Obtiznost

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
xokor
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Obtiznost

Příspěvek od xokor » 15.11.2014, 15:56 hod.

Ahoj,
Chci se zeptat jak je lepsi farmit veci,v mem pripade the furnace..
Jde mi o to,zda je lepsi jet torment 1 rifty + kadalu nebo mam pokracovat na vyssich riftech + kadalu?jde mi o to co je efektivnejsi,jesi spis nizsi uroven a davat to rychle ale s mensi pravdepodobnosti nebo vyssi uroven pomaleji ale s vyssi pravdepodobnosti.
Za rady predem dekuji.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Obtiznost

Příspěvek od Bit » 15.11.2014, 17:54 hod.

Nejefektivnější je zaručeně T6... jedna čím vyšší obtížnost tím větší drop rate a jednak víc BS = větší šance u kadaly...
V téhle době je T6 tak snadná že není moc co řešit páč i "začátečník" vyčistí rift pod 10 minut... A pokud hraješ SC tak bych rozhdoně nad jinou obtížností nepřemýšlel
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

xokor
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Obtiznost

Příspěvek od xokor » 15.11.2014, 19:10 hod.

No,jedu teprve T3 a nevim zda bych dal T6..asi to bude chtit lepsi veci a nebo nevim :)

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Obtiznost

Příspěvek od Mraker » 16.11.2014, 10:37 hod.

Ja by som chodil GR okolo 20tky. Shardov rovnako ako na T6, obtiažnosť cca T3, crafting mats viac, zvyčajne 1-3 legendarky + levelup gemov. Len xp slabšie 26-30kk oproti 61-77kk za T6. Ale farmit sólo GR ma zmysel...
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Obtiznost

Příspěvek od Demogorgon » 17.11.2014, 17:57 hod.

Farmil jednu dobu také GR (sólo). Jel jsem obtížnost cca 30 a jedno kolo jsem měl asi tak kolem 8 minut (bez Trialu). Má Furnace pochází právě z GR (tuším, že to bylo kolem 35 level). Ale neříkám, že ti tam padne :) .

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Obtiznost

Příspěvek od vyrostek » 18.11.2014, 16:17 hod.

Prvni si porid gear na T6 to je 100x snazsi nez dropnout Furnace. No a pak uz jen stovky hodin na T6 nebo vyssich GR a kde ti padne to uz je jen o nahode. Behej to co te bude bavit. Obrn se velkou trpelivosti, i tu na foru najdes dost lidi, co maji odehrano treba 1000 hodin a nemaji zatim ani jednu.

xokor
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Obtiznost

Příspěvek od xokor » 18.11.2014, 17:53 hod.

Jo,rekl jsem si,ze zbran nejak resit zatim nebudu,ze udelam poradnej gear at muzu zacit behat tu T6.Akorat jestli bych mohl strucne dostat nejaky rady co preferovat za bonusy ve vecech a jaky gemy vylepsovat,zacal sem vylepsovat zeis a ted i ten ktery dava silu proti elitam na ranku 25..Nebo mam jine?Jedu build s hydrou..pak se hlavne snazim do veci cpat silu do fire spellu,crit a critical damage,tak v tom mam pokracovat?Plus k tomu pripojim dotaz,zda mam postavit full Fb set nebo staci 4kusy co mam ted.Diky vsem co mi radi :)

Bugy
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Obtiznost

Příspěvek od Bugy » 23.08.2017, 10:34 hod.

Měl bych dotaz. Hraji Diablo 3 RoS na PS 3. Mám DH paragon 280 a možnost obtížností od Normal až po Level 6. Z hardcore nemám splněno nic. Objeví se mi ještě další obtížnosti ?

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Obtiznost

Příspěvek od Zmener » 23.08.2017, 15:57 hod.

Dalsi obtiznosti se ti objevi po splneni vyssiho gr. Napr pokud ted mas splneno gr treba 30, tak na torment 7 musis splnit 35 atd.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“