Deamon Hunter pomoc / otázky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Mlok » 03.02.2016, 16:22 hod.

S4 a GR64, to už by bylo opravdu parádní výsledek. Na NS SC bylo maximum pro UE GR65 (ale vlastně tam ještě chyběl Stricken a RG už na GR65 trval bez něj hodně dlouho, takže v tomhle to šlo na season o něco výše), všechny lepší výsledky byly už s N6. A úspěšným pokusem na S4 jsi mi dohnal. Na NS SC to ale bylo až někde mezi 800-900. Já se na snažení o maximum minule vykašlala, GR62 bych dal. GR64 ale téměř jistě ne, to bych musel dostat roll snů.

A je jasné, že na HC nemá cenu to hrotit hned na začátku.

Teď ještě možná pár pokusů časem zkusím, aspoň ten GR77 bych dát mohl. Ona není moc motivace zkoušet to opravdu hodně, když vím, že ztrácím 4lvl za gear (srovnán a přesně spočítán rozdíl oproti těm co jsou GR80+).

Ve 2014/1 (odpovídá S1) koukám jsem 280. s GR46 a ve 2015/1 (odpovídá S2) 387. s GR47. Pak jsem delší dobu nehrál vůbec. Výsledky tedy horší než Ty, ale aspoň předtím jsi mi nedohnal na HC.

Tak to mám aspoň takový motivační cíl, abys mi nedohnal jako v S4. Ale tam se můžu vymlouvat na chybějící Stricken na NS :-)

Používal jsi vůbec v S4 Stricken na pokusy na max?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 17:06 hod.

Jj, tam to byla klasika: Trapped + Zeis + Stricken. Bych jinak toho Voracity možná střílel do dnes :D

Na SC určitě dosáhneš lepšího výsledku jak já. Máš neskutečnou výhodu v tom, že když procneš, tak jedeš dál. A i když ripneš 1x nebo 2x v riftu, tak to pořád můžeš stihnout. Za to já, když procnu, tak pro mě rift končí. Pokud teda nemám solidní časovej náskok. Takže pak třeba zavřu i rift, kterej bych na SC v klidu stihl.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Stanley » 03.02.2016, 18:06 hod.

Chtel bych mit tvoji disciplínu, jesitnost mi vzdycky nuti pres pasivku a pak chcipnu :D Ale tuhle sezonu si gear schovavam v truhle i s vysokyma gemama a cekam az budou augmenty s tema fakt pres pasivku nepujdu. Aspon doufam :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2016, 18:39 hod.

Taky jsem to dřív tak měl a zle jsem na to doplácel. Teď když procnu, tak se mi hlavě okamžitě rosvítí a mažu pryč. Radši přijdu o jeden keystone, než o celou postavu, se kterou mám naběhaných xyz hodin. Navíc když jsem v minulosti procl a pokračoval dál, tak to zabíjení už nebylo tak efektivní, protože jsem to hrál víc defensivně, takže jsem tak jako tak přicházel o čas.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Stanley » 04.02.2016, 11:44 hod.

Marne sháním dobrou manticoru a rucksack :( A potrebuju trochu poradit :) Manticory mam dve, obe lehce nad 3100 dmg, jedna ma dex, cdr 8, 68 cluster a 50 rcr. Druha ma dex, vit, cluster 74 a rcr jen 41. Priklanim se k prvni, rcr je potreba co nejvyssi a cdr se hodi na mensi mezeru u Vengeance. Je to HC, takze nerad obetuju vitku, ale asi jo, co myslite? A pak ten rucksack. Jeden Anci a jeden normal, oba maji dex, vit, as, cc a stat k pretoceni, hodnoty u obou vysoke. Anci ma nizkou sentry dmg a ten normal ma naopak skoro max. Rozdil ve statech je 4% dmg i toughness ve prospech anci. Jde mi o to jestli 15-20% rozdil v dmg sentry dorovna ten rozdil na statech. Na ostatnim gearu dmg sentry zatim neplanuju, ale pokud bych dal na shouldery, tak bych se urcite rozhodl pro ten ackovej. Doufam, ze je to pochopitelny :D Diky za reakce, nepotrebuji presne vypocty, i kdyz se jim nebranim Mloku, ale nemusis si pridelavat praci ;) Jde mi spis o tu manticoru, protoze rucksack vezmu stejne ackovej kvuli augmentu :)

EDIT: Jelikoz nemam jasno jakej treti dmg gem u Maraudera, tak sem premyslel o Moltenu nebo Esotericu a podporit dmg na ukor toughness na gearu, cdr na zbrani viz. vyse, sentry na cheste a cdr/rcr a sentry na shoulderech. Co si o tom myslite?

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Deamon Hunter pomoc / otázky

Příspěvek od Y0G1 » 05.02.2016, 19:02 hod.

Inak mam gear na ten gr 80 co hral deso , nejake acka tam su rolly podpriemer skusal som s tym gr 50 v pohode na 60 uz bol zahul , myslim si osobne ze tento build je dost silny , ale mam aj pocit ze je dost narocny na gear.

Smarauderom som dal gr 69 za 15 36 .. snad sa mi podari do konca sezony dat nejaky smysluplny vysledok tak ako kazdu sezonu top 300 europe

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“