Hledají se SOLO hráči (RoS)

Vše o Klanech a Guildách.

Hlasování: "Počitadlo" zájmu o Solo Sekci (jde čistě o počty hlasů)

Ano, měla by vzniknout
20
56%
Ano, účastnil bych se jí jako solo hráč
16
44%
 
Celkem hlasů: 36

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 30.12.2013, 14:40 hod.

Před oznámením o ukončení AH se na Diablofans díky vstřícému přístupu správců (hlavně Javůrka - díky) podařilo uskutečnit myšlenku a zřídit Sekci pro hráče hrající D3 bez AH.
Po oznámení o ukončení AH a hlavně po jejím faktickém uzavření ztratí Sekce smysl. Zároveň s tím se nabízí myšlenka tuto "zvláštní" Sekci překlopit do Sekce pro Solo hráče. Nic jiného smysl nemá, protože NoAH již budou všichni.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Stejně jako když vznikala NoAH sekce, nevěděl jsem, kolik hráčů by o ni mělo zájem. Stejně tak to nevím ani v případě Solo hráčů a proto jsem se rozhodl touto cestou zjistit zájem hráčů o Solo Selffound.
---------------------------------------------------------------------------------------------

:!: Hledají se tedy spíše konzervativci, kteří si své postavy vylepšují a piplají sami a to v pohledu získávání EXP i Gearu.
:!: (Solo Selffound)



A proč by o tohle někdo měl mít zájem? Protože nevěřím, že hráči jako já vymřeli. Problém je, že Solo hráči nemají tolik potřebu nějaká fora hledat. Já jsem ale ve foru našel nový motor, novou motivaci. Baví mě budovat si postavy zcela vlastní silou, ale bez porovnání, nebo podělení se o výsledky to není ono. Mám jako Solo Selffound hráč odlišné náhledy na věci a kdo takto nehraje, často nechápe, nebo nenabízí díky odlišnému postoji použitelná řešení.

Myslím, že i díky "naší" NoAH Sekci už hodně lidí pochopilo, že i bez Aukce se tato hra dá dohrát, dál hrát, progressovat a hladce zdolat i vyšší MP než 3.
(v tomto směru se vše ještě stonásobně zjednoduší s vylepšeným lootem 2.0)
Proto bych do RoS rád našel "nové" hráče, kteří by také rádi pracovali na postavách sami a o své pokroky by se zde s ostatními podělili.


A proč to tak hraju já? Ohlédnutí za tím, co jsem si vybudoval jen já sám má pro mě mnohem větší hodnotu, než darovaný gear či EXP od mnohonásobně silnějších spoluhráčů. Solo hra vede i k budování komplexnějších postav, protože hráči musí být schopni nejen udělit poškození, ale na daném MP i přežít. Za poslední, což je pro mě velmi důležité, nejsem vázán časově ani herně na žádné spoluhráče, či jejich kvalitu nebo potřeby.
(můj dosavadní pokrok ve hře můžete najít v podpisu - Rychlá Farma MP7. Omezeně až MP10.)



Je zřejmé, že s ohledem na DC je Solo vhodné zejména pro SC hráče, ale rozhodně jsou vítání i HC.

Na závěr bych rád požádal každého, komu se tato myšlenka nelíbí, aby nereagoval a našel si jiné téma. Zde je cílem zjistit stav Solo hry.

Není třeba žádná přihláška, stačí pouze kliknout v "Anketě-Počitadle" :wave:
(vybrat můžete jednu nebo obě možnosti i své rozhodnutí měnit)

Pokud máte dotazy, je k dispozici diskuse. ;)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 31.12.2013, 12:36 hod., celkem upraveno 15 x.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od zahadum » 30.12.2013, 15:25 hod.

Ahoj, myslím si,že toto je niečo pre mňa...rád hrám sám...vlastne public chodil len syn....rád si robim experimenty s postavou....sem tam boli aj šialené buildy....takže beriem to...rád idem sám aj celý deň..k tomu potrebné dobré audioknihy ::))

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od mdmT » 30.12.2013, 15:26 hod.

