Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích run

Odpovědět
Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717
Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zaljan » 30.08.2012, 09:53 hod.

kojot píše:Přesně takovou taktiku na farmení 1. a 2. aktu mám taky :) . Hodit Vault přes pack a pak hned zpátky a jsou kolikrát mrtví. Když si ale nevšimnu, že jsou reflect, tak jsem mrtvej já. Jinak ten Vault se dá dobře použít i na Beliala. Normálně s tím skákej těsně kolem něho. Zabil jsem ho takhle asi během třiceti sekund.
o reflectu mi nemluv, vcera jsem hral asi hodinu a kazdej druhej pack to mel a parkrat jsem po dvojitem saltu pres monstra rovnou RIPnul, resp. dopadnul uz jako mrtvolka :)))

s Belialem to zkusim tedy taky na vaulty, snad to zvladnu driv, nez mi da tafku (jako papir to proste neustojim, ale do tehle chvile jsem extra HP ani resy v podstate nepotreboval, jsem porad v pohybu a radeji si drzim si MF bez NF mezi 250 a 280). Od Plvl15 uz budu na capu a zacnu vylepsovat, ale na A1-2 to fakt potreba neni a nebylo ani pred patchem, jen clovek musel vic KITovat...

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zaljan » 30.08.2012, 10:16 hod.

Stormtrooper píše:Velectění Hunteři mrkněte na můj MF gear http://eu.battle.net/d3/en/profile/Scor ... o/17098392 a poraďte:
Půjde s tímto farmit A2? A1 farmím vpoho sice někdy IK ale moc neumírám, spíše z blbosti. Teď jsem v práci tak později sem hodím i profil, s kterým jsem na A3 a chtěl bych prokonzultovat co je zbytečný a co je potřeba změnit.
podle me s timhle muzes s trochou sikovnosti farmit A2 v pohode... ja jsem zastance minimalismu a na AH nakupuju desne nerad (hlavne prsteny mam totalne k nicemu, ale zadnej vic pouzitelnej s MF jeste nepadnul a zatim to jde i bez nich), ale i kdyz mam horsi DPS (cca o 16k), stejne HP, o 1k vic armoru, neco vic MF, tak A2 farmim solo celkem bez problemu a RIPuju jen vyjimecne, hlavne na reflect dmg pri dvojitem saltu :) proste s timle http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zalj ... ro/3231572 se to da, tak nevidim duvod, proc by to neslo i Tobe. I kdyz predpokladam, ze hodne lidi tady bude tvrdit, ze je to max na A1 :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 10:27 hod.

Takže vaultíš o 106 že? :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 30.08.2012, 10:43 hod.

Zaljan píše:
kojot píše:Přesně takovou taktiku na farmení 1. a 2. aktu mám taky :) . Hodit Vault přes pack a pak hned zpátky a jsou kolikrát mrtví. Když si ale nevšimnu, že jsou reflect, tak jsem mrtvej já. Jinak ten Vault se dá dobře použít i na Beliala. Normálně s tím skákej těsně kolem něho. Zabil jsem ho takhle asi během třiceti sekund.
o reflectu mi nemluv, vcera jsem hral asi hodinu a kazdej druhej pack to mel a parkrat jsem po dvojitem saltu pres monstra rovnou RIPnul, resp. dopadnul uz jako mrtvolka :)))

s Belialem to zkusim tedy taky na vaulty, snad to zvladnu driv, nez mi da tafku (jako papir to proste neustojim, ale do tehle chvile jsem extra HP ani resy v podstate nepotreboval, jsem porad v pohybu a radeji si drzim si MF bez NF mezi 250 a 280). Od Plvl15 uz budu na capu a zacnu vylepsovat, ale na A1-2 to fakt potreba neni a nebylo ani pred patchem, jen clovek musel vic KITovat...
Mě taky Belial dává IK... A normálně ho farmím. Musíš se naučit tomu uhýbat. Zas tak těžký to není.
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zaljan » 30.08.2012, 11:23 hod.

Nekronaut píše:Takže vaultíš o 106 že? :D
2-3 preskoky a zbytek dorazim rapidem - casove asi nejefektivnejsi :)
EDIT: pred patchem to slo taky, jen se clovek vic nabehal a vault mel opravdu na utek a ne na utok..
kojot píše:
Zaljan píše:
kojot píše:Přesně takovou taktiku na farmení 1. a 2. aktu mám taky :) . Hodit Vault přes pack a pak hned zpátky a jsou kolikrát mrtví. Když si ale nevšimnu, že jsou reflect, tak jsem mrtvej já. Jinak ten Vault se dá dobře použít i na Beliala. Normálně s tím skákej těsně kolem něho. Zabil jsem ho takhle asi během třiceti sekund.
o reflectu mi nemluv, vcera jsem hral asi hodinu a kazdej druhej pack to mel a parkrat jsem po dvojitem saltu pres monstra rovnou RIPnul, resp. dopadnul uz jako mrtvolka :)))

