M6, sentry, GR39 stuck

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:
M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Programos » 31.03.2015, 06:48 hod.

Ahojte,

potrebuji radu. Tady nize se muzete podivat na moje DH, ve hre mi to ukazuje neco okolo 3,1M cold DPS, mam vsechny skilly cold, vranu zapnutou skoro furt, takze to se dostanu pres 4M DPS.

Co je problemem?
Nedokazu se prehoupnout pres GR39. Dival sem se na videa kde ty DH maji velice podobny gear a davaji bez problemu GR 43. Co delam spatne? Co mam vylepsit abych se prehoupl pres 39? Nemam nasazene opravdu nejake nonsense itemy? Taky sem zkousel experimentovat s gemem misto na elitky a + dmg sem mel nasazeny na poison damage a prislo mi to vcelku dost stejny....

Prosim nekoho kdo dava za DH GR39+, poradte. Uz sem z toho zoufalej.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Stanley » 31.03.2015, 07:19 hod.

Problém je nedostatek RCR, pro Cold variantu je to helma Priders Fall a pro Fire je to Cinder Coat, obě tyto možnosti ti dají 30% RCR. Je potřeba přidat další z paragonu a na ramenech pro začátek. Na Etrayu ho nedáš, ale můžeš sehnat nebo craftnout Ačkovou 2hand kuši s RCR, rukavice taky můžou mít RCR, Quiver taky. AS na bracerech je poměrně zbytečný, pokud doženeš alespoň část zdrojů RCR, tak ti klesne toughness a vitka na bracerech se bude hodit.

Hlavně je smutný, že tohle je úplný základ buildu a píše se o tom snad v každém vláknu o tomto buildu pro DH a to nejen tady!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od hulkxxxl » 31.03.2015, 07:26 hod.

určitě pořešit ty zdroje jak bylo napsáno

luk je pěknej ten bych nechal, takže ramena ruky a hlavne helma z kešky

pak: na toulci namotat + CA (pokud máš i bez vitky kde by bylo + ca a rcr naráz tak super), vyrobit reapers bracery, skil na gatích nanic - přetočit na cokoliv normálního,

rezervy jsou na soj (není tam dex) a i rorg nic extra - bez cc nebo chd

do pasivek bych vyměnil určitě SA za Balistic!!!
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Programos » 31.03.2015, 12:14 hod.

Dekuju mnohokrat,

Ja se divil ze mi ty bracery jeste nepadly, stejne tak s tou helmou. Sice se te svoji budu tezko vzdavat ale neda se svitit.

Dneska teda vymenim pasivku, ukraftim bracery. Mozna zkusim vydropovat helmu. Ale rikal sem si ze diky CR mam mensi CD na preparation a zvirata, takze se to vyrovna.

Na quiveru mam hatred regeneration narollovany, to tam asi necham. A pokud se zadari, zkusil bych vycraftit i tu kus.

A co rikate na ten gem? Mam radeji nechat ten na elity a +damage a nebo radeji toxic na poison damage?

Jakmile podropuju a ozkousim tak dam vedet jak jsem dopadl. S ringama je to marny, hold musim pockat na lepsi drop.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od hulkxxxl » 31.03.2015, 12:35 hod.

na toulci potom co uděláš úpravy dej + 15% CA (pokud tam necháš regen ztrácíš zase dps a ten regen ti moc nepomůže)
kuš craftit nemusíš nutně máš velmi dobrý luk, ale pokud máš dost materiálu klidně jdi do ní a GL s rolem (připrav si materiál i na 100ks než budeš mít dobrej roll)
gemy oba bane - žlutej a zelenej a zeiss, dá se jet ještě taeguk ale to je opravdu jen pro znalce aby jsi udržel stack
Obrázek Obrázek

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od vacicak » 31.03.2015, 14:21 hod.

