DH Inferno

Pr0Br0
Quill Rat
Příspěvky:15
DH Inferno

Příspěvek od Pr0Br0 » 27.05.2012, 14:39 hod.

Někdo nějáke rady? na PvE ve skupině? http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... beX!YaYZca
muj provizorní skill build, pls no spam jen věci k tématu

Pr0Br0
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: DH Inferno

Příspěvek od Pr0Br0 » 27.05.2012, 14:50 hod.

ten vault uz neni moc usefull, nevim co tam mrsknout....tezkej nedostatek hatred :)

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: DH Inferno

Příspěvek od GrOsO » 27.05.2012, 15:52 hod.

netopiera 3hatred per sec . ja to pouzivam skoro stale , je to dost poznat

ten tvoj build ako pouzivas v skupine ? aky akt ? pride dost neefektivny
Obrázek

Pr0Br0
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: DH Inferno

Příspěvek od Pr0Br0 » 27.05.2012, 16:53 hod.

chrstam salvy sipu, a slow, mam solidni luk takze celkem dostavaji sadu a s barbarem hraju, ten tankuje tak jim hazu pod nohy ty miny. co bys treba zmenil ?

Pr0Br0
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: DH Inferno

Příspěvek od Pr0Br0 » 27.05.2012, 16:55 hod.

+ ten rain, takze se mi to nezda byt uplne nejhorsi ale chtelo by to zmenit prece jen....nejradsi bych tam najebal samy BOMBY! :D

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: DH Inferno

Příspěvek od GrOsO » 27.05.2012, 17:38 hod.

ja hram solo inferno chyba mi uz len diablo, hram stymto(bezny build na farmenie a ine. u tazkych bosov to vypada inak) http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... Yea!YcZaZZ

impale sa aktualne moze zamenit nakolko ele arrow s nether runou je aktualne dost op pretoze moze hitnut viacej krat jeden target
zamenit napr za claptrops-> stale funguju a pomahaju aj na inferne

tactical advantage sa moze zamenit za sharpshooter

tie tvoje pasivky su dost neefektivne, multy shot ma malu range tak isto aj ten hatred generator a je aj dost slaby...
na infernu sa musis viac zameriavat na single targety,. nie ako aoe cez celu obrazovku.. ak hras 1vy akt tak nic nehovorim..
Obrázek

Pr0Br0
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: DH Inferno

Příspěvek od Pr0Br0 » 27.05.2012, 19:54 hod.

jj nejspis mas recht, sme v 1. aktu no a hlavne sme furt farmili na valorech tak nebyl moc cas resit skily :D musim to vychytat nejak

Uživatelský avatar
Duno123
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duno123#2924
Bydliště:Zvolen

Re: DH Inferno

Příspěvek od Duno123 » 29.05.2012, 08:37 hod.

ja som zatial v Act I chodim solo a davam IK idem si s 2 kusou na crit http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... eTY!cZccZY
Obrázek

Wamp
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wamp#2895

Re: DH Inferno

Příspěvek od Wamp » 29.05.2012, 09:11 hod.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... TbY!caYcaZ

na ten první akt bych si to dal nějak takhle do party. Ten sharpshooter perk sem zkoušel a docela mi to přišlo dobrý. Nastackuješ crit na 100% (zvedá to poměrně slušně dmg) napálíš tam z dálky pár hungeringů - s tim kritem ti tam naprocuje to aoečko ty další ability je asi jedno jaký budeš mít klidně vault smoke screen cokoliv. Akt 2 už bude o něčem jinym :D jamile tam spadne krit pálíš tam multishot dokud nejsi prázdnej - klidně jde použít i průbojnej rapid fire.

Mam DH 58 normální dmg cca 7k s naastackovanym sharpshooterem skoro 14k dmg. Na hell nemam problém solovat cokoliv i v grupě 4 lidí takže na akt 1 inferno asi dostačující.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: DH Inferno

Příspěvek od Peckoslav » 29.05.2012, 11:35 hod.

@Wamp: věř tomu, že se 7k dps se v infernu chytat nebudeš :) běžný zombík na začátku A1 tam má cca 70k hp a dále ani nemluvě.
Hodně imba je Elemental arrow + Nether Tentacles jak psal GrOsO - zasahuje jeden cíl i víckrát, navíc má 100% pierce, takže projde vším, navíc léčí (sice jen 3% ale každé hp se počítá, a to i po redukcích sání na infernu).

Osobně bych nezavrhoval Entangling Shot - sice nemá vysoký dmg, ale zpomalení se hodí a hlavně s runou Chain Gang zasahuje až 4 cíle a všechny zpomalí + je to generátor hatred. Záleží na stylu, netvrdím, že to je nezbytné, mě to vyhovuje ;)

Jinak také používám netopýra a v kombinaci s elemental arrow se bez hatred ocitám jen velmi zřídka (ještě 1 hatred/s mi přidává templar)

celkem jedu tohle: http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... YeT!acYbbZ
momentálně jsem asi v půlce 1.aktu na infernu, ale to je z časových důvodů (těším se na zítra a víkend, kdy se snad zase o kousek posunu :) ).
Rozhodně ale doporučuji si pořídit nějakou slušnou zbraň, protože je to základ. Já mám momentálně nějakou levnou (asi do 30k) rare 2h kuši se základním DPS cca 700, celkem jsem asi na 43k DPS (se 100% kritem díky Sharpshooteru) a asi 37k hp. Rezisty moc neřeším.
Při zabíjení trashe neumírám, co mi dokáže opravdu zavařit je nevhodná kombinace elitních mobů (nesnáším invulnerable+molten+fast+cokoliv).
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Sethanon
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: DH Inferno

Příspěvek od Sethanon » 29.05.2012, 11:53 hod.

