Příběh Válečníka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honkl
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Honkl#2257
Příběh Válečníka

Příspěvek od Honkl » 26.09.2012, 18:49 hod.

Zdravím, zde přidávám svůj malý příběh, píšu jej hlavně ve škole někdy v hodině a někdy o přestávce, záleží na tom jak se mi kdy chce.

Příběh bude založen na vašem rozhodnutí příběh vždy bude ukončen otázkou, kudy jít, co udělat atd... a vy si vyberete za a.) nebo za b.), budu pak dle odpovědi upravovat tenhle první příspěvek.

V příběhu budou skryty některé indicie a vaším úkolem bude je vyhledat a pokusit se 1x za den uhodnout určitou otázku, Ten kdo uhodne 10 otázek dostane 5.000.000 Herních Goldů ;) nebo nějaký pěkný Předmět.

Příběh mám již z 30% napsaný a zatím obsahuje 94 stran A4 z obou stran ( je jich tak moc kvůli rozhodování na dvě strany )
Základní příběh s 1 rozhodnutím a.) obsahuje 46 stran a s rozhodnutím b.) 48 stran

Tak se do toho pustíme.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kapitola První: Ztělesnění Válečníka

Bylo krásné, klidné a bezvětrné ráno, na stromech se nepohnul ani lístek a po minulé noci odkapávali malinkaté kapky rosy.
Pod stromem spal klidný ale bezesným spánkem muž, muž kterého probudil pronikavý zpěv ptáků a dalších tajemných zvuků hlubokého lesa.
Muž, probuzený ze svého libého spánku se posunul a pevněji se opřel o kmen stromu u kterého včera usnul, otevřel svůj batoh a prohlédnul si jeho obsah,
na první pohled nic nenašel a tak jej začal prohrabovat "Sakra, všechno jídlo je fuč !" řekl vytahujíc z batohu myš která sebou nebojácně házela do všech stran držíc kus chleba který si poctivě ukradla v jeho batohu.

Vytáhl tedy kožený vak na vodu s úmyslem že se napije ale co se nestalo, ona myš kterou před chvíli vyhodil z batohu mu prokousla vak a tak mu všechna voda přes noc vytekla ven "Ty potvoro jedna..." Zaklel "Počkej až tě chytím, já ti ukážu." Zvedl se od kmene porovnal si velkou kuši na zádech a vydal se hledat něco malého k snědku. Po asi čtvrt hodině cesty našel keř s bobulemi, chvíli váhal ale najednou mu projela hlavou myšlenka "Co tě nezabije, to tě posílí." a tak se pustil do jídla, měl štěstí, jednalo se o výborné sladké borůvky které se jen tak nenajdou. Dosyta najedený, pokračoval v cestě, asi za dvě hodiny cesty dorazil na rozcestí.

Rozhodnutí: Kudy muž Půjde ?
a.) Cesta Doprava Kterou si matně Pamatuje z dětství.
b.) Cesta Doleva Kterou nikdy neviděl ale slyší jejím směrem zvuky vody.

Otázka: Jakého Povolání je Muž ?
a.) Demon Hunter
b.) Witch Doctor

Odepisujte Stylem
Rozhodnutí: a.) nebo b.)
Otázka: a.) nebo b.)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
White Hat Hacker se vám stará o vaši bezpečnost a chrání vaše data.

Honkl

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběh Válečníka

Příspěvek od Maxim » 25.10.2013, 19:51 hod.

Šel bych cestou b)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Příběh Válečníka

Příspěvek od siky8 » 26.10.2013, 01:41 hod.

síce som diablo 3 nikdy nehral ale,

rozhodnutie: šiel by som cestou B
otázka: postava je A

Odpovědět

Zpět na „Fan tvorba - Diablo III“