The Shadows Mantle 2.4

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76
The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od pacho » 30.09.2015, 14:59 hod.


Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Naliim » 30.09.2015, 17:57 hod.

"Koncept" vypadá celkem dobře :) uvidíme co bude! Osobně jsem za to, aby vrátili cast sentry :)

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Sonic1SVK » 02.10.2015, 15:35 hod.

Konecne . Tento Set sa nedal fakt na nic pouzit. Rozbijal som ho na matros :)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od McT » 07.11.2015, 08:57 hod.

No nevím, ten hlavní bonus je ten na první útok, takže na RG bude na nic :-) otázka jak pak budou silné ty fan of knife... Dle toho jak to teď jezdí tak to bude akorát brutálně lagovat :-D

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Psychotoxic » 07.11.2015, 09:54 hod.

Žiaľ tých 30 000% dmg je len do PRVÉHO zasiahnutého nepriateľa.
Na Rift Guardianov ako stvorené
A spomínana výhoda fan of knives o každu sekundu zvýšenie dmg o 250 až 300%???
6-7 sekund dmg +2000% hmmmmm
Už vidím to peknu stratégiu, sanžiť sa neutočit na mobov aspoň počas 8-10 sekund, pritom ku mne barbar a monk natiahne čo najviac mobov a vtedy použijem fan of knives a na nejaku silnu elitu ktorá zostane Impale.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od McT » 07.11.2015, 13:57 hod.

Ten bonus se bude hodit na farmu T10 :-D uvidíme jak to bude na PTR a jak to skončí ve finální podobě

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Psychotoxic » 07.11.2015, 20:09 hod.

Dokonca teraz pozerám že ten bonus je 40 000% dmg :shock: https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/ga ... 618622.jpg

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Sonic1SVK » 07.11.2015, 20:47 hod.

Zrejme strategia pull , takze monk by to mohol natiahnut na seba alebo barbar , wd ci mage zmrazit a potom DHcko zasadi hit. Celkom sa mi taka spolupraca paci. Mozno by to slo vyuzit aj v GRkach

Rozmyslali ste ake gemy tam dat a ako to posladat?
Taeguk
Simplicity's Strength
Pain Enhancer

Priapadne
Gem of Efficacious Toxin - toto si nemyslim ze na one target to bude vhodne. No zase ich natiahnut na seba moze to zaujimavo procovat

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Relic » 01.04.2017, 11:18 hod.

DH Shadow impale 2.5: ako sa aktivuju pasivky numbing traps a cull the weak ked nemam fan of knifes ani chilled? co som pozeral buildy tak tam zamienaju pasivku za mark of death

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Mlok » 02.04.2017, 11:23 hod.

Shadow Power (máš všechny runy, tzn. i Night Bane): 30yardů slow
a případně i Trapped gem, ale ten má stejný efekt, jen menší dosah, takže je to už jen do počtu.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Relic » 02.04.2017, 12:39 hod.

Jasne aj slow aktivuje tu pasivku :oops: , ale shadow power viem mat aktivnu iba jednu runu takze ked mam inu ako Night Bane tak mi aktivuje tu pasivku gem trapped

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Mlok » 02.04.2017, 15:52 hod.

Tak snad základ buildu je celý set, kde máš 4p bonus: Shadow Power gains the effect of every rune and lasts forever.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Relic » 02.04.2017, 17:08 hod.

co pozeram ine buildy tak tam je na vyber ktoru runu si mozem activovat ale 4p bonus dava vsetky runy takze je jedno ktoru runu mam activnu activne su vsetky?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2017, 01:20 hod.

Mlok píše:Shadow Power (máš všechny runy, tzn. i Night Bane): 30yardů slow.
Akorát se ten slow aktivuje, jen když se "ručně" zapne Shadow Power.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od HELLERcz » 03.04.2017, 07:09 hod.

jo jo přesně tak, zjistil jsem to, když jsem procházel set dungeon :D že je něco špatně, musel jsem mačkat spell.
A stejně jsem ten debilní set dung nedal, dost těžký :D
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Mlok » 03.04.2017, 15:28 hod.

Dark_Deamon píše:
Mlok píše:Shadow Power (máš všechny runy, tzn. i Night Bane): 30yardů slow.
Akorát se ten slow aktivuje, jen když se "ručně" zapne Shadow Power.
Jen jsem ten build rychle vyzkoušel, protože ještě nemám na to pořádný equip a stejně ho asi hrát nebudu a na GR80+ zůstanu u Wiz. Takže cíleně jsem to netestoval. Schválně ještě vyzkoušeím.
Pokud by to tak bylo, tak by to byl vyloženě bug. Ručně na začátku vždy musíš Shadow Power aktivovat. Pokud by některá z run neyvdržela pořád, tak by to bylo divné, když ostatní fungují.

