Czech Reapers DIII Klan

Vše o Klanech a Guildách.
Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Drakkari » 15.03.2014, 17:19 hod.

Všem zájemcům se omlouvám, ale nábor je nyní dočasně pozastaven z důvodu naplnění kapacity klanu. Děkuji za pochopení!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Frozen » 17.03.2014, 15:05 hod.

Jaj, to máte už 120 členů? to musíte mít při hře v partě vypnut klanový kanál ne? Osobně si to nedokážu představit ;)
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Drakkari » 17.03.2014, 15:21 hod.

Aktuálně 146 členů, kapacita klanů je 150 :) A kupodivu valná většina hráčů je i hodně aktivních!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Frozen » 17.03.2014, 15:25 hod.

Tak to držím palce, aby vám to zůstalo ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Hamman » 20.03.2014, 10:41 hod.

Kdyz byste jeste nekoho potrebovali, tak se pridam, jsem ted v jinem, sice jen 3 dny, ale tam jak napises neco do chatu, tak se odpovedi nedockas, asi klan kde hraje kazdy sam se sebou :D

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Drakkari » 08.04.2014, 08:16 hod.

Zdravím, omlouvám se, ale Blizzard mi v pátek zablokoval účet z důvodu podezřelého chování, bohužel mi nemohou přijít smsky z sms protect, protože mi vodafone zablokoval roaming. SMS Protect zdá se, bez telefonu odstranit nejde. Bohužel se tedy do hry nedostanu, dokud to nějak nevyřeším, zatím hraji starter edici na jiném účtu, battletag alyss#2704 pokud to přečte nějaký oficír ať mě přidá do klanu, je-li místo, díky ahoj. :-)

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Spejbl » 08.04.2014, 16:47 hod.

Napsal jsem to do chatu na clanu, ale jestli někdo reagoval netuším.

Falcon
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Coozy #1779

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Falcon » 09.04.2014, 07:32 hod.

Kdyby se náhodou ještě našlo jedno místečko tak dejte vědět hledám aktivní clan http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cooz ... o/35804254

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Drakkari » 23.05.2014, 22:38 hod.

Zdravím a pozdravuji všechny členy CzR, taktéž všechny ostatní hráče a fanoušky D3!

Rád bych tímto oznámil, že klan Czech Reapers po 2 měsících své činnosti vykazuje denní aktivitu více než 40 stálých hráčů, z celkového počtu přesahujících 100 závisláků , kteří se pravidelně logují do hry a hrají seč jim život stačí (za to vám všem upřímně děkuji) :)

Vzhledem k tomu, že jsem nikdy neočekával, že klan který založím, dosáhne takového množství současně hrajících hráčů na denní úrovni a společně s úžasnou kooperací ve hře a každodenní velice kvalitní diskuzí na klan chatu :D, bych si velice přál pozvednout klan ještě na trochu vyšší úroveň.

Proto bych rád oznámil následující (toto platí pro současné i potenciálně budoucí členy klanu):

1. Sháním zapáleného hráče, který by byl ochoten vytvořit alespoň zákládní webové stránky a diskuzní fórum klanu Czech Reapers. Tento člověk se stane automaticky officerem CzR a mým kamarádem, což je super čest! :)
(hosting, platby za provoz apod. zaplatím)

2. Přál bych si, aby náš klan mohl spolupracovat s ostaními většími či menšími československými diablo klany, tudíž bych byl rád, kdyby mně kontaktovali ostatní zakladatelé českých klanů abychom mohli vytvořit velkou společnou československou komunitu hráčů D3!

Pokud se najdou lidé, kteří by rádi spolupracovali na výše uvedených bodech, nebo mají zájem o aktivní hraní D3ky s naší partou, prosím kontaktujte mě na

Battletagu: DRAGON#21887 nebo
Emailu: valisj@email.cz
anebo můžete zanechat vzkaz v tomto vláknu


Všem děkuji za pozornost, a nejlepší diablovce současné doby 3x zdar! :D

Innominate
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Innominate#2901

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Innominate » 25.05.2014, 21:53 hod.

Vidíš to, a já zas třeba nečekal, že jste tak přátelský a komunikativní klan, který vyhazuje své aktivní hráče bez sebemenšího důvodu a jakéhokoliv vysvětlení.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Czech Reapers DIII Klan

Příspěvek od Bit » 26.05.2014, 02:04 hod.

Jak si predstavujes spolupraci :-) založil jsem czskhc teď je nas 150. Čistě hc něco malo uz je neaktivní ale kolem 40 nás k večeru je. Tipuju že sme největší czsk only hc klan
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“