Account bound věci

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu
Account bound věci

Příspěvek od Lucifer » 27.03.2014, 10:50 hod.

Jaky je váš názor na tuhle vymoženost? Nepřehnali to trochu? Jako - beru u legendárek, i to že jdou v rámci party vyměnit do 2 hodin - budiž (mohlo by to být delší dobu, IMHO). Ale třeba drahokamy nejdou vůbec, jsou automaticky okamžitě "account bound", dtto. veškeré lepší "craft" suroviny...atd... :roll:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Account bound věci

Příspěvek od Javurek » 27.03.2014, 10:57 hod.

Je to velmi špatné rozhodnutí, ono člověk to pocítí až když je na tom co se postavy týče lépe. Třeba já mám monentálně 600k dps a na formení výších tormentů to není. Drop mě prakticky už nevylepšuje co se týče žlutých věcí. A když padne lege, tak je nepoužitelná. Přitom kdyby byl obchod mohl bych si jí koupit a vyměnit za něco co jsem třeba našel a nemám proto využití.

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Account bound věci

Příspěvek od Lucifer » 27.03.2014, 11:05 hod.

Tak mne ani tak nejde o nejake obchodovani s nima, vitam zavreni aukce pokud drop za neco stoji a jde nasbirat neco pouzitelneho bez vetsiho trapeni - ale stve me "bound" takovych veci jako jsou treba drahokamy ktere nelze predat ani v ramci party. Dtto. "zlute" materialy - farmis v parte, nekdo by rad lahvicku - jemu nepadne, tobe ano ale nepotrebujes - mas jich dost, ma smulu.
Obrázek

tizzio
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tizzio #2172

Re: Account bound věci

Příspěvek od tizzio » 27.03.2014, 19:01 hod.

Predavani veci pro slabsi spoluhrace me taky stve...


Sent from my iPhone using Tapatalk

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Account bound věci

Příspěvek od v0kurka » 27.03.2014, 22:11 hod.

Je to opravdu hodně přehnaný. Očekávám, že to "fixnou", protože tahle featurka bude lézt na nervy čím dál více lidem, kteří budou stále hlasitější.

Kokky
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Account bound věci

Příspěvek od Kokky » 27.03.2014, 23:47 hod.

Mě se to takhle líbí, jak je to nastaveno...

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Account bound věci

Příspěvek od falen » 28.03.2014, 11:17 hod.

Craft materiály a gemy by měli jít prodat/vymenit přes trade okno. Mě padli dvě ty spešl věci na crafty určité legendárky - nemám na to plánek - klidně bych to daroval, ale takhle se mi to jen valí v truhle... .

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Account bound věci

Příspěvek od Lucifer » 28.03.2014, 11:30 hod.

Meli by, ale nejdou. Ani ty pitome drahokamy, hraju jen za barbara - topazy jsou mi k nicemu, draha polovicka jen za kouzelnici - klidne by mi dala rubiny. Ale nejde to....

(ted me napadlo je nacpat do nejakeho modreho/zluteho brneni jestli to pak pujde...ale vyndavani neni nijak levne)
Obrázek

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Account bound věci

Příspěvek od cabes » 28.03.2014, 11:43 hod.

tak to skusaj na neakom crap iteme kde je soket a ked ten item roztopis na craft material gemy ti to hodi do inventara:D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Account bound věci

Příspěvek od Darkness » 28.03.2014, 13:32 hod.

item s marquise a lepsimy gemy je taky account bound (je to tak uz vic nez rok)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

G843
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xG843x#2239

Re: Account bound věci

Příspěvek od G843 » 31.03.2014, 00:12 hod.

Osobne jsem s AB spokojen a chvalim to.
Meli jsme tady aukci a dost lidi na to nadavalo. Precijen to kazilo hru v tom, ze si kdokoliv hned koupil best itemy. To nicilo hlavni duvod hrani hry.
Nyni je vsak kazdy odkazan na svuj loot, hlavne co se crafteni a enchantovani tyce.

Dalsi veci je i to, ze kdyz byla aukce, tak si kazdy nakoupil nejlepsi vybavu a vsichni hrali totozne buildy.
Nyni vsak diky AB a tomu ze pouzivame to co nam padne jsou vsichni nuceni hrat buildy dle vybaveni co nosi, coz hru cini zajimavejsi nez kdyz kazdy hraje totez.
Obrázek

kaharin
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Account bound věci

Příspěvek od kaharin » 31.03.2014, 10:17 hod.

