Itemy

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187
Itemy

Příspěvek od Silblade » 15.09.2011, 17:04 hod.

Tak co říkáte na variabilitu itemů? :) Já myslím, že po grafický stránce nelze nic vytknout a pokud má každý char svoji jedinečnou podobu rukavic, bot, helem atd., tak jako klobouk dolů. A to určitě nejsou všechny itemy.:)

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... #more-6620

Stačí kliknout na kterýkoliv obrázek a můžete pak vesele rolovat mezi nimi.;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: Itemy

Příspěvek od Vinz Clortho » 15.09.2011, 17:11 hod.

Vypadá to moc pěkně. Nejhezčí jsou ty pláště přes jedno rameno pro DH :)
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Itemy

Příspěvek od AJey » 15.09.2011, 17:16 hod.

neni to vykradeny beta client ?
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Itemy

Příspěvek od Javurek » 15.09.2011, 19:42 hod.

Těko říct, je to možné ale likviduju hlavně odkazy na stránky kde jsou spoilery atd. Tohle je OK. Není to odkaz na nějakou podezřelou stránku.

Docela se mi to líbí, ty brnění .)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Itemy

Příspěvek od Programos » 15.09.2011, 20:32 hod.

Óóóóóóóó!!! Ztělesněná krása!!!

Už se těším na progress přímo ingame, jak je budu postupně všechny nacházet :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Andros
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ondray#2907

Re: Itemy

Příspěvek od Andros » 15.09.2011, 20:43 hod.

Třeba takový demon hunterský armor se mi líbí ten nejzákladnější a wizardskej ten 3.
V jednoduchosti je krása :)
Ashes to ashes, dust to dust - From dust you were made and to dust you will return.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Itemy

Příspěvek od Qoliker » 23.09.2011, 01:31 hod.

Pravděpodobně to co nevidět bude i na eu.bnetu.

http://us.battle.net/d3/en/item/

Nádhera, zas má člověk co prohlížet. Aj si to můžete filtrovat přes Class/Follower. Artworky samozřejmě prvotřídní. Nemám slov, kam se na tohle hrabe nějaký beta invite.

Zdá se, že Blizzard zařadil i Unattuned (univerzální) runy.

Buriza-Do Kyanon i Stone of Jordan, Tal Rasha i Immortal King set a spousta dalších kousků jsou zase tam, kam patří! To se mi to bude dneska spát. (:

Mimochodem jen tak mezi námi, můj hype právě oficiálně vystřelil na již neměřitelnou hodnotu.

Vypadá to vypadá, že najít perfect legendary item, nebo nedejbože něco perfect 'u-craft-it [X náhodných vlastností (týka se i normálních legendarních věcí !) a % odlišnost pevně danných vlastností], bude asi taková šance, jako nalézt na sídlišti u popelnic vyhozený diamant. Což je samozřejmě skvělé a jsem moc zvědavý na ceny perfect itemů.

http://us.battle.net/d3/en/item/vanishing-dye - skvělé pro nudisty. ((:
Barviček je jinak dostačující množství.

http://us.battle.net/d3/en/item/crafting-material/ - každá obtížnost bude mít svůj salvaged materiál

Item enchantů je snad ještě více než ve 'Vanilla' Wow.

Celkově se počet předmětů nedá s Classic Diablo 2 vůbec srovnávat. Když připočtu ještě možnost jednoho, či více datadisků a desítky patchů a výše zmíněnou unikátnost a v neposlední řadě naprosto šílenou vzácnost skutečně perfektních předmětů, tak máme na roky vystaráno, tedy alespoň já.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Itemy

Příspěvek od Kubis » 23.09.2011, 06:50 hod.

Taky si to teď projíždim a jenom slintám..Už se těšim na ten pocit když ti vypadne něco hodně vzácnýho :) A taky mám radost, že je tam docela dost převzatých názvů věcí i z D2 :)

edit: Skoro každej legendary a set item má +xy to random property. To se mi moc líbí, protože když vám něco padne, ještě to neznamená, že se vám to bude hodit na vaší postavu nebo build :)

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Itemy

Příspěvek od zahadum » 23.09.2011, 08:17 hod.

tak toto bude na pekne dlhoooo páni :) už vidím ako budú truhly a inventáre zase praskať od materiálov na craft, fabičiek , rare a legendariek ktoré si nebudete chcieť vyhodiť kvoli pamiatke..atd

Blizzard nesklamal, jediná záruka kvality na súčasnom poli PC hier.

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Itemy

Příspěvek od ZeroOne » 23.09.2011, 08:59 hod.

Tak jsem si taky trochu prochazel ty predmety na blizz webu. A po pravde musim rict ze prijemne prekvapeni tech itemu je tam uz ted hodne a to jeste nevime jestli je to vse co bude ve hre nebo se do vydani rozhodnou nejake pridat. Pripadne zda pridaji dalsi itemy s budoucim patchem.
A co se tyce grafickeho zpracovani a variability predmetu jsem nadmiru spokojen. D3 bude zase hra na dlouho a moznosti tvorby postavy se soucasnym systemem skillu a variacemi predmetu bude spousta. Uz se tesim jak si budu postupne vylepsovat postavu a v prubehu hry zkouset ruzne moznosti slozeni skillu a pripadne experimentovat s neobvyklim slozenim skillu a zamereni na veci jako +drop itemu atd.
Jak pri soucasnem tempu novych informaci tipujete datum vydani?

