BUG!!! aneb velmi nepříjemná smrt

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539
BUG!!! aneb velmi nepříjemná smrt

Příspěvek od Hyp3rion » 10.05.2015, 00:18 hod.

Takze ... ne neurel jsem :D jen jsem narazil na opravdu nebezpecny bug

Obrázek

Toto se mi stalo v GR 41 pro 4 lidi takze to nebylo az tak nebezpecne ale mohlo byt
Jak muzete videt na obrazku , tak jsem stacknuty za pylonem a nemohu se hnout
Dostal jsem se tam tak ,ze elitka ktera byla vyvolana pomoci nemesis braceru se spawnula za pylonem a mela wormhole affix. Ten si hodila po nohy a jeste nekam jinam a na na to vlezl ... portnul jsem se o elitce tu jsem zabil ale pak jsem zde zustal stacknuty ...

Tak at ted jake z toho plynou mozne problemy:
-kdyby mela elitka arcane a hodila si ho take pod nohy jsem tuhej
-kdybych hral trebas sam a kolem zustali nejaci ranged mobove jsem tuhej (nedej boze nejaka elita)
-je to GR takze nemohu prehodit skilly Jedina moznost je odportit se do mesta (pokud me neotravuje zadny mob a neprerusuje me)
-i kdyz se odportim tak prijdu a spoustu casu ze to budu dale prochazet (takze bez sance to dokoncit vcas nejaky vetsi gr) atd ....


Pro zajimavost
Ostatni z teamu sli dal protoze uz jsme skoro meli plnej progres bar Ja tam zustal a cekal nez zabijou guarda abych se na ne mohl naportit (pres mesto se mi nechtelo bylo to uz patro 3) Jako boss byl Sand Sharper . No a byl asi 3 obrazovky ode me a uz na me jeli jeho tornada :D takze jsem tak mohl taky pekne zarvat :D nastesti umrel driv a ja se stihl preportovat

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: BUG!!! aneb velmi nepříjemná smrt

Příspěvek od vacicak » 10.05.2015, 21:55 hod.

sem te zachranil, sem ho zabil !

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: BUG!!! aneb velmi nepříjemná smrt

Příspěvek od Hyp3rion » 10.05.2015, 22:48 hod.

ani za prd :D uz mi tam valilo to tornado :D

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“