... snad neporuším nic z výše řečenýho ( ale vlastně ne, protože mám dotaz:-) ... to, že obě odpovědi na anketní otázku jsou ANO a ANO je čistě náhoda, nebo záměr?:-))) ... a nebrát prosím jako hate, naopak mě to od srdce pobavilo :-))) ....

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 30.12.2013, 15:41 hod.

mdmT: Záměr :) Dal jsem to "Anketa" do uvozovek, protože je to na zjištění stavů. Zkrátka jako počitadlo. (nemá "vyhrát" jedna z variant, ale tady na foru počitadlo jinak udělat nejde) OK, dám to raději do názvu té "Ankety" :wave:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.12.2013, 16:33 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 30.12.2013, 15:44 hod.

zahadum: jasná věc 8-)
Hlavně se klikni do "Ankety - Počitadla". Na to budu koukat jako na výsledek průzkumu ;)

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od Dava_C » 30.12.2013, 15:51 hod.

Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 30.12.2013, 15:53 hod.

Dava_C: děkuju, ale myslím, že po úpravě je to už jasný a hlavně pěkně na očích rovnou na stránkách ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 17:37 hod.

Chlapci, i když se tu moc nepovídá, téma pečlivě sleduju. Trochu to tu oživím, aby to tu nezmizelo někam na třetí stránku. Každopádně pravda je taková, že si nejsem jistej, jestli má cenu něco dělat pro 4 lidi. Z dřívějších akcí mám odzkoušený, že 4 lidi už Topic slušně udržej, ale musej bejt aktivní. Mám i druhou zkušenost, že z takovýchto průzkumných přihlášení cca 50% odpadne.

Pokud bychom opravdu byli 4 stálí hráči, do začátku by to stačilo, (je možný, že by počet i vzrostl, pokud by Sekce žila) ale pro dva to cenu nemá.


Pro váhající mám ještě něco k zamyšlení (i když nábory nemám rád, protože přemluvení obvykle první vzdají).
Nikdo není nucenej hrát jen Solo Self. Dá se založit hra na jiným serveru od začátku a hrát Solo jako souběžnou věc. Já se například taky přestěhoval na US, protože jsem chtěl mít čistej Self účet úplně od nuly. Partu nehraju, takže je mi buřt, jestli jedu US, nebo EU :wave:

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od pavlas » 07.01.2014, 18:23 hod.

Ahoj, rád bych se přidal, pokud můžu, 99,9% času chodím sólo, rád skládám buildy dle sebe, nedržím se příliš zvyklostí :) Něco jako zahadum, o víkendu si sednu k Diablu, pokud je čas či nepříznivé počasí, a vydržím hrát klidně celý den, čistě sám, jen nějaká muzika jako podtext :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 18:32 hod.

pavlas:
Výborně. Hledám hlavně borce jako jste vy dva. Co už tak hrajou a nemusej se do sola nutit. Přestože podle počtu solo hráčů je to asi přežitek, ale u mě je (a asi nevždy bude) Diablo barbar sám se svojí sekerou proti všem :)

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od pavlas » 07.01.2014, 18:45 hod.

Upřímně, já na ty multiplayery nikdy moc nebyl. Sice to sem nepatří, ale ano, jednou jsem si prolezl celé Halo 4 s kamarádem v COOPu, tím to hasne :) Každopádně v Diablu mám solo rád hlavně proto, že si jedu svoje tempo, nikoho nezdržuju či nikdo nezdržuje mě, prolezu si, co chci, v klidu si zpřeházím skilly, přeberu Loot u kováře, pokecám s NPCčky... Prostě takový klídek :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 18:56 hod.

pavlas:
tak já se s ohledem na progress někdy docela i honím, ale jak říkáš, honím se když chci a zase vlastním tempem. 8-)

Jak píšu nahoře, problém je, že když si to jen hromadíš na dvorku a nikdo ten pokrok neocení (stará těžko,že? :lol: ) tak "není žádnej" pohon. Já jsem si jistej, že bez fora a aktivit tady, byť hraju pouze solo, bych to nikdy tak daleko nedotáhnul...

