Set Dungeons

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Tomasz
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tomasz#2666
Re: Set Dungeons

Příspěvek od Tomasz » 27.01.2016, 11:07 hod.

Dá se někde najít optimální nastavení a vybavení pro jednotlivé sety? Dostávám nakládačku až to hezký není. Ideálně obrázek, protože moje angličtina tak nějak neexistuje. :(

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Demogorgon » 27.01.2016, 11:41 hod.

Já to taky hledal ale našel jsem jen gameplay (ale nehledal jsem nějak intenzivně :) ). Hrál jsem s Wizardem firebird. Poprvé jsem tam chodil a byl jsem moc slabý = pořád jsem schytával fatal DMG a byl fail. Pak jsem tam šel později znovu a byl jsem moc silný = příšekry nestihli hořet dostatečně dlouho. Tak jsem sundal dva ringy, DMG mi spadl, a pak už to šlo (stejnou taktiku použil jeden známý z práce a dal to).

Uživatelský avatar
Drek
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Caesar#2442

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Drek » 27.01.2016, 13:04 hod.

Ja osobne čerpám informácie odtiaľto:

Barbarian
Crusader
Demon Hunter
Monk
Witch Doctor
Wizard

prípadne ešte Youtube
Dúfam že ti to pomôže.

Tomasz
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tomasz#2666

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Tomasz » 27.01.2016, 13:45 hod.

Díky, přesně něco takového jsem potřeboval.

wstomi
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WSTomi#2798

Re: Set Dungeons

Příspěvek od wstomi » 28.01.2016, 10:30 hod.

Prosim,, asi to potrebuji polopaticky,,, jak mam zabit elitku v dungeon set za crusarda s Ivokem,, vsechno kiluji jak po masle, ale kdyz se priblizi elitka nasadim Irona a sejmu ji ,,, ale porad to pise neuspesne. Jde mi opravdu o to jak zabit elitku. Prosim o instrukce pro tupce ,,, moc dííík. ( na youtub jsem se dival , ale nevim co delam jinak nez ty na tom videu ).

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Stanley » 28.01.2016, 10:45 hod.

A mas pri tom zabijeni aktivni ty dva skilly co to tam pise? Iron skin a Consecration...

wstomi
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WSTomi#2798

Re: Set Dungeons

Příspěvek od wstomi » 28.01.2016, 10:57 hod.

Stanley píše:A mas pri tom zabijeni aktivni ty dva skilly co to tam pise? Iron skin a Consecration...
.... no ty krávo... to mi totalne uniklo. Ja to porad prekladal do cestiny a netrklo me, ze je to skill. Moc diky,, trapim se stim dva dny.

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: Set Dungeons

Příspěvek od xpandelx » 01.02.2016, 13:23 hod.

Návod na každý SetDungeon na každý char s komplet vysvetlením ako na to a čo na seba...
https://www.youtube.com/results?search_ ... t+dungeons

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Venom » 21.02.2016, 14:20 hod.

Popis sadových kobiek už aj na našom webe:

:arrow: https://www.diablofans.cz/set-dungeony.html

;)

Klif
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Klif#2449

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Klif » 05.04.2016, 00:10 hod.

Moc prosím o radu… jak zvládnout dokončit set dungeon, o co tam jde?
Nedokážu vůbec pochopit tu hlavní myšlenku, o co tam jde, nepovedlo se mi zatím žádný dokončit ani ze čtvrtiny… mám tam zabít třeba 90 nepřátel nějakým způsobem a mně se náhodou podaří dva, jenže vůbec nevím, jak se to povedlo. Anglicky neumím a překladač na tohle moc nepomáhá, už si vůbec nevím rady :-( Zkoušela jsem už různé sety i postavy. Nejsem žádný extra dobrý hráč, ale hraju už dlouho, mám několik postav, v normální hře to zvládám normálně… ale tohle vůbec nedokážu pochopit :-(
Je to poslední úkol, co mi zbývá v sezóně, která za chvíli končí… momentálně se snažím s Wizardem, Tal Rasha…
Různé návody na nastavení skills a tak jsem samozřejmě zkoušela, jenže když vůbec nevím, co tam dělat, je to k ničemu :-(

Byl by prosím někdo ochotný poradit takovému blbci a svátečnímu hráči, jako jsem já? Potřebuju jen nakopnout, jen aby se mi rozsvítilo...

