HC DH 2.3 Nataly build tipy

Odpovědět
Slamacek
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Slama#2990
HC DH 2.3 Nataly build tipy

Příspěvek od Slamacek » 28.08.2015, 06:51 hod.

Ahoj,

s novým patchem je najednou spousta možností co zlepšit, máte nějaké tipy jak moji postavičku posunout dále? Anathema build mě hodně baví, cíl jsou +GR50.
Nemám přímo problém s Toughness, spíš mám pocit že na vyšší GR už mi chybí DMG.

Jaké Kanais power?
Jaké předměty vyměnit právě s kombinací Kanai power?

Jako první mě napadá dát crushing beast power a místo pásku zkusit vyrolovat dobrý witching hour.

HC char Arrow: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Slam ... o/61419343

díky za tipy.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: HC DH 2.3 Nataly build tipy

Příspěvek od mdmT » 28.08.2015, 14:14 hod.

Slamáčku fire ROV DH jedu už poměrně dlouho, tzn. myslím že si můžu dovolit poradit ... V prvé řadě bych na solo hru jednoznačně vyměnil runu na Stampede a vzal strongarm bracery, je tam ohromnej dmg boost , nemluvě o crowd control díky knockbacku ... Do party je to otázka, ale i partě jsme jezdily nejvyšší rifty se stampede, protože i když máš s sebou stahovacího monka, tak prostě občas tu cr control potřebuješ ... Kostku jedu , solo : unity, cr. rain, calamity v kostce na sobě WH + balefire caster nebo jak se jmenuje ta fire kuše, do party vyměňuju unity za ten element ring ... Solo jsem s tím dal asi 2h po zapnutí opatchované hry 53, v partě zatím nebyl na GR čas ... Dál bych vyměnil taeguk za ice blink, je to další cr control efekt a navíc 10% cc vychází líp nez boost z taeguku ( a ten cr control vynahradí toughness o kterou příjdeš vyděláním taeguku ) ... profil níže - Anička ...

Edit : a jestě určitě pasivku stedy aim místo balistic, ta přidává jen ke strafe a to je naprosto minimální dmg boost 95% dmg dáváš ROVem, to už myslím že se s anathemou jedou grenadier, ale tím si nejsem uplně jistej, protože obecně se hraje víc Stampede ...

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: HC DH 2.3 Nataly build tipy

Příspěvek od bleptys » 08.09.2015, 10:23 hod.

Gem iceblink je lepší než taeguk? To mi povídej.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
CZSK Komunita

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“