Itemy

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321
Re: Itemy

Příspěvek od JamieChris » 06.05.2012, 11:36 hod.

Takže třeba čarodějky blizzard damage bude závislej na tom, jestli drží v ruce kudlu 10-12 nebo 150-170 ? (ona bude mít asi hůlku, ale tak třeba ten WD s kouzlama, ne v D2, kde to ovlivňovalo pouze fyzickou dmg., rozumíme si...)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Itemy

Příspěvek od Programos » 06.05.2012, 11:51 hod.

Rozumíme si, a pokud rozumíš alespoň trošku anglicky, tak to není ani tak těžký odvodit - "causing 110% weapon damage" http://eu.battle.net/d3/en/class/wizard/active/

Na tohle téma už se tu vedly dlouhosáhlé tlustopisy a jediný výsledek co to mělo byl, že většina lidí se do toho ještě více zamotala. Takže jestli to nechápeš z tohoto, raději počkej na plnou a ozkouošej :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Itemy

Příspěvek od Still » 23.05.2012, 19:27 hod.

Ahoj všem, právě se mi stal fakt průser :D koupil jsem si v AH novou, sockovatelnou rare helmu pro svého bara,dal si do ní do ní gem a chtěl jsem si ji obarvit na rudou barvu stejně jako předchozí helmu.A v tento okamžik se to stalo...bohužel stále trpím nemocí z D2 a místo abych klikl na lahvičku s barvou pravým myšítkem,a aplikoval na helmu.tak jsem ji nevědomky prostě vzal a levým myšítkem a stejně jako gem sem ji dal na onu helmu.No a moje milá helma se ted vizuálně nezobrazuje na barově hlavě.ačkoli v kolonce pro helmu je a její vlastnosti sou aktivní tak prostě můj bar běhá s páčem na hlavě.nevíte někdo co s tím?

Uživatelský avatar
kuba7
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2857
Bydliště:Val Mez

Re: Itemy

Příspěvek od kuba7 » 23.05.2012, 19:47 hod.

prostě sis na tu helmu hodil lahvičku na neviditelnost předmětu...kup si lahvičku na vymazání obarvení do původního stavu:)

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Itemy

Příspěvek od Still » 23.05.2012, 20:14 hod.

kuba7 píše:prostě sis na tu helmu hodil lahvičku na neviditelnost předmětu...kup si lahvičku na vymazání obarvení do původního stavu:)
aha to jsem nevěděl že to tam je taky :D myslel jsem že je to nějakej bug ve hře.díky

Uživatelský avatar
kuba7
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2857
Bydliště:Val Mez

Re: Itemy

Příspěvek od kuba7 » 23.05.2012, 20:35 hod.

podle mě je to super a pužívám to hlavně právě na přilby,páč někdy to vypadá až směšně třeba na wizardovi to "cimbuří" :D...až budu mít nějakou nabušenou tak se s ní budu teprv chubit :)

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Itemy

Příspěvek od marian_r » 24.05.2012, 11:34 hod.

JamieChris píše:Takže třeba čarodějky blizzard damage bude závislej na tom, jestli drží v ruce kudlu 10-12 nebo 150-170 ? (ona bude mít asi hůlku, ale tak třeba ten WD s kouzlama, ne v D2, kde to ovlivňovalo pouze fyzickou dmg., rozumíme si...)
http://www.youtube.com/watch?v=AEyiezB8Mpw :!:

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“