DH 2.3 - UE S4

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2015, 22:50 hod.

Důvody jsou jednoduchý:

1) luk není ancient
2) na luku chybí Discipline (secondary stat)
3) na brnění chybí Discipline (secondary stat)

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Naliim » 29.10.2015, 16:25 hod.

Zdravím všechny po delší době. No vzal jsem si k srdci některé rady od Mloka :) A podařilo si mi získat několik vylepšení. GR jsem si o neco zvedl, ale trápí mě jedna věc a two nedostatek hatred. Nevím zda je to tím že spamuju MS jako blázen nebo něčím jiným. Další věc templář sehnal jsem TF jaký je vhodný amulet pro něj? Mám v truhle ESS of johan.? Co se týče brnění ano vím, že tam ma byt discipline ale proste jsem si to pokazil sám :D budete se divit ale missclick.. a to moje staré jsme poničil tak shaním nové :-x

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nali ... o/12848711

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Mlok » 29.10.2015, 19:25 hod.

Templáře se mrkni do mojeho profilu. A určitě u něj použít unity. Jiný relic jsem testoval a je to bída, je pak pořád na střídačce :-)

S hatred se nemůžeš divit. Kombinace nízký roll RCR na luku (jen 41%) a k tomu žádný skill pro podporu hatred, tak to ani hatred reg. na armor nemůže zachránit.
Já mám 48% na luku a i tak k tomu hraju vždy jeden zdroj hatred dle toho jaký hraju GR nebo TX. Na TX používám Reapery s parádním rollem a už žádný skill na podporu hatred. A tak mi zůstane místo na Tactical adv.
Na GR mezi TX a cca GR55 používám Blood vengeance. Na GR56+ používám Night Stalker. Většinou to je vše s WH.
Dark_Deamon zase používá na vysoké GR MfD - Mortal Enemy. To je dobrá varianta v případě, že stíháš precizně označovat správné moby (ty co brzo neumřou).
Pokud použiju Hunters wrath, tak už je to na hranici a lze to i hrát bez skillu na podporu hatred, ale už to není nic moc a to mám těch 48% RCR na luku, tedy vyjde mi to výrazně lépe (ten vyšší roll na luku je o dost větší přínos než hatred reg. na armoru), takže to raději i tak hraju s Night Stalkerem.
Obětuj steady aim, stejně nejede poměrně dost času a ještě je aditivní s dalšími buffy, takže tolik dmg nepřidá. Skill pro podporu hatred přidá dmg o dost více tím jak generuješ po kratší čas.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Naliim » 29.10.2015, 19:47 hod.

Unity na něj mám :) nevím proč to nevidíš :) DO GR samozřejmě používám Blood vengance. Co se týče luku no ten roll je fakt bídnej to vím sám před tím jsem měl lepší ale velká ztráta AV DMG :) LUK máš oproti mě fakt precizní tam nemám co řešit. Povedlo se me ziksat poměrně slušné wraps of clarity a reaper wraps už mám. WH mám v truhle a dá mi 15% dmg navíc:) Takže když to shrnu v bodech: 1. Získat lepší luk :!: NEvím asi mě to nejde no vylepšil jsem si čas na gr 50 dal jsme nezkoušel ani me to nebaví

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Mlok » 29.10.2015, 21:38 hod.

Já hraju WH téměř pořád. Hodně teď hraju GR53 (nejnižší lvl GR na 1% upgrade Trapped gemu) a i tam ještě hraju WH. Tam to ale střídám dle nálady, jestli hraju unity nebo jestli Convention ring. S Convention ringem jsem o 1:40 rychlejší (srovnání dlouhodobého průměru, mám to 8:29 x 6:50), ale sem tam umřu a ještě i tak je to s Amethystem v helmě. Takže na exp je to znatelně lepší hrát s unity + Ruby v helmě.
Teď ale budu testovat GR53 s Ruby, co jsem teď vyrobil HT amulet s Perfectionist, tak už by to mohlo stačit i bez Amethystu.

Hunter's Wrath jen na pokusy na max GR. A možná jestli se budu snažit levelovat Trapped ještě výše. Ale asi skončím na lvl 70 a dál ho zvyšovat solo už nebudu. GR55+ je už na stovky opakování (nutných pro 1% upgrade gemu] solo už moc.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Naliim » 30.10.2015, 09:45 hod.

Mlok píše:Já hraju WH téměř pořád. Hodně teď hraju GR53 (nejnižší lvl GR na 1% upgrade Trapped gemu) a i tam ještě hraju WH. Tam to ale střídám dle nálady, jestli hraju unity nebo jestli Convention ring. S Convention ringem jsem o 1:40 rychlejší (srovnání dlouhodobého průměru, mám to 8:29 x 6:50), ale sem tam umřu a ještě i tak je to s Amethystem v helmě. Takže na exp je to znatelně lepší hrát s unity + Ruby v helmě.
Teď ale budu testovat GR53 s Ruby, co jsem teď vyrobil HT amulet s Perfectionist, tak už by to mohlo stačit i bez Amethystu.

Hunter's Wrath jen na pokusy na max GR. A možná jestli se budu snažit levelovat Trapped ještě výše. Ale asi skončím na lvl 70 a dál ho zvyšovat solo už nebudu. GR55+ je už na stovky opakování (nutných pro 1% upgrade gemu] solo už moc.
Jojo taky se mě WH osvědčil běhám fast 43-45 podle času atd veci nasbiram hafo, ale nic pouzitelneho. Luk temer porad kostkutju :D Potřeboval bych trochu štěstí. BTW co je podle tebe efektivnější nižší GR nebo to co behám já abych huntil equip? :?:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Mlok » 30.10.2015, 10:06 hod.

Efektivitu si každý musí změřit sám, protože to každý bude mít posunuté jinam. Záleží to jak rychle kdo zvládá jaký lvl GR. A k tomu je nutné připočítat i tvorbu klíčů pro GR. Tedy je potřeba srovnat součet času potřebného pro jeden GR (včetně času na získání klíče) x celkový zisk leg. + shardy.
A pak vychází různě efektivita pro gear a XP (z důvodu, že pro gear je fuk, že někdy umřeš, pro XP to kvůli XP poolu fuk není).

Já jsem nejefektivnější někde kolem GR50. Lvl GR ale přizpůsobuju hlavně pro 1% upgrade gemů. Tedy hraju vždy o 15lvl níže než je lvl gemu, který zrovna upgraduju.

Luk + ringy vyrábím v kostce trvale (z rare). Reroll statů na leg. solo moc nepoužívám (to už tak moc efektivní není), nechce se mi moc hrát bounties. A je potřeba už na můj vkus moc bounties na zisk jednoho áčkového luku. V partě při split bounties to samozřejmě vyjde o hodně lépe a tam nevím jak moc se to vyplatí (hraju jen solo).

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Sonic1SVK » 10.11.2015, 22:04 hod.

Moj max je level 53. Na 54 bez Conduitu nemam dmg :cry:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Soni ... o/66776926

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DH 2.3 - UE S4

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.11.2015, 22:12 hod.

Chybí Ambush, Calamita, CoE ring, lepší F+R ringy - ideálně 6+50, IAS na luku a rukavicích, do hlavy Amethyst a na SC určitě vyšší levely gemů.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“