Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Odpovědět
Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:
Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Necrolyta » 10.02.2011, 21:24 hod.

Tyraelův úkol

Kdysi žil v Harrogathu paladin jménem Necrolyta. Byl jediným paladinem ve městě.Měl bílé vlasy a bledou pokožku. Oči zářili zelenou barvou a rty jemně červenou. vlasy mu sahali po ramena, Na hlavě nosil paladiskou helmu která byla celá černá a měla ozdobu-křídla. Tyto křídla byli zase zlaté. Nádherná konbinace. Pot krkem měl těžký pancíř, vykovaný bůh ví kde, ovšem musela to být dobrá kovárna, asi jedna z nejlepších. Nosil taky hezký plášť, bílá barva s pruhem zlaté barvy. Občas pořádně zahřál. Jeho meč pocházel nějákému andělu který poblíž města zemřel. Necrolyta ho našel a vzal si ho. Zlatý plášť potom dal do svého pokoje a nosil ho jako pláštěnku když pršelo.
Štít nenosil, měl obouručný meč. Na pase měl červené lektvary, které regenerovali, v těhle pustinách je musel mít každý kdo chtěl žít.

Měl sestru Riinu která se stala Necromancerkou-Rathwoman(nevim jak bych to jinak řekl, man znamená muž a tudíž nemůže být mužem). Vlasy měla černé jak stín a její hůlka byla výhradně kost z Andariel s kterou jednou bojovala a usekla jí prst. Na začátku hůlky byl jantar a v něm mládě draka, dala si ho tam aby znázorňoval Trag´Oula. Pomocí speciálního kouzla do jantaru vykouzlila mini váhy, protože necromanceři mají udržovat rovnováhu. Rukojeť byla nasáklá krví, asi z nějákého Raráška, kterých žilo v okolí Harrogathu dost. Jinak Riině zářili ve tmě její modré oči pod kterýma byl středně velký nos. Rty byli vybledlé sejně jako pokožka, lidé kteří neví, že je Rathawoman by si mysleli, že je nemrtvá. Na sobě nosila černý plášť se zvláštnímaa obrazcema. Její postava byla exotická až krásná. Na nohou nosila klasické boty, v těcto studených pustinách v nich bylo příjemně stejně v jako černých rukavicích. Přes hlavu nosila kápi a na obličeji měla dva šátky.

Jednou byli doma. Venku ukrutně sněžilo.
,,Taková vánice sem nepřišla už dlouho´´ remcal Necrolyta ,,Ještě, že jsem ulovil medvěda.´´
,,A ještě, že já umím vařit´´ zasmála se Riina. ,,Dojdi pro dříví do sklepa.´´
,,Ok, ovšem já ho ještě nenaštípal´´ vymlouval se Necrolyta.
,,Běž, jestli nechceš umrznout´´ zamračila se Riina.
Necrolyta z tohohle výrazu poznal, že Riina to myslí vážně. Minule musel spát u sousedů, jelikož Riina na něj poslala golema.
Necrolyta vstal, dal si na sebe plášť a šel. Ve sklepě toho fakt moc nebilo a tak paladin musel štípat dříví. Asi o hodinu později doštípal konečně dříví. Vzal ho a šel nahoru. Když Riina dovařila, snědl rychle večeři, hodil do sebe litr piva a šel spát.

V noci se mu zdál divný sen : padal jakousi propastí která neměla dno. Najednou ho uchopil člověk zahalený v kápi. Tato osoba měla i křídla. Byl to Tyrael.
,,Necrolyto, Necrolyto!´´ ozval se tyrael. ,,Necrolyto, Necrolyto!´´
,,Harrogathu hrozí zkáza!´´ promluvil znovu Tyrael. ,,Jestli chceš odvrátit pohromu, zabij Starringa! Uvěznil mě, nemůžu s tím nic dělat! chystá se Harrogath přepadnout! Vyjdi tedy s Riinou zítra z Harrogathu dál na sever. Tam uvidíš hrobku, velkou hrobku. vejdi do ní, vypleň jí a zabij Starringa. Pak mě osvoboď a vrať se do Harrogathu. Ale rychle! Rychle!