Uživatelský avatar
Andros
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ondray#2907

Re: Itemy

Příspěvek od Andros » 23.09.2011, 09:15 hod.

Helljovany píše:A taky mám radost, že je tam docela dost převzatých názvů věcí i z D2 :)
Tak ne nadarmo se jmenují legendary :) Taky jsem rád, že je dali opět do dalšího dílu, ale dalo se to čekat.

Heh, schválně jsem hledal v mackách wirtovu nohu a hle http://us.battle.net/d3/en/item/wooden-leg . Sice ikona nevypadá jako jeho klasická ''pirátská'' noha, ale bůhví kolik jich má :D
Ashes to ashes, dust to dust - From dust you were made and to dust you will return.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Itemy

Příspěvek od Tib3rian » 23.09.2011, 09:24 hod.

Tiez sa na to pozeram, je to parada. Pekne nazvy, paci sa mi WD setova voodoo maska. Pekne to vyzera. Nazvoslovie bola vzdy jedna z veci, ktora prispievala ku kvalite serie a robila Diablo vynimocne. Inak pozeram ze Blizzard sa tusim naucil robit headky.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Itemy

Příspěvek od Silblade » 23.09.2011, 09:57 hod.

Myslíte si, že to je veškerej seznam common, legendary, crafted a set itemů? Je jasný, že tam chybí magický věci, pač ty jou z větší části náhodně generovaný (a rare do jistý míry taky, ne?), ale přece jen třeba těch crafted itemů se mi zdá poměrně málo. A mimoto vidím, že tam nejsou ani všechny skiny předmětů, pač i každej class má svůj skin chest, pants, waist atd.
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Itemy

Příspěvek od Programos » 23.09.2011, 10:04 hod.

Nemůžou přece vyhodit celej seznam všech itemů, tohle je jen ukázka.

Osobně se mi ty helmy skoro vůbec nelíbí... jediný dobrý jsou u WD, ale zbytek je crap.

Rukavice občas vypadají jak pro zealoty.

Co se týče zbytku tak je to pěkné, ale ty helmy se mi prostě (zatím) nelíbí, budu si na to muset zvyknout.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Bobule
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Itemy

Příspěvek od Bobule » 23.09.2011, 10:06 hod.

Blizzard uměl vždy dělat nádherné headky ,sety non set epicke itemy atd jen prostě v Diablu to nikdy nevypadalo tak nádherně to ti můžou podtvrdit hráči Wowka třeba viz zde http://eu.battle.net/wow/en/blog/2236786

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Itemy

Příspěvek od Qoliker » 23.09.2011, 10:38 hod.

Diablo je stará hra, tam jsi byl rád, žes rozeznal kapuci od kovu.

Artworky ačkoliv jsou pěkné, tak furt mohou být pouze placeholders, stále nevíš, jak budou vypadat ve "skutečnosti".

Itemů je fůra, však se někdy koukněte s čím začínal D2 classic, a i tak samozřejmě ten list nebude konečný, něco bude určitě skryté, aby bylo nějaké překvapení.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Sethanon
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: Itemy

Příspěvek od Sethanon » 23.09.2011, 11:47 hod.

Toto bude asi dost zhanana vecicka :)

Power Potion

Critical hit chance increased to 100% for 30 seconds.

Co mi trochu vadi pri tych gemoch je to, ze na to, ze je tam tolko tried tych gemov (14?) tak rozdiel medzi najhorsim a najlepsim zas tak markantny nie je. Neviem co si o tom vy myslite.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Itemy

Příspěvek od Kubis » 23.09.2011, 11:58 hod.

Pokud si někdy hrál PvP, tak víš, že tak záleží na každym bodíku co máš navíc oproti soupeři..A vzhledem k tomu, že gemama vlastně "rozděluješ stats" a dotváříš tak svůj build je jenom dobře, že je tolik ranků..aspoň podle mě ;)

Uživatelský avatar
MrNoFace
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Itemy

Příspěvek od MrNoFace » 23.09.2011, 12:33 hod.

Mne tam napriklad vadi hned zopar veci....

Zoberte si napriklad Legendary Torso...je ich tam 18 a vsetky do jedneho vyzeraju rovnako a este k tomu uplne ten najsuchsi styl, hrozne.

Dalej co sa tyka stylu DH mne osobne neodmyslitelne k nemu patri tmava temna kapucna - samozrejme vsetky legendary alebo setove su cervene pripadne nejake ugly helmy....

A este jedna vec, vyzera to tak ze kazda class tam ma pekne urobeny set ako uliaty, ktory je evidentne perfektny pre danu classu....cize namiesto toho aby ludia kombinovali a hladali najlepsie variacie predmetov vsetci budu mat jediny ciel a to zozbierat ten set lebo je aj tak najlepsi.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Itemy

Příspěvek od Qoliker » 23.09.2011, 12:43 hod.

Nemáš pravdu, například zbroj nemá žádný STR req, čiže do toho můžeš obléknout klidně wizardku. Melee wizard ftw? A active i passive skilly na to má.

Zase opakuji, že většina těch "ikon" (artworks) u předmětů je jen placeholder a navíc to vůbec neodráží skutečný vzhled ve hře. A když se ti nebude líbit barva, tak si to jednoduše přebarvíš.
Naposledy upravil(a) Qoliker dne 23.09.2011, 12:44 hod., celkem upraveno 1 x.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“