Entangler DH (zamerany na HC PvE)

Odpovědět
Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262
Entangler DH (zamerany na HC PvE)

Příspěvek od neithusak » 02.01.2012, 14:00 hod.

Zdravim. Tiez sa mi vcelku zapacil DH a ked som sa nedavno zamyslel aky build by som s nim (s nou) chcel ist tak mi po chvilke hrania s D3 skill kalkulatorom nahodne vyslo skoro to iste ako tuna Garnovi.

EDIT: zmazal som link na build kalkulator. po zmene rune systemu to uz ukazovalo nieco uplne ine :roll:

Pokusim sa nacrtnut moje myslienkove pochody. Runove efekty su v skill kalkulatore a tym padom aj tu na urovni 4.

Entagling Shot (Indigo: Chain Gang) - Sputa az 6 cielov.

Perspektiva 8 hatred je lakava avsak spomalit a poskodit naraz az 6 monstier nebude v HC vobec naskodu. A ano entagling shot aj zrani vsetky ciele (mam to odskusane). Ale asi chapem z akeho dovodu sa Garn rozhodol pre 8 hatred runu... bude to asi preto, ze chce co najcastejsie hustit Rapid Fire :)

Rapid Fire (Indigo: High Velocity) - Striela jedovate sipy s 55% sancou na priestrel.

Vzdy som mal slabost pre otravene utoky. Moj oblubeny build v D2 bol Poisonmancer (poison necro). Rozmyslal som ze si este pre efekt doplnim sortiment skillov o plynove granaty ale mame k dispozicii len 6 skillov tak som od toho musel upustit.

Fan of Knives (Crimson: Hail of Knives) - Rozhodi noze v spirale okolo demon huntera s poskodenim za 526% v dosahu 18 yardov a spomali zasiahnute ciele o 65% na 4 sekundy.

Skill s najvacsim poskodenim ake moze lovec demonov ustedrit. Taktiez dalsie spomalenie nebude v HC vobec na skodu.

Marked for Death (Indigo: Contagion) - Po zabity ciela sa efekt rozsiri na 5 dalsich nepriatelov. Tento efekt sa moze retazovo opakovat.

Povodne som rozmyslal nad Caltrops (spomalovacia pasca) pre lepsiu kontrolu nepriatelov v HC. S obsidian runou tato pasca dokonca dokaze ustedrit stun na 3,5 sekundy. Co sa moze v HC dost hodit. Takze s tymto skill slotom som si zatial neni celkom isty, predsa len schopnost prezit je v HC na prvom mieste.

Vault (Alabaster: Rattling Roll) - Vsetci nepriatelia v oblasti doskoku su omraceny na 3 sekundy.

Alternativa je aj Indigo runa ktora zvysuje efektivitu vaultu z povodnych 35 na 55 yardov. Dovod preco som sa rozhodol pre stun je, ze je to o cosi bezpecnejsie a taktiez mi to dava moznost zachranit niekomu z mojej party kozuch ak by slo do tuheho. Ak by som sa ale rozhodol vymenit Marked for Death za Caltrops so stunom tak by som pre Vault zvolil Indigo runu.

Shadow Power (Alabaster: Blood Moon) - Pocas doby co je skill aktivny budete lieceny o 4,5% poskodenia ktore sposobite.

40% dodge z obsidian runy je tiez pouzitelne a mozno aj efektivnejsie avsak mat moznost sa vyliecit v HC je podla mna na nezaplatenie.

Pasivne skilly:
Night Stalker - Regeneruje 1 discipline pri kazdom kritickom zasahu.

Disciplina je pre HC DH zivotne dolezita ;)

Sharpshooter - Kazdou sekundou narasta sanca na kriticky zasah o 3%. 1 sekundu po uspesnom krite sa tato sanca zresetuje.

Tento skill nielenze zvysuje celkovu dps kazdou sekundou ale taktiez dava moznost nahromadit si sancu na krit (pokial nebude tato sanca nejako limitovana) tak pri cca 20 sekundach mimo boja by sme mohli dosiahnut 100% sancu na krit co by bolo uzasne v kombinacii s 526% dmg Hail of Knives abilitou.

Nad poslednou pasivkou som si neni uplne isty, ak by som pocitoval nedostatok hatred asi by som zvolil Vengeance (Prida 50 hatred a doplna 10 hatred a 1 discipline z kazdeho zobrateho health globe). Cull the Weak (+20% dmg voci spomalenym cielom) je velmi lakava, ale zvolil by som ju jedine ak by som sa rozhodol pre spomalovaciu pascu Caltrops. Archery je tiez solidna moznost.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“