Papirove DH

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634
Re: Papirove DH

Příspěvek od Rakiii » 25.05.2012, 09:32 hod.

Ví někdo jak se počítá redukce škody
1) když mám např. 30% z armor - 20% z rezistu - 65% z gloom ?
jaká je celková redukce škody?
2) je lepší armor nebo inteligence ? obojí vypadá stejně ...

* Jinak jedu dex vita a na hell je to záhul s 16k life , equip většinou z nm vyjma zbraně
Štve mě že můžu mít aktivních jen 6 skilůů .. tj dost málo i v D2 jsem jich užil víc ...

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Papirove DH

Příspěvek od pns » 25.05.2012, 09:43 hod.

dh nehraju ale co jsem tak pochopil tak uz se neda hrat jinak, tedy na iferno, nez ze se sere na na armor a vitalitu, ale cpe se vse jen do dmg a vsemu se uhyba...

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Papirove DH

Příspěvek od Peckoslav » 25.05.2012, 09:55 hod.

já jedu na dex+vita, mám cca 37k hp, 6,5k dmg na levelu 56 a to nemám nijak "gosu" equip. Běžné moby dávám v klídku, občas pozlobí eliťáci, hlavně v místech, kde se nedá manévrovat. Včera invulnerable+fast+molten jsem fakt nedal :(

Jak se počítá redukce bohužel nevím, ale třeba nám poradí Garn. Každopádně nad tím taky uvažuju, zda má smysl jet do max dex a "všemu" se vyhnout, nebo staty balancovat
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 25.05.2012, 11:31 hod.

Ty redukce se myslím počítají postupně. Dostaneš třeba 20K a nejdřív to zredukuješ o 65%, potom to co ti zbyde o 30% a to co ti zbyde redukuješ o 20%. Armor a intel se vyplácí obojí, protože obojí má tzv. DR - diminishing return. V praxi to znamená, že čím více máš např. armor, tak tím víc potom potřebuješ armoru, aby to redukce stoupla o 1%. Takže pokud máš třeba 3000 armoru, tak 100 dalšího armoru ti přidá třeba 0,01%, ale wizovi, který má 1000 armoru přidá 100 dalšího armoru třeba 1% redukci.

Obecně se vyplácí jet balanced staty. Já teď všechno tlačím all rezy, vita, dex a zatím to docela vychází. Na 60 se dá koupit item dex, vita, rezy kolem 150K do každého slotu. Kdyžtak doporučuji si rozjet alta nebo HC, protože ceny padají každý den o pár desítek tisíc. Před týdnem si za mega koupil jeden dva itemy, dneska na stejné úrovni koupíš celý gear pomalu.

A vymyslete někdo efektivní defensivu na Inferno SC. Mimo těch balanced statů jsem nic nevymyslel. Zkoušel jsem life per hit, lifesteal, zkoušel jsem jet na stuny + immobilize, zkoušel jsem caltropsy i jiné pasti. Jediné, co má stabilní efekt na Inf. je life per second. A toho nevytáhneš z gearu víc jak 1000 anyway, takže taky k ničemu.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 26.05.2012, 09:53 hod.

Tak vam chci ukazat jeden build nevim jestli uz to nekdo zkousel:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... cbU!acbZbb

je to na solo DH a je to docela mocny co na to rikate? prave sem s tim dokoncil inferno prvni act a celkem to jde vsechno ukituju k smrti :) ale bude spsi jen na solo do multi si to nejak nedokazu predstavit

Vandal
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vandal#1126

Re: Papirove DH

Příspěvek od Vandal » 26.05.2012, 12:43 hod.

Zdravím,
sháním pár rad pro obtížnost Inferno. První act je sice malinko dřina, ale ve srovnání s tím co na nás čeká ve druhém aktu se nedá říct ani, že je to přípravka. Mám 30k HP , 29,8k blizz dps. Build postaven na trapování, turretu a preparation na získání discipliny s runou na HP, kdy je to nutnost. Problém je v tom, že ve druhém aktu není snad nic, co by člověk mohl přežít. Malá muška vystřelená od lítajících mobů znamená cca 25k/hit

Zajímalo by mě, jestli má Inferno nějaké logické vysvětlení na mechanismy hry, či je to jen burst, smrt a po ressu znova .. v případě, že se neresetnou jejich HP a regen není tak velký, aby neměli opět full.

Někdo s tím již zkušenosti, které by pomohly ?

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Gotha » 06.06.2012, 12:44 hod.

Garn píše:Na tvém místě bych vyměnil Vault za Smoke Screen a nafarmil si tak 300K goldů a s pomocí aukce vytáhl ta HPčka výš. Na tvém levelu jsem měl kolem 26K.
300k??? :roll:
Na tohle mu staci tak 50k a to bude mit vybavu na HELL luxusni :!: :green:

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Papirove DH

Příspěvek od Peckoslav » 06.06.2012, 12:53 hod.