Helma - tuhle strc do truhly a z 3 aktu si nadropuj Pride's Fall - tyhle rolly te zajimaji - dex, CHC, +CA, díra - gem na +life nebo exp
shoulders - tyhle rolly te zajimaji - dex, CDR, RCR, +sentry - misto CD by sel dat i +area dmg
Ruce - tyhle rolly te zajimaji - dex, CHD, CHC, RCR
Telo - tyhle rolly te zajimaji - dex, vit, +sentry, 3 díry
spodek - tyhle rolly te zajimaji - dex, vit, 3 díry, rezisl all (zde je mozne i armor, zalezi na tobe)
boty - tyhle rolly te zajimaji - dex, vit, +CA, a pak +movement speed nebo rezist all je to uplne jedno

pásek - máš celkem slusnej
rorg - by byl lepsi s dex, CHD, AS, díra, ale tohle ujde
jordan - místo +dmg je lepsi dex nebo CHD
amulet - slusnej
bracery - tyhel hod do truhly a vykraftuj Reaper's Wraps - tyhle rolly te zajimaji - +cold, dex, vit, CHC
gemy - ok

luk - slusnej
ruksak - tyhle rolly te zajimaji - dex, vit, CHC, AS, +CA

pasivky
Archery bych urcite vyhodil, pokud to chces hrat bez Awareness tak dej misto archery Ballistics

Paragony
Core - Movement Speed, Maximum Resource , +dex
Offense - Critical Hit Damage, Critical Hit Chance, Attack Speed <->Cooldown Reduction tyto veci muzes dle potreby vymenit
Defense - Resist All, Life, Armor, Life Regeneration
Utility - Resource Cost Reduction, Area Damage, Life on Hit, Gold Find




tohle je dle meho uvazeni to nejlepsi co muzes na softu hrat (jasne jeste hexing kalhoty a teaguk ale to neumi kazdej :-) )

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od motherfucker » 31.03.2015, 14:41 hod.

jde taky o to jestli hraje HC nebo SC pak se muze radit co by mel nebo nemel mit za roll...

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od M4rth » 31.03.2015, 14:47 hod.

Není nic lepšího , než si to zjistit a podívat se na jeho profil ?

Jinak vše důležité už bylo asi řečeno . S PF na hlavě si musíš ale dávat trochu větší pozor , protože každý dmg navíc co dostaneš tě stojí DPS a to hodně .

Já s podobným gearem jako ty dávám tak 8 / 10 GR 44 , 45 jsem zatím nezkoušel tolikrát aby sem nadával na rolly ( z 5 pokusu to nevyšlo ani jednou - 1 pokus cca o 20 sec později )

Učím se hrát s Taegukem , minimálně na vyšší GR ( 42 + ) se mi s ním hraje o dost lépe než s Powerfulem ale nemám to ještě úplně v ruce a občas se stane , že mi stacky spadnou , v tom případě je lepší powerful i když minimálně těch 15 % do elit získáš díky stackům celkem rychle .

Na T6 Rifty bych určitě bral Powerful

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Programos » 31.03.2015, 16:29 hod.

T6 jako taková není problém vůbec. Problém jsou GR. Už jsem něco poměnil, tak jakmile dovařím guláš tak zkusím pár GR a podám report jak to pomohlo.
Zatím díky!
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od motherfucker » 31.03.2015, 18:06 hod.

No ale nema ho v podpisu a ja ho hledat nehodlam on je ten co potrebuje radu ;)

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od vacicak » 31.03.2015, 19:07 hod.

f*ck píše:No ale nema ho v podpisu a ja ho hledat nehodlam on je ten co potrebuje radu ;)
jojo mi to najdem za tebe abys nam mohl poradit ^^

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Programos » 31.03.2015, 20:35 hod.

Odkaz byval, asi prestal fungovat jak jsem nebyl dlouho aktivni na foru. Nevsiml sem si.

Jinak rady funguji
http://eu.battle.net/d3/en/profile/prog ... ero/162361
dnes mi chybelo 5 vterin do zdolani GR42, jen byl blbej boss :(
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od motherfucker » 31.03.2015, 20:54 hod.

Vacicaku ses trapnej ale urcite to vis sam...jinak na softu plati co pise Vacice..ikdyz bych mel drobne vyhrady ale jak se zda ten nejlepsi z nejlepsich uz ti radi tak to tak necham...

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Programos » 01.04.2015, 06:34 hod.