Při testování to bude případně chtít i vyzkoušet vybrat konkrétní runu a pak žádnou, jestli se to chová stejně. Já automaticky pro případy, že mám bonus všechny runy používám samotný skill bez výběru konkrétní runy a tam jsem si nevšimnul, že by něco nefungovalo (ale slow 30 vs 15 yardů bych si při krátkém vyzkoušení bez cíleného testu nevšimnul a trapped gem jsem samozřejmě měl). V minulosti už tu byly nějaké související bugy v těchto případech, kdy bylo nutné cíleně vybrat bez runy.

Tak koukám jinde, třeba:
https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20753716436
a bude to tak, že pouze Night Bane nefunguje pořád a on to asi ani bug nebude, když ta runa má 5s uvedených i samostatně u té runy. Tedy pro Night Bane jako jediný případ je opravdu nutné opakovaně každých 5s znovu vyvolat.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.04.2017, 18:27 hod.

Mlok: Když jsme u toho Impale buildu...Nezavadil jsi někde o nějaký ias breaky?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Mlok » 05.04.2017, 13:36 hod.

Kdyby se mi build líbil, tak bych je už hledal, ale takhle jsem to neřešil. Určitě to bude chtít zjistit, pokud build budeš hrát.

V případě, kdy nejsou k dispozici, tak jsem si dělal sám testy u té hranice IAS co jsem v daném případě používal. Je to za chvilku zjištěné, když nehledáš úplně přesnou hodnotu breaku a testuješ třeba po 1% IAS (pomocí paragon bodů). Takhle už se mi také i jednou stalu, že nějaké ias breaky co jsem našel byly blbě.
Třeba i u MS buildu jsem si ověřoval, aby mi break vyšel nejen pro MS, ale i EV Focus (pro EV potřebuju na break o 1% IAS na toulci více než pro MS).

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Seton » 18.04.2017, 11:04 hod.

Dark_Deamon píše:Mlok: Když jsme u toho Impale buildu...Nezavadil jsi někde o nějaký ias breaky?
Někde na redditu jsem četl, že ideální BP je 2.41 AS před bonusem z Gogok gemu. Není to ověřený info, ale nějakej "impalista" to tam zmiňoval ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: The Shadows Mantle 2.4

Příspěvek od Mlok » 18.04.2017, 11:47 hod.

Nakonec jsem tomu buildu dal ještě šanci a i když nemám pořád zdaleka ideální výbavu, tak už pomalu dotahuju FB Wiz. (konkrétně dám každý GR90, u Wiz. jsem se 100% úspěšností dával GR92). Takže u toho buildu zůstanu, ať nestřídám postavy, na to hraju málo času. Dotáhnout FB Wiz. by se podařid mělo, ty +2GR ještě dám a nakonec to bude +- nastejno.

Breakpointy jsou pak zde
http://dhcalc.dawg6.com/dhcalc/

Aktuálně mám jen 2,235 včetně započtení Gogoku. Tedy breakpoint mi vychází přesně. Ale nemám zatím IAS na zbrani (místo 10% dmg se mi nevyplatí, poskočil bych jen o 1 breakpoint, na další to těsně nevyjde a to znamená pouze +4% dmg a to je o už o moc méně, že se to nevyplatí ani kvůli lepšímu healování a zbraň s IAS i 10% dmg zatím nevedu).
2.41 před bonusem Gogogu by znamenalo 2.6393 break po bonusu.

Optimální breakpoint podle mě žádný není, vždy je to o konkrétním gearu. Třeba z mojeho breakpoint bu to bylo +13,6% dmg. A potřeboval bych na to 3x IAS roll navíc. A za to bych více dmg (případně defense) ztratil (za ty staty co tam teď mám). Na jiném gearu to může vyjít jinak.
Vyšší APS znamená vyšší heal, to je super. Ale určitě se nevyplatí navyšovat za každou cenu.

Já zase aktuálně hraju se zbraní na které je LPH, takže healování je ve výsledku rozhodně lepší než s +7% IAS bez LPH. Ale zatím nemám žádné live per kill na gearu, to je dost nedostatek (časem). Tím to půjde o dost posunout i při zachování APS.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“