DH a co vcil

Odpovědět
Steroid
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
DH a co vcil

Příspěvek od Steroid » 06.02.2013, 18:32 hod.

Zdarte. prave jsem dosahl levelu 60. Jsem 1.akt inferno. Na co byste mi poradili, ze se mam zamerit, ikdyz to v postate asi tusim sam. LOH, critical hit chance a critical hit dmg, dex a vita +all res. Jak byste zhodnotili muj equip. Myslite, ze by byla lepsi tahle zbran, co mam, nebo 2 jednorucky.
1. Dawn- 1011DPS, +241-540 Holy dmg, +38%dmg, +156dex, +8% attack speed, loh +558, crit hit dmg 58%
2. Dannetas Spite - 976DPS, +183 min.dmg, +382 max dmg, +47%dmg, +167strenght, +170dex, critical hit dmg 77%, +9 max discipline.

Jde me vyhradne o brutalni dmg. + jaky skilly k tomu vybrat. nejvic pouzivam bola shot a rapid fire.
Dik za rady.

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: DH a co vcil

Příspěvek od Zmorry » 07.02.2013, 15:02 hod.

Zdravím, jestli chceš zhodnotit equip, hoď sem prosím odkaz na svůj profil na BN nebo aspoň battletag. Jinak, jestli chceš hrát 2x 1h x-bow, která spíš má naprosto insane attack speed a není tolik o burstu z critu jako DH s 2h x-bow + quiver, tak doporučuji si sehnat nějakou pěknou Calamity + Danetta's Spite (nejlépe se socketem) na pořádnou crit damage, nebo se dá ještě hrát 1h x-bow + quiver pro ještě rychlejší attack speed, něco víc vitality a crit chance (Dead Man's Legacy nejlépe s 10% crit chance, 20% attack speed, +% hungering arrow damage, pár kousků jsem viděl v aukci i poměrně levně). Toliko ke zbraním.
Staty: LoH + LS není potřeba, páč základem DH je podle mého názoru Shadow Power (vysvětlím později). Crit chance + Crit damage jsou samozřejmě prioritou číslo jedna. Attack speed začni sbírat, až budeš mít nějaký základní equip, páč zrovna na DHčko je drahá jak prase :D All resists: měl bys být schopen vydržet mp1 pro základní farmu, která je ze začátku i díky rychlosti nejeefektivnější, takže bych doporučoval cca 300+ all resists. Vitalita se nemusí nějak extra hrotit, zvlášť na MP0-1 a stejně určitě budeš kitovat a uhejbat projektilům. A samozřejmě, čím víc Dex, tím lépe. Jinak AR se dá pěkně nabrat z: Ramena - Vile Ward, Botky - Natalya's Bloody Footprints, Helma - Mempo of Twilight, Kalhoty - ze začátku Depth Diggers (v průběhu doby vyměníš za Innu) + nějaký rare opasek (jeden mám, můžu ti ho levně prodat).
Skilly: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... !XYe!caYbZ s 1h X-bows máš šílenou crit chance (v Best in season gearu víc jak 75% s toulcem 85 :D) = Hungering Arrow krásně plošní, Multishot ti nahradí AoE burst z Bola Shotu, navíc díky low hatred costu se dá spamovat, Shadow Power ti pomůže snést velký nápor damage a doplnit HPčka, když ti chybí. Vault, když potřebuješ rychle změnit pozici/zdrhnout/takticky ustoupit do předem připravené pozice, nazvi si to jak chceš :D. 1h x-bows DH hodně kolísá hladina Hatred právě díky dost šílené attack speed. Takže Bat dokáže aspoň nějak tenhle problém zmírnit. 4. skill nechám na tobě - já bych si osobně do začátku vybíral ze 4 spellů -> Preparation - Battle Scars / Spike Trap - Echoing Blast / Fan of Knives - Hail of Knives / Sentry... Followera doporučuji buď Templáře kvůli Hatred regenu, healu a vysoké MF z gearu nebo Scoundrela s equipnutým Hellrackem (předpokládám, že na Buriza Do-Kyanon nejspíš mít goldy hodně dlouho nebudeš) pro perfektní Crowd Control a skvělou passivku Hysteria (3% crit chance jsou fajn, ale máš vysokou AS, crituješ tudíž často a s 1h x-bows je ten rozdíl sotva patrný). Zkusím sestavit gear v rozpočtu dohromady těch 20-25 milionů, s kterým by se dalo docela pěkně farmit.
Violence solves everything.

