GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.2015

Vše o Klanech a Guildách.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223
GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.2015

Příspěvek od Alaman » 23.05.2015, 08:26 hod.

Nevím, jestli takový příspěvek můžu zařadit do této sekce fóra nebo je někde sekce pro hledání hráčů na konkrétní den, čas.
----------
Rád bych trošku zvýšil efektivitu expení PL + případně navýšil o nějaký rank legendary gemů. Pokud by měl někdo zájem dnes 23.5.2015 od 20:00 do cca 24:00 o 4man GR 50+ (55+ by bylo rozhodně lepší), napište mi do tohoto příspěvku. Viděl bych to na GR bez stresování, že se něco nepodařilo, bez nějakých delších afk (cigáro, bio do toho nepočítám). Do party bych rád viděl optimálně CC WD + 3xDPS. Já hraju DH PL 726 RoV Fire (GR 51 solo) nebo Unholy Lighting (druhý char, není třeba krom prstenů zdržovat přehazováním buildu).

Podmínkou je gear optimalizovaný na výkon, ne na farmu exp. Optimálně hráči, kteří mají solo GR 50 +/-.

Můj BN: alaman#2223
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alam ... o/54946476
Případně http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alam ... ero/100444

Na fórum se dostanu nejspíš až odpoledne, takže pokud tady budou nějací zájemci, zareaguju.
----------
Pokud by zájem nebyl, někdo by měl partu na GR 50+ a bylo by místo pro DPS, prosím PM. Díky.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od witekcz » 23.05.2015, 12:52 hod.

Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od DrSma » 23.05.2015, 12:55 hod.

Přesunuto.

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od Alaman » 23.05.2015, 14:16 hod.

OK. Možná by stálo za to tuto sekci přejmenovat. Nebo založit novou s příhodnějším názvem.
Pokud by byl nějaký klan, kde se hlavně o víkendu schází víc hráčů on-line a chodí GR, pak by to bylo taky pro mě řešení.

EDIT: Bylo by nějaké doporučení na CZ/SVK klan? V clan finderu jsem našel s nejvíce členy DiabloFans.CZ (69 online). Pokud by bylo místo, pak nabízím zkušenosti s vysoce aktivním teamovým hraním cca 6 let ve WoW (Equilibrium, Ladies First, Black Division - na raidech s téměř 100% účastí). Aktuálně mám na hraní výrazně méně času, ale 2 kompletní večery/týden by nebyl problém. Zkušenosti D1, D2, D3 (od spuštění), aktivní zájem o buildy a herní mechaniky.
Naposledy upravil(a) Alaman dne 23.05.2015, 15:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od DrSma » 23.05.2015, 15:03 hod.

Osobně bych Sekce spíš ubral, než přidal, ale to je asi jenom můj pocit. :P (trend je, že Sekce stále přibejvaj)

Prostě si založ Klan s názvem Víkendoví zabijáci 50+ a domlouvejte se tu. Nebo si nezakládej Klan, ale jen třeba tento Topic používej k domluvám a pokaždé si prostě jen uprav ve jméně Topicu datum příští akce. Problém vidím spíš v tom, že tu každej kdo přijde prostě založí novej Topic nebo Topic "přidejte si mě" (nemířím na nikoho konkrétního) a nezkusí se přidat k fungujícím Klanům. Pak je tu hodně nefunkčních žádostí, ale s tím my nic nenaděláme.

CZ komunita D3 není zastak velká, aby se hned našli lidi na všechno.

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od Alaman » 23.05.2015, 15:11 hod.

Rozhodl jsem se prosondovat, jaká je v CZ/SVK komunitě aktuální situace v aktivitě. Snad něco zjistím. Nedělám si iluze, že to bude terno, ale snad se D3 nejraje jen velkou hubou na fórech ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od DrSma » 23.05.2015, 15:30 hod.

To asi ne. Ale spíš je to tak, že i malá komunita je dál rozbitá. NS, S, SC, HC a ktomu ještě kombinace. :roll: To se pak těžko lidi sejdou. Vidím to v Barbaří Sekci. Sotva se našel někdo aktivní, nenašel spoluhráče ve shodným režimu. Zkus pokoukat podle datumů, co je aktuální ve zdejších Klanech a oslov tam lidi. Myslím, že pro začátek je to nejsnazší cesta. ;)

Nebo fakt využívej Tenhle Topic. Není to mimo mísu. Třeba se najdou lidi z různých Klanů nebo bez, co jim zrovna ten tvůj čas bude vyhovovat a ozvou se.

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od Alaman » 24.05.2015, 01:07 hod.

Alespoň Germáni se mě ujali na GR59 :)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: GR50+ (non-seasonal) hledám hráče na sobotní večer 23.5.

Příspěvek od witekcz » 28.08.2015, 06:51 hod.

Zamykám, pokračujte prosím zde:

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=116&t=9584
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zamčeno

Zpět na „Klany/Guildy“