Necrolyta vstal a oblékl se, dal si brění, opasek s lektvarama a dal na sebe plášť. Popadl meč a šel probudit Riinu. Riina stála u okna a dívala se ven. Teda spíš meditovala a vylepšovala své smysli.
,,Riino! Riino!´´ zadrncal s ní Necrolyta.
,,No teda díky, málem jsem porozuměla nové mysli. Připravil jsi mě o moudrost o poznání´´ vynadala Necrolytovi Riina.
,,Až zachráníš Tyraela, dá ti ji kolik budeš chtít´´ odvětil Necrolyta.
,,Co to meleš?´´ komentovala dál Rtahawoman.
,,Zjevil se mi snu. Máme ho jít zachránit na sever a zabít nějákého Starringa.´´ vysvětlil jí Necrolyta.
,,Co? Ve snu, Neblázni bratře.´´ nadávala dál Riina.
,,Kolikrát ve snu se ti zjevil Tyrael?´´ ptal se Necrolyta.
,,No jo...Máš pravdu. Jdem!´´ pochopila Riina.
Oblékla se, vzala ten nejteplejší lášť, popadla hůlku a hnala se ke dveřím. Ty otevřela a vyšla ven. Kupodivu vánice přetsla. Pokuď by to stihli rychle, možná by ji i minuli.

za bránou potkali pár spících Slayerů. Takových větších potvor, ktěří vypadali trošku jak ropuchy. Asi po deseti kilometrech spatřili něco jako kryptu. Vešli do ní a hned na začátku je uvítali tři Slayeři. Riina vykouzlila ohnivýho Golema který rozdrtil jednoh. Necrolyta pak dalšího a třetího nakonec Riina. Riina vyndala hůlku a něco zamumlala. Slayrům se najednou začali trhat prsa, nohy ruce, nakonec i hlava. Z ostatků slayera najednou vylezl kostlivec, popadl slayeří zbraň a šel k Riině. U ní se zastavil a čekal na rozkazi. Nakonec vylezl druhý a třetí. Riina s Necrolytou a nemrtvím doprovodem šli dál. Chodba se zužovat a byla čím dál temnější. Ovšem golem vydával nějáké světlo a vše bylo v pohodě. Po dlouhé cestě se najednou vyřítilo čtyřicet slayerů a za nima asi deset vybuchujících slayerů.
Kostlivci se na slayeri vyřítili a byli rozšlapáni. Nakonec do jich vběhl Necrolyta. jeho útoky mrazili. Riina mezitím stála opodál a sesílala kletby. Necrolyta se rozmáchl a rozsekl jedoho vejpůl. pak do jednoho kopl a se zuřivostí ho probodl.Jeden vybuchující slayer se na něj řítil zezadu, ale paladin vyrval jednomu slayerovi meč a hodil ho po bouchačovi(nebaví mě psát dlouhé souvětí, tak použiju tohle). Potom se rozmáchl a udeřil pět slayerů kteří zmrzli. Ty a oni potom udeřil a oni se rozpadli na ticíc kousků. Najednou se na Necrolytu vyřitil jeden slayer zezadu, necrolyta spadl na a toho využili ostatní. Seskupili se na něj a začali do něk kopat a sekat, ovšem netrefovali se, protože jich bylo hodně a mnohdy ani nebyl vidět. Paladin se dusil, ale najednou proletěl okolo oštěp z kostí a proletěl asi deseti slyerama plus bouchačema. Necrolyta se pousmál na Riinu a začal masakrovat dál. po pěti minutách bylo jeho brnění od krve. Slayeři byli na zemi a byli pochcípaní.

Po dalším kilometru v chodbě dorazili do obrovské na rozcestí. Nakonec se rozhodli pro pravou stranu. Nakonci chodby byl obrovský sál, který byl přeplněný legiemi nemrtvých. Nad nima stál vizjerejský čaroděj. Byl to Starring. hlavu měl úplně plešatou. Oči byli úplně černé. nos byl protáhlý a ústa byla popraskaná a šedá. Pleť se podobala pleti zombie. Na sobě nosil fialový otrhaný lášť. V pravé ruce držel hůl. Na konci hole byla lebka. Na prstech nosil prsteny. Nohy byli kosti potáhlé kůží a na nich byli velké černé boty.
,,Sss, Riinu, to je určitě Starring. V té druhé chodbě je určitě vězení s Tyraelem´´ šeptal Necrolyta ,,Jdi tam a osvoď ho, sami tu legii nezvládnem. Já se postarám o Starringa.´´ řekl necrolyta a vyběhl z poza kamene k Starringovi. Starring se rychle otočil a vrhl na paladina ohnivou kouli. Paladinův andělský meč ohnivou kouli vsál a začal hořet. Starring se podivil a poslal na Necrolytu blesk. Necrolytu to odhodilo dva metry daleko. Paladin se zvedl a běžel dál. Rozmáchl se a sekl Starringa. Starring se ovše stačil teleportovat. Než se paladin otočil stačil si Vizjerei vykoulit meč. Rozmáchl se a sekl Necrolytu. Necrolyta se ovšem včas uhnul a vrátil úder.