Mam skoro totozny build jak ty peckoslav. Len mam hungering arrow. Co sa tyka toho multishotu, tiez som ho mal na generaciu discipline niekedy ale skoro nikdy som to nepouzival, je to imho zbytocne, discipliny mam dost na 3x zacastenie SP, potom dobijem cez Preparation. Namiesto multishotu som teda dal ten rain of vengeance, je to zadarmo....celkovo ten siesty skill neviem ktory by sa do toho buildu hodil.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: DH Inferno

Příspěvek od GrOsO » 29.05.2012, 12:24 hod.

ding! solo inferno zdolane za DH, http://i.imgur.com/cIEgq.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: DH Inferno

Příspěvek od Garn » 29.05.2012, 12:27 hod.

cg, dobrá práce.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: DH Inferno

Příspěvek od Spyro » 29.05.2012, 12:28 hod.

Gratuluju, jakou máš zbraň a jaké celkové staty, můžeš sem hodit screenshot?

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH Inferno

Příspěvek od Aragorn » 29.05.2012, 12:44 hod.

Heh nice. Zbran by mne taky zajimala a taky to jestli jsi jakkoli pouzil AH nebo equip od kamarada/u.
Kolik jsi mel smrti u Inferno Diabla?
Btw, kamaradova reakce v chatu pobavila :-)
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: DH Inferno

Příspěvek od GrOsO » 29.05.2012, 12:59 hod.

staty http://i.imgur.com/GdGg1.jpg
zbran http://i.imgur.com/SiPjj.jpg

defenziva ziadna od aktu2 mrem na jednu ranu
zbran som si sam nasiel :)

ah pouzivam ale v aktualne mam na sebe len 3 itemy ktore som nenasiel sam ;)
dps je dost slusne ono bol som schopny zdolat 4a uz par dni ale bol som lenivy ,. da sa to dat aj smensim dps
4 akt bol pre mna fakt frustrujuci, nakolko som mrel na vsetko co sa ma dotklo . u rakanotha bol problem rychlo zareagovat na ten jeho teleport . animacia je strasne rychla

najvacsia hovadina bol izual . to jeho aoe ktoremu sa neda normalne unhnut ma davalo samozrejme na IK . nema to ziadnu animaciu, vsimol som si ze prvu vlnu pusta asi pol sekundy po tom ako zacne rozpravat pri 2/3 hp.. dost ze extrem . dalsie aoe ktore pustil som vyhaluzil nahodnym smokescreenom a dorazil som ho .. u izuala to bolo take all in . ziadne kitovanie . full dps a snad nam padne karta..

potom som prisel k diablovy skusal som to asi 2 hodiny s 40k dps . uz som ho skoro mal ale failnul som to tak som to vzdal a dneska som ho asi na 10ty pokus dal. uz stym dmg to uz bolo lahke dost som farmil
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: DH Inferno

Příspěvek od Garn » 29.05.2012, 13:06 hod.

Bolí mě oči, když to čtu. :D Já valím balanced build, nemám zatím moc času hrát, mám šmatlavého followera a trapnou zbraň, takže bůhví, kdy to dodělám. Build mám úplně jiný. :) Ale zatím III. akt. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH Inferno

Příspěvek od Aragorn » 29.05.2012, 13:20 hod.

Garn:

A on je nejaky follower "nesmatlavy"? :-) Krasny vyraz btw.
A jestli jsi s trapnou zbrani v Akt 3 Inferno, tak mas asi specificky pohled na vyraz "trapna zbran" :-)
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Duno123
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duno123#2924
Bydliště:Zvolen

Re: DH Inferno

Příspěvek od Duno123 » 29.05.2012, 14:54 hod.

Entangling Shot je podla mna v inferne useless kedze je slow redukovany o 80% ( neviem to presne opravte ma ) a tak isto aj lifesteal pokial nemate 100k dps ++ preto idem ten offensive aby sli na 1-2 rany a ani sa ku mne nedostali . Ale rozmyslam ze ked zozeniem lepsiu zbran tak pojdem viac do vitality a resistov momentalne 37k dps 17k hp
Obrázek

Wamp
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wamp#2895

Re: DH Inferno

Příspěvek od Wamp » 29.05.2012, 15:16 hod.

Peckoslav:
já vim že 7K dps na inferno nestačí to byl jenom příkladn můj char LVL 58 teprve
Na witch doctorovi mam cca 20k dps a je to furt málo

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“