Demon hunter (Preferovane staty)

Odpovědět
GoSsu
Quill Rat
Příspěvky:3
Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od GoSsu » 10.05.2012, 23:37 hod.

Zdravíčko..

Mám na Vás tady dotaz pánové, jelikož s Diablem začínám až od 3jky čili jsem v tom nováček ale betu jsem hrál chci hrát huntera... Rád bych ale věděl, jaké itemy equipovat a čím pohrdat ... Tím myslím že hunter ve Wowku se například jel na Agilitu staminu možná minimálně strange...

Proto mě zajímá, jaké staty mam maxovat u DH v diablu abych nebyl useless a abych měl hezkou podívanou na vyskakovaná čísla :)

Díky moc a pokud toto považujete za dementní topic prosím přehlídněte jej, ale mě to vážně zajímá... Ochotným lidem děkuji za názory a pomoc

S pozdravem GoSsu :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 23:48 hod.

DH nejvíc profituje z Dexterity. Zvedá mu DMG a Dodge chance. Jakej poměr mezi statama je nejlepší ti ale teď nikdo neřekne. Uvidíš až v plné, co se nejvíc vyplatí.

Určitě si přečti tohle:
https://www.diablofans.cz/herni-postavy.html
https://www.diablofans.cz/herni-postavy- ... unter.html

A pokud umíš anglicky tak doporučuju tady:
http://www.diablowiki.com/Game_Mechanics
http://www.diablowiki.com/Demon_Hunter
Obrázek

GoSsu
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od GoSsu » 10.05.2012, 23:50 hod.

Přečtene mám všecko skrz na skrz příběhy, herní postavy systémy, monstra všecko ale ten poměr mezi jednotlivýma statama co preferovat před čím a jak to jet to nevím :) no doufam že někdo kdo hral close betu ma už nějake zkušenosti a nějak potom přiblíží tuto problematiku :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 23:57 hod.

Tak já jsem Betu hrál docela dlouho (něco přes 2 měsíce). Ale tohle ti prostě nejsem schopnej říct. V Betě byl jenom malinkej zlomek hry. Dostal ses jenom na 13 lvl. Bylo to strašně lehký. Všichni jeli jenom na max DMG, protože to bylo to jediný co šlo tak nějak porovnávat. Takže v případě DH se maxovala Dexterity a ostatní tě nezajímalo. Předpokládám, že na vyšších levelech to bude podobný, ale IMO se bez nějakejch bodíků ve STR, INT a hlavně VIT prostě neobejdeš.

Jako Beta šla dohrát v klidu naked a ty se ptáš, jaký staty na itemech hledat na základě zkušeností z Bety...
Obrázek

GoSsu
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od GoSsu » 10.05.2012, 23:59 hod.

Kojote pokud si to přečteš tak jsem zminoval CLOSED betu a ta byla pro vybrane lidi a testovali déle a dále... open betu hrali snad všichni ten jeden víkend si to snad každej zkusil :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od kojot » 11.05.2012, 00:06 hod.

Pokud si to přečteš, tak já jsem hrál Closed Betu... Nebo myslíš, že jsem hrál Open betu, která trvala jeden víkend, dva měsíce?

V Betě bylo nejvýhodnější jet na max DMG, protože jsi všechno rychlejc krájel, takže jsi stihl víc runů. Nebylo tam nic, co by tě mohlo ohrozit. Na vyšších obtížnostech to tak nebude, takže zkušenosti z Bety jsou v tomhle směru docela na nic.
Obrázek

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od persoholic » 11.05.2012, 08:35 hod.

dexterity je klucova, potom pojdes na to, aky build budes chciet hrat.... su tam affixy na dmg, life, rozne sance, za zmienku bude stat critical hit a +life z globov, mf, gf :-)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od walosek » 11.05.2012, 08:40 hod.

kojot píše:Pokud si to přečteš, tak já jsem hrál Closed Betu... Nebo myslíš, že jsem hrál Open betu, která trvala jeden víkend, dva měsíce?
Slow Time - level epic

stihl sem jen weekend a bylo to přesně jak říká kojot, ze začátku každej trash na sobě, potom drop/kovářem výhradně +dex v případě DH...

