě dobré, na nějakém obyč amuletu by mi to přišlo už příliš drahé obětovat to pro AS)
- 20% AS rucksack (další perfekt roll)
- AS na druhém ringu je také poměrně drahá sranda, protože nemůžeš dát ani SoJ do party, ani unity sólo
- AS pásek je v pohodě, tam to není ani nic vyjímečného, ani neztratíš tak moc eHP
- bracery, tam za AS ztratíš hodně eHP díky tomu, že je to za dva staty (vit + AR/armor)

Pro variantu 2,84 luk bys za některé získané staty díky potřebě daleko méně AS získal nejen eHP, ale dostal bys na gear i o dost více dmg do skillů.

O kolik ti vychází % více dmg pro 2h kuš 2,84 frost/fire než pro cold s lukem?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Seton » 10.10.2014, 11:36 hod.

Souhlas s Mlokem a dotaz na svém místě! Takže?

Btw: Požádal jsem Kukiho o promáznutí některých naprosto Off-topic příspěvků (všichni víme kam vítr vane), kvůli přehlednosti, má to být návod a menší svatině Sentry DH a né tlampač WD kterí jedou solo GR50 s buildem Semi-Party Fear ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Kuki10 » 10.10.2014, 11:42 hod.

Tak snad jsem to smazl vše. Pokud neco omylem, tak sorry ale už s tím.nic nenadelam.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od hulkxxxl » 10.10.2014, 11:49 hod.

na cold nemám soj a už ani další kostku abych to prubnul bez toho

ale v kalkulačce mi to vycházelo hůř jak frost/ fire, ale nebylo to nějak tragické, vyhrálo to že mám fire soj se 7% ats (ale jak jsem psal zas chybí cc)

jasně je to neustálý boj, něco za něco, chci gem musím něco obětovat, mám ještě druhej amulet s cc ale zase budu bez gemu možná obětovat toxin a jet pety + bane jenom

unity nepoužívám, a v plánu jsou lacuni snad mi kadala dá, taky ramena by si zasloužila lepší roll ale marně hledám, určitě je prostor pro zlepšení o 20% dps o a tak 20% ehp

edit: tak díky tomu že nemám cold soj mi to vychází o hooodně horší cca 20mil dps bych ztratil s coldem oproti cold/fire 2h, s ehp bych si polepšil to je jasný
edit dva: tak jsem to koukal pokud bych sehnal soj s coldem vychází ta dmg skoro stejně, jen ten fire je ohodně lepší na single targety ve finále se to ale skoro srovnává, pokud teda máte někdo pěknej luk, soj s coldem je to taky varianta, až mi nějakej padne (lol) tak to skusím
Naposledy upravil(a) hulkxxxl dne 10.10.2014, 12:11 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Kuki10 » 10.10.2014, 11:59 hod.

Já ted zkousim variantu 2hand firem buuld a přijde me na dmg lepsi jak cold, ale zas tam nemám ten bo 2,8....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Seton » 10.10.2014, 12:07 hod.

Díky kuki, pokud jsi nesmazal první stránku, tak v pohodě :D ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Mlok » 10.10.2014, 14:31 hod.

Další zajímavý zdroj, který by se mohl přidat do úvodního příspěvku.

Srovnání zbraní pro nejvíce hraný Cold/Fire build (CA-Ma, MS-Ars, EA-FA):
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... w?sle=true

Nejzajímavější na tom je, jak vychází Unbound Bolt, který se dá craftit. Pro mě potěšující, že hned od začátku můžu mít velmi dobrou zbraň (už jsem se rozhodl, že začnu tohle variantou, líbí se mi zatím nejvíce).

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Stanley » 10.10.2014, 15:12 hod.

Tak to jsi me potesil :) Ale chce to Taskery sakra :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od ReptileSVK » 10.10.2014, 16:56 hod.

Konecne je to tu ciste, bolo to fakt offtopic. Palec hore.

A teraz k teme. Podla mna je lepsie mat one hand kusu ako luk. Nie je problem mat na kazdej veci attack speed, teda okrem shoulderov. Zajtra planujem cely den experimentovat, mrknem aj tu tabulku. Ked padnu TaT tak uvidim ten attack speed vezi. Teraz mam slusne rukavice a obavam sa ze zle rollnute TaT mi celkovo pohorsia damage a progress (rekord mam tier 28 ! single ! bez TaT ! co je slusny vykon.)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Stanley » 10.10.2014, 17:01 hod.

Rekl bych, ze jakykoliv roll TaT te boostne, samozrejme za predpokladu, ze prekrocis dalsi breakpoint ;) Nebo stejnej BP, ale vymenis AS za lepsi dmg staty.
Ja dal bez taskeru s tim co mam v profilu na SC celkem v klidu lvl 32 single a pujde to vejs, zatim jsem to moc nehrotil. A to jsem jeste hodne slabej bych rekl.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Vendetta » 10.10.2014, 18:02 hod.

Kukino prosim ta premazni moje reakcie na toho experta co do nedavna ani nevedel ze sentryna sa berie ako pet. Troska mi ulietly nervi naviezol sa do mna aj ked som sa k jeho charom a buildom vobec nevyjadroval. Ospravedlnujem sa za svoju reakciu .

edit:

Mlok dakujem super odkaz uz mi je moj dotaz jasny ohladom zbrani.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od ReptileSVK » 10.10.2014, 21:47 hod.

Stanley píše:Rekl bych, ze jakykoliv roll TaT te boostne, samozrejme za predpokladu, ze prekrocis dalsi breakpoint ;) Nebo stejnej BP, ale vymenis AS za lepsi dmg staty.
Ja dal bez taskeru s tim co mam v profilu na SC celkem v klidu lvl 32 single a pujde to vejs, zatim jsem to moc nehrotil. A to jsem jeste hodne slabej bych rekl.
pozri sa kluc som ziskal aj na rift 32 ale bossa do 15 minut nedam. Jednoducho mam neefektivny damage. Pokusam sa to eliminovat smoke screenom ale to nestaci...proste chce to damage.spasa je the witching hour a tasker and teo.

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: Sentry - Mechanika na pozadí

Příspěvek od Tesiah » 11.10.2014, 19:36 hod.

Bez TaT som dal 33, potom uz som šťastie u kadaly a s TaT som zatial na 37, ale nejako ma GR prestali bavit


Odoslané z môjho iPad cez Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“