Play your own way (T6 only)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 09.02.2015, 20:59 hod.

EDIT: (10.2.2015) Předěláno na Cold :)
Zde aktuální stav: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/54010170
Ahoj.
Protože teď většinu času spíš experimentuju na T6 než abych trhal GR, mám pro Vás, kteří ještě stále hrajete pro zábavu a bez stopek vedle PC, DH build na Bolas :).
Build jsem založil na Dfans.com, kde jsou přehledně skills i předměty.

Leonine Bolas Freeze (Seton)
http://www.diablofans.com/builds/38620- ... bolas-trap

4 itemy tohoto buildu jsou naprosto klíčové.
1. Leonine Bow of Hashir (narrolován do non-season hry na konci S1, Bolas vtahují nepřátelé k sobě)
2. Emimei's Duffel (quicker který zajistí, že Bolas explodují hned)
3. Depth diggers (Obrovský nárust Bolas damage)
4. Strongarm Brancery (opravdu se mi zdá, že pull z luku brancery spouští, ale ještě mrknu pořádně, teď už je nad ránem :D :shock: (02:49)

Zbytek gearu je v odkazu. Jak ale asi tušíte, je potřeba full M6 pro boost Bolas dmg skrz položené Sentry a dmg ze Sentry.

Play your own way, play for fun!!!
:wave: :wave: :wave:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Lemurman » 10.02.2015, 10:10 hod.

něco podobnýho jsem hrál se svým sezónním DH, než mi RIPnul. Hrozně mě to bavilo :wave:
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od pavlas » 14.02.2015, 19:34 hod.

mám za to, že mi ty itemy nedávno padly a já magor je rozbil :( build vypadá zajímavě a může to být dobré zpestření :) neměl by jsi nějaké video z hraní?

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Lemurman » 14.02.2015, 20:19 hod.

o itemy ani moc nejde, já to v pohodě hrál jen s tím lukem :D ale jinak je to fakt zábava
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 16.02.2015, 11:57 hod.

Zábava a změna to každopádně je :).
Video už jsem zde řešil několikrát. chtěl jsem udělat spoustu videí s monkem atd. ale bohužel u mě se hra dostává při velké densitě mobů klidně i na 4-7 FPS. Z toho byste nic moc neměli a tím že bych nahrával by to bylo možná ještě horší :( :(. Dost mě to limituje, troufám si říct, že kdyby ty FPS nebyly tak moc dole, dám i vyšší GR. Nechci aby to znělo jako výmluva, ale kdo zažil 5 FPS v bandě Elitek chápe o čem mluvím :(. Affixy od Elit mě při 7 FPS zabíjí dřív, než je grafika vůbec "zobrazí" ! a to prostě můžete hrát jak bůh a je to k hovnu :(
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od pavlas » 20.02.2015, 19:23 hod.

Dívám se a všiml jsem si, že jsi trocha ten build pozměnil, mohl bys sem prosím napsat tu původní variantu se Spike Trap? :) Napadaly mi všechny itemy, tak si to zahraju :)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od motherfucker » 22.02.2015, 01:41 hod.

ehm proc nepouzivas gem a depth diggers a taky treba ess of johan?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 23.02.2015, 10:04 hod.

DD nejsou takovej boost jak by se mohlo zdát....RoRG nemá tak pěkný staty jak jinej prsten a kombinace CC a ChD dá víc než gatě. (play your own way ;) ). - musíš počítat i dmg výstup od Maelstorm, nejsou tam jen Boly.
Gem už vůbec není přínos, kombinace kterou mám, tedy Zeis-Gogok-Trapped bude vždy 100% lepší než Simplicity strengh + zbytek.
Ess of jordan mám followerovy, na tobě se nevyplatí, Bolas stahuje dostatečně. Daleko lepší je právě Vaxo co mám nasazený, protože klony mám většinu času a ty rozdávají i podpůrný spelly.
stačí ? ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od motherfucker » 23.02.2015, 16:21 hod.

no uvidime postavil sem si to s temito itemy tak jsem byl zvedav proc a jaky ucel ma ze tyhle veci nemas...diky....jeste kolik davas crit cca...kdyz mas postaveny sentry...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 24.02.2015, 09:27 hod.

Čau. No to si přesně nevzpomenu, už se zase naplno věnuji Monkovy :). Při 3 položených sentry dávaly Bolas okolo 50mega a Maestorm teď fakt nevím :(. Když se k tomu večer dostanu, zjistím :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 12:39 hod.

Ahoj jo to by tak nejak odpovidalo...jeste nemam derovac tak sem to zkousel bez nej tedy i bez emeraldu.. a kdyz mam postaveny sentry tak tam lita neco okolo 23 mio crit...od bolas...coz uz i to je slusne....nasadil sem i strong army a vypada to ze to funguje nebo se mi to jen zda?...taky mam no rank gemy zatim ale je to funny jak prase a uz se tesim az to budu mit poladene vypada to zajimave a mozna zkusim kam se s tim da dostat ve full parte v gr :) ...jo monk je masakr ale ne a ne dropnout amu abych se nekam posunul i tak to dava ale slehy neskutecne... >:D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 24.02.2015, 12:43 hod.

Jsem rád, že se to líbí :) :).
Strongarmy zdá se fungují, taky jsem to tak pozoroval :)
Edit: Zkusit GR můžeš, ale moc si od toho neslibuj. DH v partě musí být full DMG only a to ti daleko lépe zajistí 2H xbow CA build bez bolas.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 12:53 hod.

Tak ja uz zkousim vse :) se chakramama sem dal 38 a to neni uplne best gear ale blizi se tomu...az bude full jestli neskona :) tak odhaduju ze 40 by padnout mohla...a Bolu s opravdu vyladenym equipem bych videl na podobnou uroven kazdopadne se mi mooc libi to stahovani na jedno misto pak se to krasne smazi clusterem muhehehe :)

PS:nad Bola buildem sem premyslel uz dele ale nebyl equip hlavne luk teda a motivace za tu dekuji tobe...tim nechci rict ze by si me neinspiroval tak se neuraz... :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 24.02.2015, 13:12 hod.

Jóóóó Cluster do davu ! to je nádhera :D.

Motivace,inspirace,zvědavost...to je fuk, hlavně že se taky hrají buildy se špetkou kreativity a nejedou všichni slepě jak stádo něco, co má 300 like na Dfans.com ;) ;).
Tak šup na GR! jsem zvědav kam to dotáhneš (v dobrým slova smyslu!) a těším se až poreferuješ výhody/slabiny, co by se dalo změnit pro GR atd ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 13:18 hod.

....potrebuju derovac tech sest DH a ostatni breberky mi je sezralo pak to potaham za gule a rad se podelim... >:D

PS:na DH zkousim snad vsechno...sem proste clovek co jde rad proti proudu :twisted:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Play your own way (T6 only)

Příspěvek od Seton » 24.02.2015, 13:27 hod.

Teoreticky bych to taky mohl zkusit, poskládaný to mám :). Uvidíme večer podle složení friend listu a jestli se k tomu vůbec dostanu
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“