@Gotha: pokud reaguješ na nějaký příspěvek, tak se dívej i na datumy. Přeci jenom ceny se od 21.5. kdy psal Garn příspěvek "trochu" změnily..
Kromě toho Tě upozorňuji, že post-huntery a spamery tu netoleruji, takže piš k věci a nebo raději nepiš nic.
Díky.
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Gotha » 06.06.2012, 12:59 hod.

Pisu k veci i s takhle casovym rozdilem takze diky za snahu upozornit na nic. Ceny jsou stale tak nizke, ze si koupim cokoliv za par penez a tu Vitalitu bez problemu nazenu na peknych 35-40k. Za stejne ceny jsem kupoval pro monka 25teho a takhle nakupuji za posledni dny i na DH. Reakce byla predevsim na nesmyslnost v utraceni penez.

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: Papirove DH

Příspěvek od werty1 » 06.06.2012, 13:41 hod.

Artii: hraju neco hodne podobneho, taky pres trapky a pro me super. Jen je to hodne behave, takze jako pasivku pouzivam zrychleni o 15% pri plne hatred. Je to super pac tento build miva hatred vetsinou plnou :D

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 06.06.2012, 13:45 hod.

@Gotha: Peckoslav má pravdu, toto je akorát post-hunting. Mluvím o nějakých použitelných itemech, ne crap, který na 60 vyhodíš. A taky nemluvím o magic itemech, co mají jenom vita, ale žádné jiné staty. ;) Za 50K koupíš na aukci jen odpad.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Gotha » 06.06.2012, 14:11 hod.

cca 40 postu od zalozeni je post-hunting? To asi nevite ani jeden jak post-hunt vypada. :)))
Ja zas tvrdim, ze vyhodit 300k v ACT2 je hloupost. Mezi tim, nez dojde na 60 a konec HELLu muze narazit na mnohem neco lepsiho sveho, tedy zdarma. V tehle fazi hry to svuj ucel bohate splni. Neni nutne vyhazovat goldy za kazdou cenu.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 06.06.2012, 16:51 hod.

Nechápu tvoji pointu. Pokud má 60. level - což by v 2. aktu na hell už pomalu mohl mít, tak proč dávat 50K za crap a po projití hellu kupovat/craftit/farmit gear na Inferno místo toho, aby jsi koupil pořádný lvl 60 gear na hellu a pak ho nemusel měnit?

Protože ti můžeš padnout něco lepšího? To je potom blbost v aukci kupovat cokoli, protože můžeš zítra najít něco lepšího. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Papirove DH

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 18:20 hod.

Nevím, jestli v 2. aktu na Hell by měl někdo 60. lvl. Já jsem se na 60. lvl dostal až po dohrátí Hellu. Nechtělo mě to pustit na Inferno, tak jsem musel expit :roll: . Ale jinak souhlasím s tím, že se vyplatí nakoupit solidní gear už na Hellu. Zrychlí to progress a pak to stejně za +- stejnou cenu prodáš.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 06.06.2012, 18:26 hod.

Pokud ne, tak jsi rusher a nemáš se co divit, že si to nedáváš. :D Já jdu na hell na 57.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Papirove DH

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 18:42 hod.

Já jsem si nikdy nestěžoval, že si to nedávám :D . Já jsem si prošel s první postavou Normal tak, že jsem prolezl úplně všechno co se dalo a další obtížnosti jsem šel rovnou po Quest linii a takhle mi to vyšlo :) .
Obrázek

Likvidator
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Likvidator#2617

Re: Papirove DH

Příspěvek od Likvidator » 07.06.2012, 05:24 hod.

all resistance, vit, damage reduction staty jsou uplne k nicemu pro act 3 - 4 inferno pro demon huntera. Jedina cesta, jak hrat demon huntera je pres Smoke screen a vysoky dps 150k+ tzn. attack speed, dex, crit damage. v patchi prej nerfnou attack speed ale zatim se nevi o kolik.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 07.06.2012, 07:11 hod.

Chtějí mu dát DR, takže o dost.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Gotha » 07.06.2012, 07:29 hod.

Garn píše:Nechápu tvoji pointu. Pokud má 60. level - což by v 2. aktu na hell už pomalu mohl mít, tak proč dávat 50K za crap a po projití hellu kupovat/craftit/farmit gear na Inferno místo toho, aby jsi koupil pořádný lvl 60 gear na hellu a pak ho nemusel měnit?

Protože ti můžeš padnout něco lepšího? To je potom blbost v aukci kupovat cokoli, protože můžeš zítra najít něco lepšího. ;)
Ne opravdu 60lvl v ACT 2 nema kazdy. Spise vetsi ne, takze tvoje teorie se hodne moc rozpada v naproste nic. Takze i dale si stojim za tvrzenim, ze nakoupit gear za 300litru je naprosta blbost. Navic za 300litru koupis na Inferno leda crap. Za ty prachy mozna tak zbran. A nad svym poslednim "odstavcem" se prosim zamysli, skvele jsme se u nej zasmali :))))

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Papirove DH

Příspěvek od Hromotlk » 07.06.2012, 07:32 hod.

za 300k sa da kupit dobry equip ... ovsem bez def vlasnosti

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“