Fire RoV a jeho variace,buildy

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto
Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od DEU » 31.08.2015, 14:55 hod.

Pro Crashing rain plati to same co pro Calamity.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od mdmT » 31.08.2015, 15:59 hod.

... tak pásek je pro tento build must have, bez clamity se to dá ( místo ní např balefire caster ) , ale bez pásku nikoliv, to je to co dělá dmg tohoto buildu ... dobrý je, že ten pásek padá fakt relativně hodně a to jak ve hře, tak od kadaly, tzn. není extra problém se k němu dostat ( jóó s áčkovým 3900+ to už je jiná :-))) ....

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od bleptys » 01.09.2015, 08:04 hod.

Zdravím všechny měl bych taky pár dotazů. Ten CoE ring mi roluje dmg boost na elementy po čtyřech sekundách, opravdu se to tak vyplatí? Dále v předchozím patchi se nepočítala dmg z off hand platí to pořád? Moc děkuji.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
CZSK Komunita

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od mdmT » 02.09.2015, 11:52 hod.

Ahoj, Ano a Ano :-) ... Točí se ti 4 elementy ( phys, fire, cold a light ), tzn, ring máš sepnutej řekněme 25% času, tzn. přidává ti 50% dmg ( 200/4 , předpokládám, že jej máš v kostce ) ... Tzn. po kombinaci f/r je to asi nejlepší dmg ring pro rov ... Pokud jde o dmg ze druhé zbraně, tak na tom se nic nezměnilo, má to vliv na čísla v profilu a všude, na samotnou hru to žádný vliv nemá ...

BubakBubakov
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BubakBubakov#2325

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od BubakBubakov » 15.10.2015, 18:45 hod.

Hoj lidi,může někdo poradit s mojí postavou? http://eu.battle.net/d3/en/profile/Buba ... o/24089818 přijde mě to hrozně slabý na to co koukám třeba na yt nebo i jinde v klanu apod.nechci honit tabulky a hraju pro zábavu ,ale nedostanu se přes gr45,nejde mě ani tak o to že občas chcípám ale spíš o dmg na to kolik mě to ukazuje hodnoty tak mě to prostě trvá.
ten toulec v kostce tam nepatří minule jsem napařenej něco zkoušel a zapomněl jsem ho vyndat
Díky za rady

ještě co jsem tak koukal na yt tak mě přijde že někdo používá nějaký automaty na přesný spouštění rov apod.

BB

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od DEU » 15.10.2015, 18:55 hod.

Za me: malo dps v 1h natalce (chce to okolo 3.5k, ring musi mit 6 cc), ale podle me ti dela problem udrzovat stabilne bonus z f/r. Tam je nejvetsi kamen urazu tohoto buildu.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.10.2015, 19:05 hod.

Problém je ten, že ti na zbraních (10+10) a ramenách (8) chybí CDR, takže nespoustíš RoV tak rychle za sebou => nižší výsledná dmg v horizontu celého GR. Já měl CDR dokonce i na jednom z ringu, abych mohl RoV spamovat takřka non-stop. Na Strongarmech ti chybí 10% dmg. Opasek bych nasadil s co nejlepším bonusem Crashing Rain a do Kanai's hodil gatě Hexing Pants of Mr. Yan. Pokud chceš jet fire build, tak do kostky hodit Calamitu a do ruky nasadit Belfire Caster. Místo Perfectionist můžeš nahodit pasivku Archery, což bude další dmg. Taky to chce gemy na r50+.

RoV už nějakou dobu nehraji, ale s příchodem Kanai's Cube je zdá se lepší light varianta = Shade runa. To je pak Calamita v ruce a do Cube se dává Fulminator.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od Mlok » 16.10.2015, 08:25 hod.

Já jsem N6 build dlouhodobě nehrál (N6 už mi napadala téměř celá v áčkových verzích i celkem slušné rolly, ale nesedí mi stylem hry), takže konkrétně neporadím. Chtěl jsem k němu ale hlavně napsat, že je o hodně těžší na hraní než U6 a i když se dobře postaví equip, tak ne každý ho zvládne efektivně hrát. Dost hráčů pak dosáhne o hodně lepších výsledků s U6 i když jsou ty buildy obecně dost vyrovnané (když se dobře postaví + je umí hráč dobře zahrát).

BubakBubakov
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BubakBubakov#2325

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od BubakBubakov » 16.10.2015, 11:09 hod.

Díky za rady,ohledně U6 nemám zatím vše potřebné,s redukcema to vím ale zatím mě nic lepšího nepadlo abych to mohl třeba ještě nějak upravit,pravda je že si člověk musí hlídat procování ringů a je to trochu těžší na hraní,ale i takové poleno jako já to celkem zvládá.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od DEU » 19.10.2015, 15:50 hod.

Souhlasim s Mlokem. Mne u6 vyhovuje mnohem vic. N6 neni pro kazdeho.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od sodak » 11.11.2015, 16:17 hod.

Zdravim vsechny co jeste diskutuji o tomto buildu,

poradi nekdo co je kde spatne ? Nejak se nemuzu hnout z mista a zastavil jsem se na GR 53 :-/ Teda ne ze by to bylo nejak zivotne dulezite, ale nechapu, kde je chyba. EQP je myslim celkem slusny a presto se nemuzu hnout z mista . Dekuji za rady a konstruktivni krtiku :-))

http://eu.battle.net/d3/en/profile/soda ... o/50929872
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.11.2015, 17:28 hod.

sodak: Máš totiž opasek úplně napikaču.

sodak
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sodak#1898

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od sodak » 11.11.2015, 22:41 hod.

Myslis jako ten jeho bonus na RoV jen 3429% ? U toho jsem si zrovna rikal ze je asi jedno jestli 3500 nebo 3900, ale pohledam teda lepsi a uvidime :-)
Obrázek

bedrnik
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BEDRNIK #2262

Re: Fire RoV a jeho variace,buildy

Příspěvek od bedrnik » 31.01.2016, 12:03 hod.

Dark_Deamon píše:Problém je ten, že ti na zbraních (10+10) a ramenách (8) chybí CDR, takže nespoustíš RoV tak rychle za sebou => nižší výsledná dmg v horizontu celého GR. Já měl CDR dokonce i na jednom z ringu, abych mohl RoV spamovat takřka non-stop. Na Strongarmech ti chybí 10% dmg. Opasek bych nasadil s co nejlepším bonusem Crashing Rain a do Kanai's hodil gatě Hexing Pants of Mr. Yan. Pokud chceš jet fire build, tak do kostky hodit Calamitu a do ruky nasadit Belfire Caster. Místo Perfectionist můžeš nahodit pasivku Archery, což bude další dmg. Taky to chce gemy na r50+.

RoV už nějakou dobu nehraji, ale s příchodem Kanai's Cube je zdá se lepší light varianta = Shade runa. To je pak Calamita v ruce a do Cube se dává Fulminator.
Nejaky tip jak ziskam ten Fulminator ?jako Dh me padaji luky.kuše..... :)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“