Riina mezitím běžela chodbou a najednou uviděla sto slayerů jak hládají archanděla Tyraela. Asi padesát slayerů se na Riinu vrhlo. Ta na to odpověděla tak, že na ně vrhla kostěné šipky. Asi deset slyerů padlo a zbylích čtyřicet dál běželo na Riinu. Ta udělala kouzlo kostěný oštěp a poslala je směrem tam, kde jich bylo nejvíce. Dvacet z nich padlo. Nakonec se na ni vrhlo zbylích padestát slayerů. Okamžitě se připojili k dvacítce slayerů a běželi dál. Riini oživila třicet slyerů kteří se na živé slayery vrhli. Riina začala střílet oštěpy a za chvilku bylo vše hotovo.

Necrolyta se zvedl a dal Starringovi úder dlaně. Ozval se obroský řev a na zem dopadla ruka. Starring se naštval a střelil po paladinovi další ohivou kouli. necrolyta se tak tak vyhnul a opětoval útok. Vizjerei kryl útok a teleportoval se za paladina. Necrolyta se ovšem včas ohlídl a sekl do Starringova meče, který se rozlomil vejpůl. Vizjerei se naštval a teleportoval asi třista nemrtvých na svůj útes ze kterého dával rozkazi.

Riina oživila zbylích sedumdesát slayerů a šla otevřít Tyraelovi. tyrael jí uvítal a jak mile vystoupil ven, vykouzlil meč. Potom něco Riině pošeptal, popadl jí a letěl s ní do síně.

Necrolyta se krčí u zdi a čeká na smrt. Najednou, ale z chodby vyletí Tyrael s Riinou. Riina rychle zneškodní asi dvacet nemrtvích a Tyrael s vím mocným úderem zabije dvěstěosmdesát nemrtvích. Starring se na Tyraela podíval a zaklel. Necrolyta této chvíle využila a rozběhl se na něj rozmáchl se a rozsekl Starringa. Tyrael mezitím začal pustošit legie nemrtvích.

Asi po čtvr hodině Tyrael letěl k Riině a Necrolytovi.
,,Prokázali jste velkou službu nejen mě, ale i Harrogathu´´ chválil je Tyrael.
,,Za to vás odměním. Tebe Riino obdařím velkou moudrostí a tobě dám nejsilnější aury´´ řekl Tyrael nad každým z nich řekl dlouhou magickou větu a odletěl.

Konec
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Mirda » 10.02.2011, 21:43 hod.

Kdysi žil na fóru učitel jménem Damagedeath. Byl jediným učitelem češtiny na fóru. Měl černé vlasy, které mu sahalY až na záda a oči mu zářilY rudou barvou, když si přečetl Necrolytovu novou povídku...

Ale abych se nevyjadřoval jenom ke gramatice - slovní zásoba celkem ujde, slohově to taky není nejhorší, používáš popis, dialogy, kratší a údernější věty k zrychlení děje. Děj - to je to, na co by ses měl při psaní povídky zaměřit. V tom jsi ale (alespoň u mě) neuspěl, protože jsem to ani nedočetl. Ale jinak celkově tam nějaké zlepšení vidět je, tak se snaž a piš dál.

Ještě pár doporučení - používej Word (vyvaruješ se překlepů jako lášť, ovše a opraví ti chybné tvary slov, např. zpoza místo z poza aj.) a nauč se psát uvozovky.

Jinak samozřejmě hodnotím s ohledem na tvou věkovou kategorii.
Naposledy upravil(a) Mirda dne 10.02.2011, 21:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Bemik » 10.02.2011, 21:44 hod.

příběh byl zajímavý... já sám sem se tu moc nepředvedl svou tvorbou :D takže nemám nárok hodnotit...