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: DH a co vcil

Příspěvek od Zmorry » 07.02.2013, 15:58 hod.

http://d3up.com/b/314506#gear zkusil jsem složit nějaký gear, je to tak nějak zplácané dohromady a vešel jsem se do 16ti milionů podle aktualního stavu aukce.
Violence solves everything.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: DH a co vcil

Příspěvek od Prestigo » 07.02.2013, 20:31 hod.

tenhle text by se měl vyvěsit někam na začátek sekce :) hezky shrnuto

Steroid
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH a co vcil

Příspěvek od Steroid » 08.02.2013, 11:46 hod.

jsem zapomel na ten battle tag: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Libo ... o/24287129
Tak a ted do me :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: DH a co vcil

Příspěvek od kojot » 08.02.2013, 12:27 hod.

Tak Zmorry ti to rozepsal fakt pěkně a když se budeš držet jeho rad, určitě neprohloupíš. Já bych akorát místo druhé kuše vzal nějaký pěkný DML. Dá ti víc AS, CC Dex a Vit (a třeba ještě +Discipline), přijdeš o trohu CD, ale to můžeš vynahradit tím, že koupíš Amulet, Ringy, Goves s menší CC a naopak vyšší CD. A jako primary skill s jednoručkou mi pořád nejlíp vychází Bola shot (runa už je na tobě, ale mě se nejvíc líbí Volatile expolosives).
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: DH a co vcil

Příspěvek od Zmorry » 08.02.2013, 13:15 hod.

je mnoho debat, co je lepší, jestli 2x kuše nebo kuše + toulec, to už záleží čistě na playstylu, jak co a komu vyhovuje. co se týče bola shotu, tak pokud bys jel toulec + 1h x-bow, tak je nejspíš lepší volbou, protože nemáš bonusovou crit damage z off-handy a hungering arrow by nedával takovou damage, jako bola shot (jde tam o crit ze základního hitu + by mohl critnout plošný efekt z runy Spray of Teeth, na který se crit damage vztahuje taky). Ještě tam jde taky o to, že pořádně našlapané DHčko s DML má tak rychlou attack speed (víc jak 3 útoky za sekundu) a tak vysoký crit, že se mu z passivky night stalker regeneruje neskutečným tempem discipline a je schopno držet non-stop Shadow Power na single targetu. To se mi zatím povedlo jen s jedním specifickým buildem.
mno, jak koukám na tvůj profil, tak používáš 2h x-bow + toulec. Jestli bys chtěl hrát build přes Manticoru + DML, tak to tu hraje asi 99% DHček, stačí říci a o tomhle buildu bych mohl hovořit klidně několik hodin, co a jak kdy koupit, aby byl vidět nějaký zásadní progress tvé postavy, apod... Jinak zbytek tvých itemů: Tvojí první prioritou by mělo být nabrat aspoň 40% CC (čím více, tím lépe), CD budeš mít pak postupem času z itemů jako zbraň, rukavice, amulet, prsteny. Doporučuji co nejrychleji koupit Nata Botky a prsten (+7% CC a 130 dex ze setu, částečně to vykompenzuje crit, který nebudeš mít na nata ringu - teď si uvědomuji, že mi padl jeden pěkný, co měl +23 minimum damage a já vůl už jsem ho za pár šupů prodal :( škoda, byl decentní do začátku a dal bych ti ho zadarmo, nějakejch 850k by mě nezruinovalo). Dál bych pak asi nahradil tu Andariel nějakým základním Mempem. Sice ti padne Crit chance, ale budeš tam mít resisty a socket (důležitý na aspoň star ruby na +25% exp - vůbec měl by ses soustředit na co nejrychlejší naexpení paragonu, abys začal dropovat nějaké větší množství lega = 45. level+). Tím bych tak nějak začal, zbytek bych už nechal na tobě, co pořídíš dřív -> itemy hledej s podobnými staty, jaké máš v tom odkazu, co jsem ti posílal, ale vždy pamatuj CC > AS > CD ale není to pravidlem (záleží na množství a taky jak to DHčko hraješ, já třeba s 2h + quiver se snažím mít attack speed okolo 2.0 AS - mám 1.98, a teprv prak to rvát hlava nehlava do critu). mno, snad se v tom nějak vyznáš. kdyby ti něco nebylo jasné, sem s tím, nebo v nejhorším případě battletag: Zmorry#2274 a vše ti můžu klidně přepsat do chatu nebo i vysvětlit na skypu.
Violence solves everything.

sevec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cmoudak#2764

Re: DH a co vcil

Příspěvek od sevec » 09.02.2013, 09:32 hod.

Kludne mozes napisat aj mne poradim ti aj pri nakupe pridaj si ma ak chces cmoudak#2764

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“