Mno Acount bound je opravdu moc prehnanej.
V guilde mame dost lidi a proste si nic navzajem vymenovat nemuzeme ...
Nechapu proc to trebas ve hre kde jsme v parte nejde menit tvl ... ( ty 2 hodiny je opravdu o nicem )

Jako to byvalo v D II , zakladany hry pouze za ucelem vymeny veci ...

Proste demence . Co dodat vic ...

Jsem zvedavej kdy se vrati aukce ( a jsem si jistej ze drive nebo pozdeji ano )

Uživatelský avatar
MozartTx
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Account bound věci

Příspěvek od MozartTx » 31.03.2014, 10:53 hod.

No jestli se vrátí aukce tot otazka.


Sent from my iPad using Tapatalk
Using Tapatalk

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Account bound věci

Příspěvek od Grca » 31.03.2014, 11:52 hod.

na legendárky a rare 70 lvl bind when equipped a jsem spokojený

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Account bound věci

Příspěvek od Tyckin » 31.03.2014, 14:11 hod.

Já bych řek že je to OK, každej hezky co si najde a nasbírá :)
Ono kdyby se to všechno dalo darovat, za chvíli budem zase mít všichni všechno a budem nadávat, že není proč hrát :D

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: Account bound věci

Příspěvek od NONORMAL » 31.03.2014, 17:32 hod.

Lucifer píše:Meli by, ale nejdou. Ani ty pitome drahokamy, hraju jen za barbara - topazy jsou mi k nicemu, draha polovicka jen za kouzelnici - klidne by mi dala rubiny. Ale nejde to....

(ted me napadlo je nacpat do nejakeho modreho/zluteho brneni jestli to pak pujde...ale vyndavani neni nijak levne)
tak to jste na tom dobre, ja hraju wizzarda a nejvetsi nedostatek gemu mam cervenych a zelenych (ten enchanting jich zpolika moc)

jakmile by legendarky byly bind when equipped, tak by se zase objevilo kotel botu co budou jen farmit a bude se to prodavat mimo diablo nekde na webu a bude zase prostor pro podvodniky, to uz bylo lepsi s tou aukci, kde byla aspon nejaka jistota...

co hrajeme jako parta, tak 2hodiny je dostatecnej cas na prehozeni veci...

kdyz chces oblikat slabsiho hrace, tak ho v klidu muzes obleknout i zlutejma itemama a i mezi rare vecma se najdou luxusni exemplare, nekdy lepsi nez epicy a hlavne vyjde levneji tam jeden potrebnej stat dohnat. Takze je fajn, ze leg jsou jen pro ty co si je dropnou, asi si toho vic clovek ceni co si nafarmil.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Account bound věci

Příspěvek od Alfajk » 01.04.2014, 10:57 hod.

mohli by zavist alespon "trade" nebo neco jako spolecnou truhlu pro klan,takhle jsou klany prakticky nanic

kaharin
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Account bound věci

Příspěvek od kaharin » 06.04.2014, 09:23 hod.

Souhlasim . Je to v soucasne dobre totalni katastrofa...
Hrac co zrovna "nehral v parte" kdyz neco droplo a hodi se mu to .
I presto ze je clenem guildy je mu to totalne na ho*no proste bez sance vec ziskat.

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Account bound věci

Příspěvek od strejda » 06.04.2014, 09:53 hod.

Musím se tlemit, jak tady většina z Vás bulí, kua máte všechno account bound, záleží jen na Vás jak budete dobrý, to potřebujete pořád někoho kdo Vám bude ty lepší itemy prodávat/dávat?sesbíráš si milion kamínků tak je máš, nebudeš sbírat tak je nemáš, nechápu, proč to tak prožíváte, mě ta hra začala bavit o dost víc když jede každej sám za sebe.Před patchem jsem si vzal 4 litry, koupil si 7 miliard a šel do aukce, udělal si za dvě hodiny lepší postavu než (věřim tomu, že) 70% z Vás kdy mělo, ok byla to sranda bylo to dobrý, ale teď hraje každej sám za sebe a ty čísla, co jsou v profilu jsou jen a jen Vaše zásluha, nechápu tolik plakání tyjo. :roll:

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Account bound věci

Příspěvek od zahadum » 06.04.2014, 11:56 hod.

je to takto super....konečne..takto to malo byť dávno...AH a hypermárkety a supermárkety boli pre čínanov,korejcov a vietnamcov...teraz je to pre hráčov...hraj a dropne ti niečo čo sa ti hodí ! pár dni po release a ľudia nariekajú,že nemaju 99 % top veci v hre !?!?!?!

návrat AH bude cesta do záhuby a možem sa isť obesiť na javor.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“