Gemy ve zbrani

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Kamenolom
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Gemy ve zbrani

Příspěvek od Kamenolom » 22.07.2014, 10:22 hod.

Dobrý den všem, rád bych se Vás zeptal, jaké gemy doporučíte do zbraně. Nebo záleží na postavě, se kterou hraji? Hodně jsem si všiml, že se používají zelené, ale když vložím do zbraně napřed zelený a pak červený, vychází mi, že dám větší DMG s červeným šutrem. Poradíte mi a vysvětlíte mi to někdo, jak to funguje?

Děkuji předem všem.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Gemy ve zbrani

Příspěvek od hulkxxxl » 22.07.2014, 10:37 hod.

dps funguje tak že máš a) šanci na kritickej zásah a pak b) cd - critical hit dmg které zvětšuje velikost toho zásahu

přečti si téma pro začátečníky nahoře případně mi napiš sz

zelené gemy jsou právě ty co přidávají tu cd, červené se vyplatí jen když třeba expíš a nemáš dost cc takže nikdy by nedošlo k tomu že uděláš tu velkou ránu

pokud ti vychází dps lepší s červeným máš asi hodně málo cc, pošli mi link na tvou postavu a kouknu se
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Gemy ve zbrani

Příspěvek od Mlok » 22.07.2014, 11:04 hod.

V cílovém stavu určitě zelený na zvýšení critical hit dmg. Aktuálně ti přidává zelený méně jen proto, že na výbavě jinde nemáš dostatek critical hit chance. Tedy ta navýšená dmg tím zeleným se projeví jen při malém procentu hitů a proto navyší dmg méně.
Až vyladíš vybavení a navýšíš critical hit chance na výbavě, tak zelený ve zbrani je jediná možná volba.

Kamenolom
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gemy ve zbrani

Příspěvek od Kamenolom » 23.08.2014, 13:00 hod.

Děkuji za Vaše reakce. Kdybych věděl, které téma pro začátečníky si mám přečíst, jistě bych to rád udělal. Byť hraji Diablo od bety, nikdy jsem se nad tímto nepozastavil, až teď, když se mě na to zeptala manželka, která vlastně hraje se mnou.
Chci k tomu jen dodat, že hrajeme pouze HC a zatím se pomalu blížíme k 200 paragonu, což není nic moc. Softcore jen sporadicky.

Takže když to zhrneme, tak na expení se tedy vyplatí červený gem a na max levelu je cílem k navýšení DMG je zelený gem a nutnost mít v itemech critical hit chance, chápu to dobře?

Dadu from Silesia
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Badysak#2313

Re: Gemy ve zbrani

Příspěvek od Dadu from Silesia » 23.08.2014, 19:38 hod.

Ano zelený gem a critical chance nad 40 pak se to žlutí dost často.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Gemy ve zbrani

Příspěvek od Bit » 24.08.2014, 00:38 hod.

Zjednodušeně řečeno... u všechn charů platí že 45% CC je minimum a CD čím vyšší tím lepší... Pokud nemáš CC tak nemůžeš dát CD tudíž se ti při expení vyplatí více zvednout DPS zbraně tudíž červený kámen... Ovšam pokud už máš CC na nějaký vyšší hodnotě tak se ti vyplatí dát CD protože z toho budeš profitovat mnohem víc...

Získání DMG u jakékoli postavy platí CC CD AS + element a elite DMG... Stále stejné u všech postav
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“