Jen bych ti příště doporučil opravdu někoho poprosit, aby ti opravil chyby, které potom celkem kazí celkový dojem, protože to člověka přímo vytrhne ze čtení...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Javurek » 10.02.2011, 22:10 hod.

Za mě hodně špatné. Nechápu jak v dnešní době si někdo dovolí uveřejňovat něco tak šíleně přecpaného gramatickejma chybama. Co se týče obsahu, zatím jsem přečetl 2 odstavce a nic moc, některé napsané věci nemají logiku, jiné jsou zbytečné. Začneš popisovat obličej, pak zbraň, pak zase obličej.... atd atd. Sice to bude znít tvrdě ale na psaní podívek asi fakt nejsi.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Spellsword » 11.02.2011, 00:23 hod.

ROFLOL!

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Bemik » 11.02.2011, 06:04 hod.

Javurek píše: Nechápu jak v dnešní době si někdo dovolí uveřejňovat něco tak šíleně přecpaného gramatickejma chybama.
Kamaráde znáš Facebook ? zmagořil bys z toho !
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od damagedeath » 11.02.2011, 08:46 hod.

Asi tak nějak...jinak Necrolyto, jestli chceš, tak ti můžu ty gramatické chyby opravit...

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Necrolyta » 11.02.2011, 13:56 hod.

dik, za nějáké chyby nemůžu já. blbne mi klávesnice, občas mi nenapíše písmeno, jindy, ale máte pravdu. mám používat wor, ale te taky nefunguje. i když ho mám nastavený na češtinu, říká mi, že mám špatně třeba slovo : východní
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Kapos
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Kapos » 27.07.2011, 22:24 hod.

Jó, tak začnu Kritikou zběsilého povídkáře Kápoška. >:D
Gramatické chyby se tu řešili, takže ty bych s radostí přeskočil.
Dále k samotnému slohu.
Hned na začátku, mi nesedí popis hlavního Hrdiny. Možná bych to trochu víc rozvedl. Je to napsané, jako kdyby jsi spěchal. Vůbec jsi se nad tím nezastavil.

Popis lokací, bych taktéž trochu rozvedl. Občas tam sice něco je, ale málo. Každé místo, ve kterém se děj odehrává, by jsi měl popsat. Tím myslím i popis Počasí, lidí kolem.

Také bych jsem napsal k popisu dál. -> Viz. Komentář od Javůrka.
Nebudu se ti tu rozepisovat, jako šiléný.
Nevím jak dlouho píšeš, jaké máš zkušenosti.
Ale moje hodnocení by bylo Průměrné -> 3.

Pokračuj, časem to tu snad oživíš povídkami.
Snad též něco přidám, ále, až dodělám Assku. :wave:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Bemik » 27.07.2011, 23:52 hod.

Kapos píše: Gramatické chyby se tu řešili, takže ty bych s radostí přeskočil.
řešilI?? *smajlík oběšení*
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Jireky » 28.07.2011, 12:18 hod.

Kapos píše:Gramatické chyby se tu řešili, takže ty bych s radostí přeskočil.
Obrázek

K tomu příběhu, promiň, ale pokud se fanfikce nedá číst bez toho, že by mi kvůli chybám vyskakovaly žíly, tak to ani nečtu. Ale oceňuju snahu, to jo! Zkus si vzít třeba nějakou jinou povídku a podívat se, jak se to všechno správně píše atd..
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od damagedeath » 29.07.2011, 20:24 hod.

Z hlediska toho, kolik je Necrolytovi let, je to dobré. Zlepšení tam je a snaží se. Zveřejňuje tu zde na fŕu, kde už víceméně každý našeho benjamínka zná. Nebuďte tak kritičtí a spíše se snažte povzbuzovat, aneb...do toho Necrolyto, do toho.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tyraelův úkol(žádný úkol ze hry) by Necrolyta

Příspěvek od Welwet » 29.07.2011, 21:14 hod.

jo jo, jen tak dál, pořád jsou tu lidé kterým to nevadí, protože píšou ještě hůře..třeba jako já.. :lol: ;)

Odpovědět

Zpět na „Fan tvorba - Diablo II“