s Belialem to zkusim tedy taky na vaulty, snad to zvladnu driv, nez mi da tafku (jako papir to proste neustojim, ale do tehle chvile jsem extra HP ani resy v podstate nepotreboval, jsem porad v pohybu a radeji si drzim si MF bez NF mezi 250 a 280). Od Plvl15 uz budu na capu a zacnu vylepsovat, ale na A1-2 to fakt potreba neni a nebylo ani pred patchem, jen clovek musel vic KITovat...
Mě taky Belial dává IK... A normálně ho farmím. Musíš se naučit tomu uhýbat. Zas tak těžký to není.
teorii mam zmaknutou, praxe mi u nej zatim pokulhava... pro me osobne u DH asi jedinej boss, kde jsem se zatim zaseknul :) vcera jsem nemel moc casu, tak jsem si hodinku hral na soudny den na NM a Hell, abych pofarmil neco pro 3 rozpracovane chary kolem lvl40 - ja vim, na AH bych to sehnal za levno behem par minut, ale to uz by tak nejak nebylo ono... paradoxne mam ted pro ne pripravenej slusnej eq 55+, ale to nizsi jsem nejak neskladoval, takze tak :)

jinak me pobavilo, ze 1h s DPS kolem 70-90 a lvl 30-45 (ktery mi na NM/hell s 375MF padaj jako na bezicim pasu) kupujou lidi v podstate obratem za ceny kolem 30k a 1h s DPS 450-700, ktera nema nadprumerny staty se casto neproda ani za 50k... vcera jsem takhle inkasoval behem pul hodiny urcite pres 500k... dole zjevne chybi nabidka :)
Naposledy upravil(a) Zaljan dne 30.08.2012, 11:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 11:31 hod.

Belial je pro DH nejčastější zásek, pak ještě prepatch Ghom byl hustej. JInak před zavedením OP vaultu jsi dělal s tím tvým DH co?

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zaljan » 30.08.2012, 11:38 hod.

Nekronaut píše:Belial je pro DH nejčastější zásek, pak ještě prepatch Ghom byl hustej. JInak před zavedením OP vaultu jsi dělal s tím tvým DH co?
prave jsem to editnul :) proste vic behal a byl jeste vetsi papirak (zivoty kolem 20k a s vyjimkou fire zadny resisty), aby bylo vetsi dps a elitky padaly rychle... a na obycejny moby stacil LS a trocha tech plynovejch granatu, coz i pekne doplnovalo hatred... ale rozhodne to neslo tak rychle jako ted s vaultem...

Stormtrooper
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Scorpi007#2702

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Stormtrooper » 30.08.2012, 11:48 hod.

Nekronaut píše:Víc jak A1 s tímhle imho nemůžeš dávat. Máš strašně málo DEX, mám mf gear ještě o helmu lepší a při stejných pasivkách mám DPS přes 100K. A říkám ti, že některé lokace si ani v A2 solo moc dobře nedávám. Tady můj DH: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nekr ... ro/3146245

Koukám že nemáš vůbec žádnou DEX v helmě, bracerech, beltu a amuletu...to je děs.
Máš pravdu chce to DEX. Otázka zní, jestli ale má smysl investovat do lepšího MF gearu na A2. Nemyslím, že by drop v A2 byl tak dobrej, aby se mi vratila investice za lepší výbavu. Není lepší tedy zůstat na A1?

Jakou MF výbavu na A3 a na kolik ji odhadujete?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 30.08.2012, 11:51 hod.

Nekronaut píše:Belial je pro DH nejčastější zásek, pak ještě prepatch Ghom byl hustej.
Ghom byl před patchem hnusnej. Si pamatuju, že jsem ho dal napodruhé a to mi ještě třikrát po sobě procnula Praparation. Jinak bych asi stejně zdechl :) . Po patchi jsem ho ještě nezkoušel. Znova tam nepolezu :D .
Obrázek

Sethanon
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Sethanon » 08.09.2012, 19:31 hod.

ma vobec zmysel snazit sa mat s DH nejaky armor? Myslim tym, ze neni jedno, ci mam na helme 500 armor, alebo 200?

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Rakiii » 08.09.2012, 20:18 hod.

Je to podobné jako s rezisty. Smysl to má, ale jedině v kombinaci s ostatními staty nebo u speciálních buildů "tank" ap. Spíše bych se soustředil na jiné atributy (crit chance/damage/dex/mf ap...), ale záleží na tobě jakého DH chceš mít.

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Kenjy » 21.09.2012, 20:52 hod.