Ahojte,
nechte hadky treba ve spajzu. Ja sem rad za vsechny rady, z kazdeho si neco vezmu. Pokud mas nejakou vyhradu Matkojebe, tak si z toho urcite taky neco vezmu. Muj momentalni gear
http://eu.battle.net/d3/en/profile/prog ... ero/162361

Pokud bys neco zmenil, prosim napis. Urcite to zvazim! A hraju HC monka, akorat sem umrel(zapomel sem si pred GR vymenit skilly ktery sem mel na protahovani kamosu :D ) a uz se mi nechtelo znova tak do pristi sezony kacim SC.

PS.: Ringy nemuzu rollovat(uz sem tam rolloval ty sockety) a padaj mi akorat mrdky.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od hulkxxxl » 01.04.2015, 06:44 hod.

ještě tu balistic pasivku! nevím jestli neblbne zase armory - rakety se jedou vždy s balstic ne to prostě nejsilnější

jinak jsi se určitě musel hezky posunout že? :)

@Natas (alias mámom*d) fakt se nemužu zbavit pocitu že zakládáš flame v každým druhým vláknu už se nato vys*r prosím
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Programos » 01.04.2015, 07:03 hod.

Pasivka uz tam je, armory to jeste nepobrala, stejne tak sem si nahodil Awerness kvuli IK Jailerum,

Do ted sem byl schopny GR39(a to jen obcas). Jen co sem vymenil pasivku a dropnul helmu tak sem dal hned za sebou 39, 40, 41 a u GR42 mi to uteklo o 8 vterin. Dostal sem tu zizalu jak porad summoni nejaky miniony a nemohl sem ji poradne targetovat jeste skrz tornada.

Dneska chci dropnout lepsi RORG a amulet s Charmem z A3 a treba se k tomu postesti i lepsi helma :] U tehle sem musel bohuzel rollovat Socket misto Life Regen....
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od vacicak » 01.04.2015, 14:24 hod.

Programos píše:Ahojte,
nechte hadky treba ve spajzu.
tu se nikdo nehada, ten troubelinek ti poradit nechce jen chodi vyvolavat flejmy :-)
jinak tu helmu co mas zase tak hroznou nemas :-)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od motherfucker » 01.04.2015, 18:06 hod.

heh na blbce blba reakce nic vic nic min...to ze to nekdo neustoji je jen a jen jeho problem a jestli tu maji nekteri problem s moji osobou budou se s tim muset smirit a pokud jde o flame tak ho vyvolavate vy svym brecenim... takze vy se vyserte na mne a ja budu s*at na vas... Hulxxxkrat a Vacice takze ahoj ;) .
PS:Zajimave je ze banan nedavno dostala Vacice coz vypovida samo za sebe kdo tu stupidne reaguje a snazi se neco vyvolavat.

Helemese
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Helemese » 03.04.2015, 21:19 hod.

Zdravim, mam par blbych dotazu, ale nejsem moc sbehlej a uz vubec nejsem sbehlej v demon hunterovi.

Zacal jsem ho hrat a blizim se k takove te klasice jako pan na zacatku. Marauder set, reapery, pride fall.

Hraju na cold, evasive fire (focus), cluste arrow (maelstrom), sentry.

Ma prvni otazka je k samotemu elemental damage, ke coldu. "slowuje" (ci co) protivniky cold sam o sobe? A tedy cerpam z pasivky cull the weak, pripadne z gemu bonus samo o sobe uz jen tim, ze pouzivam cold damage, nebo je to potreba necim podporit?

Lidi tu pouzivaji hodne pasivku balistic. Mechanismus toho funguje jak? Ta pomaha asi vzajemne se sentry, je tak? Pouzivam momentalne na sentry polar station. Ma to vyznam i u toho, nebo jen u spitfire turretu?

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: M6, sentry, GR39 stuck

Příspěvek od Stanley » 04.04.2015, 07:19 hod.

CA Maelstrom vystreluje rakety, proto Balistics. Cold spelly zpomaluji, ale ne na moc dlouho, proto se hraje Polar station, kterej castis primo na moby a to je zpomaly ;) Zelenej lege gem taky zpomaluje, ale jen okolo tebe, coz za DH je ti vicemene k nicemu. Staci Polar Station a Ctw pasivka a gem procuje krasne ;)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“