Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích run

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 29.08.2012, 09:00 hod.

Nějak nevím, proč multishot používat. DMG cca stejná jako frost arrow, stojí o 50% víc hatred a nemá cold efekt. Přitom cílů teoreticky zásáhnou taky stejně. Bolashot není špatný, pokud máš potřebu něco generovat, což většinou nemám a cluster je opravdu mnohem silnější :-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Quetak » 29.08.2012, 10:09 hod.

Jako je pravda, že sem nikdy ani nic jinýho nezkoušel než bola+multishot takže nemůžu říct co je lepší. Ale baví mě :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 29.08.2012, 10:13 hod.

Tak ono jestli farmíš jen 1A, tak to ani nemá smysl moc řešit. Ale od A2 farmy výš už bych zkoušel efektivitu.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zaljan » 29.08.2012, 15:34 hod.

me proste nejvic bavi Rapid Fire (jako hatred generator jsem pouzival gas granades, ale po patchi uz me moc neuhealujou :( ) a A2 se s tim v kombinaci s Vault (ToC) da celkem na pohodu. Tedy na farmeni, nejak se mi nedari (diky soustredeni na MF na ukor RES a DMG) sejmout Beliala, ani kdyz jsem mel DPS kolem 70k a zustala mu tak 1/10 HP - pak IK :) ale az na 1-2 vyjimky mam veci z dropu, takze to neberu tragicky. Farmeni A1 a A2 se taky vyplati (naposledy jsem jen v goldech nabral na rychloprojiti A1 pres 1M + sem tam i neco malo pouzitelnych itemu pro dalsi chary). Mimochodem Vault (ToC) je po uprave fakt zabava - vcera jsem misto utikani volil taktiky preskoku pres hlavy do neznama a hned zase zpet a padalo to jak hrusky... ale na HC nedoporucuju :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 29.08.2012, 17:56 hod.

Přesně takovou taktiku na farmení 1. a 2. aktu mám taky :) . Hodit Vault přes pack a pak hned zpátky a jsou kolikrát mrtví. Když si ale nevšimnu, že jsou reflect, tak jsem mrtvej já. Jinak ten Vault se dá dobře použít i na Beliala. Normálně s tím skákej těsně kolem něho. Zabil jsem ho takhle asi během třiceti sekund.
Obrázek

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 30.08.2012, 06:28 hod.

Tak jsem konecne sehnal trochu lepsi kus a nejaky hadry, stejne to je jeste ale nejaka slabota. Hadam, ze bude chyba spis ve me a v tom jak DH poradne neovladam a nemam jeste vybrany pro me nejlepsi build.
Mrknete na to http://eu.battle.net/d3/en/profile/paul ... o/16386499 dmg je s SS

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 06:36 hod.

No ono abys solo "vpoho" zvládl farmit A3 za DH, tak imho musíš mít o dvě třídy lepší gear. Já se příliš neztotožňuju s těmi co tvrdí jak si to za DH dávají cca s tvým equipem ve všech aktech, tomu nevěřím. Prostě šetřit a šetřit. Neříkám, že zkušenosti s určitým buildem nejsou ku prospěchu, to určitě jsou, ale nepřeceňoval bych.

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 30.08.2012, 07:11 hod.

Jasně tak já nikam nespěchám, zatim si budu v klidu farmit A1 a A2, udělam nějáký paragon lvl. a snad sem tam něco rozumného padne :)

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od orisk93 » 30.08.2012, 07:42 hod.

paull06 píše:Tak jsem konecne sehnal trochu lepsi kus a nejaky hadry, stejne to je jeste ale nejaka slabota. Hadam, ze bude chyba spis ve me a v tom jak DH poradne neovladam a nemam jeste vybrany pro me nejlepsi build.
Mrknete na to http://eu.battle.net/d3/en/profile/paul ... o/16386499 dmg je s SS
hej, ty máš manticore, kolik stala? ale nemá 2 sockety, tak to už není cool :-D

proc mas helm of command?

mit 2 hatred spendery IMO se moc nevyplatí

jinak nevím jak vy, ale ted s DH hraju jen v partě..

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 30.08.2012, 07:51 hod.

