GR 40+

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636
Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 30.01.2015, 13:57 hod.

Dobře jim tak :-)
Jinak u hodně lidí jsem viděl že mají pouze nasazený homonoclus nebo jak to je. Je čemu to je když nemají nic jiného na dogy? Z těchto psů přeci nevypadne healt globe když umře. Nebo se to dělá pro crusadera ale jeho hopefull cry?

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: GR 40+

Příspěvek od DoctorFish » 30.01.2015, 14:12 hod.

Jestli se nepletu, tak maji legacy verzi Homonoclusu. Hodne to snizuje CD na dogy, kteri by meli nejak vybuchovat a tim vyhazovat globy. Snad se nepletu.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 30.01.2015, 14:16 hod.

Tak já už tak u 5 buildu viděl jen tento homoklus s 8% CDR (vypadá to na obyc verzi) a to bylo vše. Ve skillech zadní psy, jen možná u pasivky že jich můžou mít víc. Ale právě mi to nedává smysl k čemu to mají. Takže buď všichni pak přehodi gear aby se nevědělo že mají zero dog a nebo je tu možnost že z vyvolaneho psa z homokluse může crusader vymlatit healt globy :-D což by bylo fajn, mit healt globy jen z tohoto.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: GR 40+

Příspěvek od Mlok » 30.01.2015, 14:19 hod.

Jestli myslíš aktuální Homunculus, který má "A Zombie Dog is automatically summoned to your side every 4–6 seconds." Tak takto vycastění Zombie Dog kuličky generovat nebude žádné (bez použití skillu to bude generovat unruned psy). K čemu se to používá netuším.

Edit: Pokud ale bude mít WD na skill baru použitý Final gift, tak současný Homonculus bude prý generovat runed psy (tedy final gift). Tohle jsem teď jen někde zahlédnul napsané a více neověřoval.
A cituji:
* If you don't have the Summon Zombie Dog ability on your bars, it summons default rune-less dogs.
* However if you do, it summons the runed versions every 4-6 seconds.
Naposledy upravil(a) Mlok dne 30.01.2015, 14:24 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: GR 40+

Příspěvek od McT » 30.01.2015, 14:22 hod.

Jj toto myslím, jinak včera jsem si hrál ve městě s crusaderem a střílel hopefull cry a z něčeho mi ve městě vyskočil healt globe, ale nevím z čeho a nebo to byl bug :-)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“