<HCCZSK> Hardkoraci - nabor hracu

Vše o Klanech a Guildách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874
<HCCZSK> Hardkoraci - nabor hracu

Příspěvek od Bambinot » 20.09.2018, 17:31 hod.

Ahoj hráči.

Baví tě Diablo III? Baví tě hrát s fajn lidma? Potřebuješ nebo naopak umíš pomoct ostatním?

Pokud ano pak tě rádi přivítáme k nám do klanu <HCCZSK> Hardkoraci

Co hrajeme:
Jak už náš název napovídá jsme Hardcore (HC), Česko-Slovenský(CZSK) klan a hrajeme na Evropském serveru(EU). Specializujeme se na hru na sezónách. Nenutíme nikoho hrát POUZE HC a sezóny, ale kvůli možnosti hrát spolu a pomoci je nutnost, aby jsi většinu času v Diablu III hrál Hardcore a sezónu.

Co ti členství v klanu přinese?
Herně ti dokážeme pomoct, protože za každou klasu v Diablu III, máme několik hráčů, kteří se pravidelně umísťují v top 20 a i mnohem výše.
Máme svoje technické zázemí. Vlastní Discord server, vlastní WEB a fórum, na kterých umisťujeme jak důležité informace, tak nejrůznější návody a poznatky.

Něco také požadujeme:
Rádi bychom hráli s lidmi, kteří umí pomoct, poradit a umí se chovat. Takže dodržování základních pravidel slušnosti je nutnost.
Také možnost alespoň poslouchat tým je potřebné, takže registrace a připojení na klanový Discord server je další podmínkou.
Pokud nechceš/nemůžeš mluvit není to až takový problém, ale alespoň mít možnost poslouchat. Na druhou stranu, pokud potřebuješ poradit, tak bez mikrofonu se neobejdeš.

Jak se přihlásit?
Takže buďto přímo ve hře kontaktuj KostrouN#21671, NecroGroul#11532, Dzino#1268, nebo kohokoliv dalšího z klanu a požádej o vstup. Dále nám můžeš nechat zprávu zde, svůj battle tag a my si tě najdeme ve hře.

Tak doufáme, že se brzo uvidíme a uslyšíme.

Rojen_1
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Ostrava

Re: <HCCZSK> Hardkoraci - nabor hracu

Příspěvek od Rojen_1 » 06.12.2018, 08:41 hod.

Ahojte,
rád bych si s Vámi zahrál. Jsem celkem starej fotr (55), ale Diablo 3 rád pařím a rád bych si zahrál s partou zkušených harcovníků, protože mám hodně otázek kolem hry a potřebuji s mnoha věcmi pomoct. Zatím hraji za barbara obtížnost expert.
Profil: https://eu.diablo3.com/en/profile/Might ... /113811815
TeamSpeak nainstalovaný mám.
Pokud můžu poprosit, tak si mě najděte ve hře: MightyElf #293217 já sám nevím, jak se k Vám připojit.
Předem děkuji za odpověď, ať už bude jakákoliv......
Rosťa

Odpovědět

Zpět na „Klany/Guildy“