Nic nevydržím

Odpovědět
smayl
Quill Rat
Příspěvky:24
BattleTag:Drticool #2182
Nic nevydržím

Příspěvek od smayl » 16.12.2012, 10:47 hod.

Caute chci se zeptat proc muj DH nic nevydrzi.Mam paragon 27 a nedavam ani MP2
Koukal jsem po nejakych vecech na AH ale na ne proste nemam.Mam i maly DMG a nevim jak vic ho natahnout.Goldy zbiram vsechny co najdu ale vic jak 10mega jsem nanazbiral.Legandarky taky nemuzu prodat nikdo je nechce asi to jsou sroty.Poradte pls na cem zamakat nebo by se nekdo treba nabidl ze trochu muze pomoct tak at si me da do pratel dik vsem.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mire ... o/21846458

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Nic nevydržím

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 16.12.2012, 11:55 hod.

Zvýšit all ress, ale i tak se musíš hýbat, nehraješ za barbara. Dmg. nedáváš proto, že nemáš v podstatě žádný crit. hit damage. Ten bys měl mít kolem 400% .
A to nejpodstatnější- máš úplně k hovnu skilly. 4, nebo kolik útočné a vlastně žádný obranný. Nemáš shadow power s gloomem, to je "alfa" pro huntery, bez toho můžeš hrát na obtížnosti NM.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rang ... ro/2701135 tu máš můj build, nebo se koukni zde v sekci hunter, je zde vícero použitelných buildů od jiných hráčů.
Pokud se tu objevíš teď, kdy mám zrovna čas, jinak mě ve hře nezastihneš, můžu ti dát toulec dead man, + pár nějakých věcí, co by ti mohly pomoct. Nick Ranger 2821

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Nic nevydržím

Příspěvek od Rakiii » 16.12.2012, 12:48 hod.

Jak píše "Red" chybí ti defenzivní skily. Zařadil bych "shadow power (gloom), preparation (focus mind).
Co se týče útočných skilů, tak rapid je víc na efekt než, že by byl nějak extra efektivní. Záleží jaké skily se ti líbí.
@ equip :
Damage zvýšíš především tím, že navýšíš crit damage a crit chance (pak samozřejmě dex, atack speed a min/max damage)

Napíšu ti po čem by jsi se měl asi dívat (většina věcí se dá nyní koupit velice levně ..)

zbraň - koupil bych calamitku (se socketem) pokud chceš rychlost nebo manticoru s 2 sockety a hodně dex pokud chceš dávat vysoké crity a nevadí ti pomalejší střelba a windforce dej žoldákovi (se skilem "multi" bude pěkně odhazovat)
botky - chybí movement speed (alespoň na botkách by to chtělo)., podíval bych se po nat botkách 150+dex
brnko - sehnal bych nat, ale s 7+discipline (případně i se skilem, který budeš používat)
shoulders - tady bych hledal 50+dex 150+vita % max life a 50+rez (případně armor) - takové se dají koupit za pár set tisíc...
bracery - kup 4-5crit chance 150+dex / vit + armor (je levnější než rez)
ruce - 7+crit 160+dex 80+vit armor AS

U calamitky bych navyšoval více CD u Manticory crit chance
Poměr crit chance a crit damage bych držel cca v poměru 1:10 (více crit chance není na škodu )

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“