Proto mám na Solo Sekci zájem..Navíc si myslím, že solo je stále součást D3 a nějakej minimální prostor by na ofiko dfans stránce mít mělo,..

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od pavlas » 07.01.2014, 19:04 hod.

Ne, naše přítelkyně to skutečně neocení, spíš jen vrtí hlavou, že zase hrajeme tu "hovadinu" a jak nás to pořád může dokola bavit :D Pokud teda nemáme štěstí na partnerku Diablo pozitivní 8-)

Určitě se za sekci také přimlouvám, mohli bychom tam sdílet, co pěkného a užitečného droplo, naše oblíbené buildy i s popisem jak fungují a proč je máme, progress v achievementech, splněné bounties, odměny... No určitě by se toho našlo mnoho :) Člověk má pak skutečně motivaci hrát. Diablo jsem si velmi oblíbil a i teď, když je Vanilla téměř před koncem svého cyklu, stále mě potěší každá dropnutá legendárka, každý splněný achievement, každý přiexpený paragon navíc :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 07.01.2014, 19:09 hod.

Vole jak jednou stara omylem kliknem na forum tak mám utrum.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 19:19 hod.

pavlas: OK, počítám s tebou, do ankety už ses kliknul, takže super.., nápady dobrý :wave:

Kuki, nesváděj to na tohle vlákno, jako :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od Relic » 07.01.2014, 19:33 hod.

Hram len Diablo 3 a to Solo a k tomu metalova hudba...:)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od skyrim1988 » 07.01.2014, 19:44 hod.

Pridavam se k Vam chlapi ;) Rozjel jsem si tak na pohodu HC.Do doby nez prijde ROS.Snad bude i cas na hrani :D Nebo zeptam se rovnou jak to mate s hranim a jestli mate deti a stihate to ? Me totiz ceka prcek od pristiho mesice :)

PS : Solo a dobra hudba k tomu je proste parada...

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od pavlas » 07.01.2014, 19:50 hod.

Taky bych si chtěl ještě před RoSkem rozjet HC postavu, jen tak pomalým tempem... :) U mě ještě mládě nehrozí, alespoň prozatím :) Takže, přijdu kolem třetí z práce, udělám něco pro své tělo a zdraví, navečer zasednu a hraju :) Jasně, taky ty dny v týdnu prokládám i chvilkama s partnerkou.. :D Ale zatím nebydlíme spolu, tudíž jsem svým pánem ve svém Westmarch království :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 19:56 hod.

CO :?: :shock:
Tolik Solistů? Asi jsem Topic založil o Svátcích v nevhodnou dobu. :wave:

Relic: solo self metalisty berem taky :green:

Skyrim1988: Diablo je žrout času, každej s tím bojuje, takže buď v klidu. Solo Sekce nebude závodní sekce. Bude to místo pro stejně hrající hráče a já doufám, že pravidelné a stálé, aby měli možnost se s ostatními podělit o tu radost, když se jim bude dařit, přestože hrají sami. Jestli budeš postupovat rychle nebo pomalu je naprosto nepodstatné. 8-)
PS: mě čeká letos reko střechy, dovolená, podkroví, práce, prcek...standard...

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Hledají se SOLO hráči (RoS)

Příspěvek od Kaplan007 » 07.01.2014, 20:03 hod.

Z 90% hraju sám, tak hodinku denně když se povede, buldy střídám jak na běžícím páse, gear také. Někdy mám na sobě takové nesmysly, že by nad tím ostřílení hráči kroutili hlavou. Nehraji žádné organizované crypt runy apod. a už vůbec se nenechám boostovat.

Ano, jsem pro vnik SOLO sekce :wave:

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“