Tak HOC mam protoze ma pro me DH docela v pohode opty.
Jinak taky hraju docela dost v parte protoze solo me obcas davaj i v 2A, dmg mam dobrou zabijim je rychle ale prd vydrzim( coz znamena velky goldy za opravu). Parta je pro me vyhodnejsi hlavne kdyz tam je nejaky tank jako barbar nebo monk :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 30.08.2012, 08:03 hod.

Helm of command je pro DH úplně na nic. Taky si sežeň něco na crit chance. Kromě prstenů a amuletů (ty jsou drahý) je to na rukavkách, helmě, bracers a quiveru. Aspoň na 3 z těchto věcí bys ji měl mít. Pak bych taky zapracoval trochu na ressistech. Třeba shouldery si kup s Dex, Vit a Allres. Nejsou zas tak drahý. Pak na beltu by se ti taky hodil Allres. No a časem budeš muset vyměnit ty ringy a amulet. Ale to přijde strašně draho.

Edit: A co ti ta Helm of command dává tak dobrýho, že ji máš??? :shock:
Obrázek

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 30.08.2012, 08:08 hod.

Vit Dex allres a soc. ty hodnoty dex a vit jsou docela male, ale zatim me nic lepsiho nepadlo a na aukci jsou docela drahe nejake lepsi helmy...
Jinak diky za rady

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 30.08.2012, 08:10 hod.

Tak jo Vit a Dex by ušla. Ale Allres je strašně malej. Helmy můžou mít až 80.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 08:36 hod.

Je fakt, že dnes jsou ty helmy s vyššími staty a socketem dost drahé a tohle má navíc ten block (pokud se nepletu tak funguje i bez štítu), takže zatím proč ne. Ale vyloženě slabé jsou ramena a prsteny, skoro bezcenné. Amulet to samé.

paull06
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:knedlos06

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od paull06 » 30.08.2012, 08:44 hod.

Ty prsteny tam mam hlavne kvuli crit. dmg. ale je pravda, ze by bylo moudrejsi poridit s poradne dex, vit a resistama.....
Ty ramena mam taky v planu vymenit jenze je to vsechno o goldech a tech je malo :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 08:48 hod.

Crit dmg na prstenech určitě nechej, ale k tomu ještě DEX + dmg cca 30-50. To v případě, že nechceš jet na crit chance. S Crit chance už zase musíš slevit na DEX. No do milionu se dají občas koupit slušné prsteny. Amulet může mít ledacos, ale určitě zase crit dmg + dex. Potom tam bývá často % life nebo regen, LOH a další věci.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 30.08.2012, 09:22 hod.

Nekronaut píše:...tohle má navíc ten block (pokud se nepletu tak funguje i bez štítu)
No to právě nefunguje. Když se podíváš, tak u shieldu máš i block amount. To je číslo o které se ti sníží incoming damage v případě úspěšného blocku. Když nemáš štít, tak máš tan block amount 0. Takže i kdyby ta helma blokovala, tak bez štítu je to useless...
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 09:25 hod.

Hm, tak pak je to jen obyč přilba se socketem no. V tom případě by si zasloužila trochu DEX navíc popřípadě crit chance, ale jak už jsem psal jsou často drahé.

Stormtrooper
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Scorpi007#2702

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Stormtrooper » 30.08.2012, 09:33 hod.

Velectění Hunteři mrkněte na můj MF gear http://eu.battle.net/d3/en/profile/Scor ... o/17098392 a poraďte:
Půjde s tímto farmit A2? A1 farmím vpoho sice někdy IK ale moc neumírám, spíše z blbosti. Teď jsem v práci tak později sem hodím i profil, s kterým jsem na A3 a chtěl bych prokonzultovat co je zbytečný a co je potřeba změnit.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 09:40 hod.

Víc jak A1 s tímhle imho nemůžeš dávat. Máš strašně málo DEX, mám mf gear ještě o helmu lepší a při stejných pasivkách mám DPS přes 100K. A říkám ti, že některé lokace si ani v A2 solo moc dobře nedávám. Tady můj DH: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nekr ... ro/3146245

Koukám že nemáš vůbec žádnou DEX v helmě, bracerech, beltu a amuletu...to je děs.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“