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Glimmer Man » 05.04.2016, 05:43 hod.

Tal Rasha je o tom, že musís pokosit všechny, ale nikdy tě nesmí kousnout ten červ, co vylejzá ze země. Takže musíš bejt furt v pohybu. A nebo se naučit místa, kde tak zhruba vylejzají. Bejt v pohybu je lepší, protože tě tlačí čas. Druhá věc je, že musíš zabít 90 potvor a mít u toho plný tal rasha bonus za různý elementový útoky. Takže mít pořád na čtyřce.

Na tenhle je set dungeon, narozdíl od nějakých jiných, je dobré být hodně silný, aby to padalo na první kontakt.

Pár dobrých rad:

Jestli to chceš zvládnout na Mastery, nauč se jak vypadá mapa a naplánuj si trasu, ať se pak nemusíš vracet. Výhoda je, že mapa je vždycky stejná.

A vždycky se ujisti, že zabiješ všechno co ti přijde co cesty a nikdo nezbyde, ať ho pak nemusíš hledat.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Klif
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Klif#2449

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Klif » 05.04.2016, 11:44 hod.

Moc děkuju za rady! :-)

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Set Dungeons

Příspěvek od vyrostek » 05.04.2016, 12:55 hod.

video: https://www.youtube.com/watch?v=E1xBiAP9xUo
build napr.: http://www.diablofans.com/builds/70385- ... rashas-set
a neni nahodou Exorcist takovy ten modry duch, co od nej litaji jako by blesky?

Klif
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Klif#2449

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Klif » 05.04.2016, 16:16 hod.

Povedlo se, moc děkuju ještě jednou :-) Když se pochopí, jak na to, není to tolik složité. Nejtěžší je asi vyhnout se červům.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Glimmer Man » 06.04.2016, 06:04 hod.

Klif píše:Povedlo se, moc děkuju ještě jednou :-) Když se pochopí, jak na to, není to tolik složité. Nejtěžší je asi vyhnout se červům.
Jo, to je jedinej drobnej zádrhel v tomhle dungeonu, jinak je to na pohodu. To s Whirlwind setem na barbara si užiješ víc. :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Set Dungeons

Příspěvek od vyrostek » 06.04.2016, 09:02 hod.

Glimmer Man píše:To s Whirlwind setem na barbara si užiješ víc. :twisted:
Ten mi set dungeony totalne znechutil... Jak dlouho jsi ho delal? Ja to po dvou hodkach vzdal.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Glimmer Man » 06.04.2016, 21:16 hod.

vyrostek píše:
Glimmer Man píše:To s Whirlwind setem na barbara si užiješ víc. :twisted:
Ten mi set dungeony totalne znechutil... Jak dlouho jsi ho delal? Ja to po dvou hodkach vzdal.
Dlouho... Celý dopoledne myslím... Byl jsem vcelku silnej, takže nedostat při WW ránu nebyl až tak problém... problém by nánět tu skupinku na rend a nedostat ránu. Jednou jsem to skoro měl a pak jsem to zmrvil na kyvadlu, kde jsem se nechal sundat. Nakonec se mi povedl ten rend úkol. Tak jsem to roztočil, abych sundal zbytek a zůstal jeden. Tak jsem tipnul směr a našel jsem ho... to byl ten schovanej za bukem v tý tajný schovce. Stihl jsem to asi 2 - 3 sekundy před limitem...

Ale to byla fakt pakárna.

Hlavní problém jsem měl s Might of the Earth... tak jsem se musel oslabit, ale když už jsem se jakžtakž vypořádal s elitama, tak jsem nestihnul nahánět ty pidimužíky. Ale to mi kolega pomohl a ve dvou to šlo fajn.

