Vybava na DH - jak zacit

Odpovědět
daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652
Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od daveedek » 06.02.2015, 13:26 hod.

Cau, chtel bych si vybavit DHčko na SC. Naexpeno mám, akorat equip nemám žádný. Co byste mi doporučili? Kadalu a nabrat shardy s jinou postavou ? Nebo vykrafitt equip a jet všechno postupně s DH?
Moc si s tím nevim rady, chápu, že cíl je Marauder... ale kde začít :)
Díky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od Mlok » 06.02.2015, 13:30 hod.

M6 za shardy ziskane jinou jiz hotovou postavou.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od Gold Eagle » 06.02.2015, 14:47 hod.

Ano, taky jsem to tak udělal.

msicko
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od msicko » 16.07.2015, 10:53 hod.

Mlok píše:M6 za shardy ziskane jinou jiz hotovou postavou.
Mohl by to nekdo rozepsat pro neznalce prosim? Co je M6 a proc vymenovat shardy s jinou postavou?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.07.2015, 11:05 hod.

M6 je označení pro Marauder's set, taky zvaný Sentry build.

Není to myšleno kupovat za shardy s jinou postavou, ale lovit shardy s jinou, již hotovou postavou, protože se předpokládá, že jejich zisk bude mnohem rychlejší, než s postavou, které zrovna cinkl lvl 70.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od Sonic1SVK » 16.07.2015, 21:10 hod.

Je dobre sa pridat do nejakeho CZ a Sk klanu. Pokial je to dobry kolektiv pretiahnu ta Riftami a GR. Pohadzu ti EQ ktory by inac rozbili. Za tri dni mas full set aj ked nechces. Paragony ti budu lietat ako sialene na T6 v parte ked ste 4ria. Ziskas material a EQ. Mozes este chodit publics, no kedze povacsine jeden ci dva hraci su AFK v meste je to fakt na silne nervy. Ak trafis na dvoch hracov s paragon 400+ pripadne 600+ ani nebudes stihat za nimi behat a zbierat. Povacsine su normal rifty takmer instant kill :lol: Potom mozes hrat T6 a farmit sam. M6 je uz dost slaby set. Skor Natalya set alebo novy set.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od sansaj » 18.07.2015, 10:21 hod.

Za mne osobně jsem začal sezonu někdy před 3 nedělema a hraju solo, včera jsem dojel Paragon 300... po týdnu jsem měl M6 skoro komplet, chyběli akorát boty (samozřejmě, že ne Ancient) nyní mám UE set komplet, Natálku komplet i M6 komplet (u některých i Ancient verzi se slušným rollem) Focus a Restraint též kompletní... takže se to dá nachytat celkem slušně i bez party... dole je můj profil tak se můžeš podívat... :)

Jinak mne se nejlépe zatím hraje s UE a Multishot, ale větší pecky Dává Natálka se stampeed a bestií, jen to chce cvik a hlavně mít minimálně gemy na lvl 25, jinak je to porod, moje nynější maximum je GR 37... dnes budu testovat UE s Multi a chtěl bych se dostat nad 40 lvl, uvidíme jak to půjde, mám zas o něco lepší gear a konečně mi Kadala dala Witching Hour se skoro max hodnotama, škoda že to nebyla A verze :) jo a eště mi teda u UE chybí zbraň kde nyní používám Unbould Ancient verzi... pořád je co zlepšovat a maxovat co se dá... :) jen to chce trpělivost :)

Zde moje postava s UE Multishot set

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sans ... o/62059353

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od Sonic1SVK » 19.07.2015, 22:01 hod.


Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Vybava na DH - jak zacit

Příspěvek od sansaj » 20.07.2015, 20:51 hod.

Jj nápodobně... dnes jsem taky dal 41 GR :) a o 20 vteřin mi utekla 45 :/ dvě chcípnutí na blbej reflect...

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“