Sethanon píše:ma vobec zmysel snazit sa mat s DH nejaky armor? Myslim tym, ze neni jedno, ci mam na helme 500 armor, alebo 200?
Pokouším se jít zlatou střední cestou mezi "RIP" Demon Hunterem a tankem. Právě jsem zkoušel, jak moc výrazná je absence armoru. Farmim třetí akt a rozdíl mezi 4000 vs 3000 armoru je opravdu znatelný, takže Armor smysl určitě má. Snažím se dostat na 4000 armor a 400 ressistance a při tom nesnižovat HP a dmg:) Ale pokud bych si musel vybrat, raději trochu snížím dmg na úkor armoru, protože vzhledem k mému buildu, je důležitější alespoň nějáká "přeživšschopnost":)
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Seton » 26.11.2012, 11:47 hod.

Ahoj. Je to diskuse o skillech, tak se zeptám zde ;-). Můj Monk lvl 60(8) mě začal nudit a tak sem se s chutí vrhl na DH. Mám otázku ohledně známé pasivky Sharpshooter(dále jen Ss). Potřebuju vědět, zda jsem to pochopil správně. Takže... Začnu dotazem, kdy se vyhodnocuje CritChance pro střelu? v momentu kdy vystřelím,nebo v momentu kdy hitnu? Protože pokud už při výstřelu tak to znamená,že před prvním hitem mám už třeba dalších X střel vystřelených co se vlezou do 1 vteřiny s max CritChance(pokud ho mám namaxovanej samozřejmě)?? Další dotaz, jak to bude s max Ss a skillem Multishot? Dostanou crit všichni koho sem zasáhl?? Předem díky, s DH začínám a nemám v tom jasno.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 26.11.2012, 12:18 hod.

Ten první dotaz jsem moc nepochopil, ale počítá se to vždycky až když ten šíp zasáhne, takže když hitneš a vyskočí ti žlutý čísílko.
Když budeš mít shapshooterem nastackovaný cc na 100%, tak potom Multishot critne na všech mobech, který zasáhneš.
Ale v 90% případů je lepší používat nějakou jinou pasivku, hlavně pokud používáš Multishot, tak se ti Sharpshooter nemůže vyplatit, takže doporučuju vyměnit, za něco jinýho.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Seton » 26.11.2012, 12:29 hod.

Možná nepochopil,ale odpověděl :). Šlo o to, jestli se hodnota(%) CritChance počítá při výstřelu(kliku) nebo při hitu (nebavím se o CritDMG ale o šanci na Crit). To je škoda,protože kdyby se CC vypočítával při výstřelu(klik-použití skillu) tak mám ještě vteřinu na vystřelení 100% CC střel než critne můj první hit. Nevím jak jinak už bych to popsal :). Nebudu multishot používat primárně k Ss, k Ss bych to spíš viděl na skill,kterej dává hodně DMG v základu. Co se tak používá k pasivce Ss??
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 26.11.2012, 12:47 hod.

Teď už to asi chápu. Já si myslím, že takhle je to lepší, protože máš 100% cc, než ten šíp vůbec někam doletí a to třeba u u Nether tantacles může být i 2s.
Jinak s SS se používá nejvíc Cluster arrow. Ale aby ten SS k něčemu byl, musíš k tomu mít uspůsobený gear (hlavně hodně CD a AS). Navíc po patchi 1.0.5 je ta pasivka ještě horší. V 1.0.4, když jsi měl velký cd a as a měl jsi nastackovaný SS, tak jsi přišel k Elitám, párkrát si hodil Cluster arrow (s runou Cluster bombs), tak byly tuhý. V patchi 1.0.5 strašně narostli HP mobům, takže už tohle moc nejde, protože jim ubereš třeba třetinu a pak jsi bez Hatred a máš malou cc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Seton » 26.11.2012, 12:58 hod.

Hmmm,zajímavé. Chci zkusit high DMG huntera,takže jako první sem uvažoval právě o Ss. Každopádně díky za diskusi, hned mám v palici jasněji :). Trošku mě mrzí ty "must have" zbraně na DH, když vidím, že všichni mají Death man´s legacy a mantu nebo kalamitu tak různorodost gearu upadá... Ale co naplat, když je to TOP zboží :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nekronaut » 26.11.2012, 13:30 hod.

Jo ten gear už mě na DH taky nebavil, ale ono je to v menší či větší míře asi u všech charů. Wizz a WD mají taky většinou jeden ze dvou nejpoužívanějších offhandů atd.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Seton » 26.11.2012, 13:35 hod.

jo to máš pravdu. Mě padla při farmení s monkem Danneta's spite, tak sem si ji nechal a plánuju ji použít u toho DH i když kvalitativně nesahá mantikoře ani po kotník....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Rakiii » 26.11.2012, 19:30 hod.

Kvalitních rare zbraní, které by byly konkurenceschopné moc není.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“