Pak jsem ještě udělal všechny čtyři s DH a tam to nebyl výrazný problém. Ale nedovedu si představit firebird s kouzelníkem... to s tím meteorem je fakt hovadina.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Set Dungeons

Příspěvek od st.ranger » 19.04.2016, 11:18 hod.

Stále se mi nedaří za Crusadera Akkhans a za Monka Rainment. Jak to tak čtu, s Barbarem to bude velice výživné.

Přitom žábu za WD a Seeker of the Light za Crusadera jsem dal bez problémů na poprvé. Asi nejsnadnější mi přišel DH celkově. Impale se mi podařil asi na pátý pokus.

Osobně si ale myslím, že celá myšlenka set dungonů je značně nedomyšlená. Hned jakmile to přišlo, vlezl jsem s Crusaderm v Roland Legacy, build postaven na Shield Bash a najendou zjišťuji, že pro dungeon je cílem používat Sweep Attack.

Některé úkoly jsou naprosto zcestné, vyhnout se zásahu Mortar, do dvou minut otevřít truhlu nebo nebýt kousnut monstrem.

Též odměny by mohly být lépe domyšlené a křídla by dostal každý charakter spolu se dvěma za splnění všeho. Takhle budu mít ve výsledku křídla jen pro dva charaktery.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Set Dungeons

Příspěvek od Martin888 » 17.08.2016, 20:14 hod.

sensation86 píše:Caues prosim vas vite nekdo jak to funguje? vzal jsem na sebe tal raslu set a nasel stojan s knihou z te vypadl listek na zem je tam psano: on an old road out of the cursed town, near the old tree where they hung the bodies of those thought to be medding in the dark art. Moc aj neumim v prekladaci to vyblilo nesmysli rozumim nektera slova jenom. Vite nekdo co s tim diky...
Btw. jen tak pro zábavu jsem to přeložil, první část věty je easy, ale druhá je těžší, chvíli mi trvalo, co tím chtěl básník říct, tu je hrubý překlad, aby to pochopil každej:

"Po staré cestě, které vede mimo prokleté město, poblíž prastarého stromu, na kterém visí těla těch, kteří odpočívají ve stínech."

Jinak stačí si hádanku rozdělit: Po staré cestě, které vede mimo prokleté město - stará cesta, může ve hře na několika místech(1. akt, 2. akt a i 5. akt), další část napoví - mimo prokleté město, prokleté město je několikrát zmíněno i v D2 a i Deckert Cain ho zmiňuje, že je to New Tristram. Další část hádanky - poblíž prastarého stromu, takových stromů jsou ve hře 1000, ale další část zase upřesňuje - na kterém visí těla těch, kteří odpočívají ve stínech, jinak řečeno na kterém visí těla mrtvol :D, a takový strom je ve hře jen jeden, tak se to dejme dokupy - stará cesta, prokleté město New Tristram, starý strom oběšenců = 1. Akt, za městem Tristram, směrem ke katedrále, po cestě je jeden takový strom, pod kterým je taková modrá záře = náš cíl...

Celkem easy :)
btw. hodně dlouho jsem uvažoval co znemená slovíčko - medding, nakonec je to z Meditating což je meditující, odpočívající, klidný... A také mě zmátlo dvoj-sloví dark-arts - jednak se může jednat o Temné umění, čili temnou magii, dále pak šerosvit, což je umění v malířství, nebo jak již zmíněné slůvko Stín, a dokonce jsem jen tak pro srandu našel, že se jedná o jisté umění v Gothic scéně... a pak že angličtina není zábava :lol: :lol:

Btw., zkuste si splnit s WD s Helltooth a Garga buildem Dung na Mastera, nejde to, jednak proto, že je málo času a jednak proto, že Peti zaijí vše na 1 ránu, a bez petů Helltooth nemá dmg :D
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Set Dungeons

Příspěvek od witekcz » 18.08.2016, 11:27 hod.

near the old tree where they hung the bodies of those thought to be medding in the dark art v překladu:

Poblíž stromu, na kterém visí těla těch, kteří si pohrávali s temnou magií.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“