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od Garn » 11.05.2012, 09:06 hod.

Nevím, co čekáš, že ti lidi napíšou. Ve hře je asi tak 5 ofensivních statů a asi 50 defensivních, takže z toho se dá snadno vyvodit, že bude záležet především na efektivní obraně postavy. Vzhledem k tomu, že obranu jsi v betě nepotřeboval, tak by to bylo věštění z karet. Ale třeba by se mi dost líbil DH na lifesteal... ale habrví jestli to vůbec bude efektivní.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od Rakiii » 11.05.2012, 17:57 hod.

Osobně pojedu ze začátku pure dex a časem se uvidí,ale jelikož rare itemy mají až 6 affixů neměl by být problém mít jak dmg tak i life ap.
Garn: lifesteal bude? nebo jak je to s affixy ví se?

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od Madus » 11.05.2012, 18:06 hod.

Je lifestealing, life on hit, life on kill a regeneracia HP. :)

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od persoholic » 11.05.2012, 18:08 hod.

mal by byt life gain... per kill, per hit a per damage %...

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od AlterEgo » 11.05.2012, 18:11 hod.

Life steal tam je. Damage converted to life se dalo ziskat uz v bete a pak tam je i primo na gemu life gain per hit, kde u perfektniho gemu to je tusim neco kolem 600 life (nechce se mi hledat presne cislo).
Primo hunta ma dokonce 20% life leech na skilluShadow Power, nebo 1% orunovanem Marked to Death a tusim mel nekdo dalsi nekde life leech uplatnitelny i pro jine cleny party.
EDIT
Monk pres jednu z tech aur, ale byla tam nejaka asi 30% sance na nejakou hodnotu v rozmezi 380-340 life (nechce se mi hledat).

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od Rakiii » 11.05.2012, 18:19 hod.

JJ.. uvidíme jak efektivní to bude na hell/inferno (dá se očekávat snižující se návratnost stejně jako v d2)

OT: Víc mě čtve to omezení na max 6 skillů + 3 pasivky .... to i v d2 se dalo profitovat naráz z více skilů.
Nicméně DH tím až tolik netrpí jako jiné chary ...
Když už jsme u těch skilů, ví se jak to bude s prebuffem ? např. nahodím skill s CD 120sec a vyměním za jiný ..efekt zůstane nezůstane ?...

Uživatelský avatar
KEAN
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KEAN#1197

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od KEAN » 11.05.2012, 18:22 hod.

Řekl bych, že těch 120 sec. nevyměníš ten spell za jiný. Aspoň v betě to tak bylo ne?

Vozi

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od Vozi » 11.05.2012, 18:31 hod.

@Rakiii .. Pokud treba nahodis monkovu mantru nebo armor wizarda a nasledne by jsi dany skill chtel vymenit, tak buff okamzite ztracis. Je to tak u vsech buffu.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od kojot » 11.05.2012, 18:41 hod.

Není to náhodou tak, že když je skill na CD, tak nejde vyměnit?
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od Rakiii » 11.05.2012, 18:42 hod.

Ok, jestli to máš vyzkoušené ..
Btw nemá někdo informace zda-li budou do hry implementovány itemy s nonclass skilly?
Osobně doufám, že se to nezvrhne jako v d2 ... alá barb s teleportem co se změní na medvěda :/

@ kojot - ten skill by ani nemusel mít CD ..ale jak píše Vozi

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Demon hunter (Preferovane staty)

Příspěvek od JokerLuk » 12.05.2012, 00:25 hod.

Rakiii: Nejsem si tím úplně jistej, ale myslím jsem někde četl, že by být neměly. Jen s nějakou podporou pro skilly.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“