Nejhorší vlastnosti monster packů

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Odpovědět
Horned
Quill Rat
Příspěvky:20
Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Horned » 23.06.2012, 11:04 hod.

Tohle me taky docela pobavilo :D
http://i47.tinypic.com/28s36zc.jpg

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od mafian89 » 23.06.2012, 12:02 hod.

?:D to je real nebo fake? To se mi moc nezdá, já myslel, že max vlastností jsou 4.
Obrázek

Horned
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Horned » 23.06.2012, 13:37 hod.

To je real. Vcera odpoledne jsem to potkal :D Muzu klidne dokazat jeste jednim screenem...

Horned
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Horned » 23.06.2012, 13:38 hod.

Spis me dostalo ze tam nebylo klasicky napsany invulnerable minions, ale bylo to takhle rozepsany :D

AssKick123
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:AssKick123#2306

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od AssKick123 » 24.06.2012, 14:24 hod.

Monka s vysokýma resistancema zabíjí nejvíc asi Arcane, ale jde to jednoduše oběhnout, takže Vortex + Arcane vás furt vrací mezi ty Arcane lasery. Přidejte si k tomu nějaký třetí typ útoku a máte zabijáka melee classů. Podobně nepříjemná by asi byla kombinace Vortex a Fire chains.

Možná ještě Sucubby a s nějakou zastavovací abilitou (Frozen, Jailer, apod.). Ale u těch je to snazší v tom, že stačí udžovat kontaktní vzdálenost, a oni pak neplivají ty své smrtící koule. Když jsou ale 4 najednou, je těžké být u všech zároveň, takže pomáhá to, co obecně pomáhá - rozdělit skupinku na 2 části.

U Invulnerable Minions může jeden člen party s miniony běhat, zatímco ostatní udolávají bossáka.

Skarab
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skarab#2697

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Skarab » 26.06.2012, 17:48 hod.

vcera se nam stala zabavna vec, potkali jsme falleny (ted nevim jak se jmenujou - takovy ty co se nafouknou a prasknou)

skupinka modrejch, ani jsem nestihl precist co umej, rychle pribehly a nez sme neco stihly udelat tak vsichni popraskaly :)
zajdem za roh a tam to samy ve zlate variante, byly to 2 nejrychlejśi elite fighty na helu :)

bohuzel z nich nic nepadlo :(

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od kojot » 26.06.2012, 18:01 hod.

Nic z nich nevypadne, protože jsi je nezabil. Nenastackuje se ani Nephalem Valor. Na Infernu je to největší prasárna, co může být. Nikdy se mi je nepodařilo zabít a vždycky mě tím výbuchem one-hitnou... Nedokážu si představit, jak si je dávají lidi na Hardcore.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lorthy
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lorthy#2413

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Lorthy » 30.06.2012, 23:23 hod.

Mňa ako Barbara najviac counteruje Extra Health+Fire Chains+Fast a prakticky akýkoľvek pack mobiek s veľa HP. Naposledy mi celkom robil problém Vortex+Fire Chains+Extra Health.
My Characters:
Barbarian lvl 60 - Inferno Diablo DOWN
Barbarian lvl 53 - Act II Hell HC deceased

Uživatelský avatar
soptik
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:soptik#2277

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od soptik » 03.07.2012, 09:46 hod.

Ja s monkem "miluju" molten, arcane enchanted, vortex, frozen, popr jailer.
Ale strasne zalezi na tom, co je to konkretne za moby - treba ty mensi verze Siegebreakera v 3. aktu (netusim tedka jak se jmenujou) muzou mit prakticky cokoliv a hotovo...nakladaj svym klasickym utokem jako svine, maji vrozenou invisibilitu (objevi se najednou u vas) a v kombinaci s vortexem+cokoliv je to prakticky pro me nechytacka. Skvely jsou taky ty maly mrchy co psal Garn - super jeste kdyz maji fast, ze ano ;) anebo rychly pavoucci s moltenem a fire chainama...oni vas stihnou brutalne kousat a obihat zaroven. Navic se jim neda utyct. Ted jsem si jeste vzpomnel na ty vysoky wirlwindovaci mrchy v 2. aktu treba s jailerem/vortexem/frozenem...taky svinska kombinace ;-)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Nekronaut » 03.07.2012, 10:22 hod.

Já nesnáším firechains+vortex+teleport a nezničitelné fast miniony, to je konec...

Uživatelský avatar
Saskardin
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Saskardin#2839
Bydliště:Bratislava

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Saskardin » 08.07.2012, 21:47 hod.

Na inferne sú všetky kombinácie už dosť peklo, ale najsmrteľnejšie sú tie, ked potvory dostanú boost toho, v čom sú najlepšie. Ak sú už normal rýchli (pavúčikova a také tie žabky napríklad) a dostanú fast (+ ešte waller alebo jailer, aby sa ani náhodou nedalo kitovať), ak sú už normal s vysokým HP (veľkí klepetáči a pod) a dostanú extra health (+invulnerable minions, alebo stačí shielded), tak.... A ak sa objavia niekde v úzkej uličke hneď pri vstupe do dungeonu, tak je o zábavu postarané.

P.S. Nikdy si neviem zapamätať ako sa tie potvory volajú, preto tie opisy.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Petros » 09.07.2012, 03:42 hod.

Monk, Inferno, 3.akt, dung pod Bastion's Keep.
Plížím se dlouhou úzkou chodbou, když vtom se na mě vyřítí pack Skull Cleaverů (melee, co za sebou vlečou sekery a jedním hitem bez problému uberou půlku hpček). Když jsem četl "Arcane, Vortex, Horde, Fast", stydla mi krev v žilách. Než jsem dočetl, stydla i mrtvola mnicha.

gonga
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gongzheng

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od gonga » 10.07.2012, 13:45 hod.

Nejhorší je pro mě Fast, inv.minions, stačí tyto dvě vlastnosti a pak už je to úpně jedno co mají, dva, tři ripy mě na infernu neminou. Naposledy to byli pavouci v mimořádně otravné lokaci Caverns of Araneae - fast, molten, inv.minion , extra health. S DH jsem neměl šanci, v tu ránu byli všichni u mě a už jsem se smažil...
Další dvě v kombinaci mimořádně nepříjemné je teleport+vortex - uteču jednomu v ss z Vortexu a on se následně ke mě portne, takhle 6 x a papa, Lala...

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Grammator » 10.07.2012, 16:52 hod.

https://dl.dropbox.com/u/73337885/Screenshot173.jpg

místo nightmarish mít třeba vortex nebo arcane tak skáču z okna... obecně shielding+reflect damage a fire chain nesnášim... kor ve vyšších aktech, v tom prvním to ještě jde...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Nekronaut » 10.07.2012, 17:09 hod.

Mě pobavilo tohle. Úplně by stačilo invulnerable :lol:

http://tinypic.com/r/2myriug/6

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od st.ranger » 26.07.2012, 15:10 hod.

Invulnerable Minions, Jailer, Desecrator, Illusionist a Shielding. Škoda, že jsem zapomněl na screen, ale jakmile jsem tohle viděl, okamžitě jsem utekl a nestydím se. To nejsou žádná pravidla? Jakmile má přece jednu schopnost, neměl by mít tu další. Navíc v některých stísněných prostorách je to skoro nemožné.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Quetak » 26.07.2012, 15:17 hod.

st.ranger píše:Invulnerable Minions, Jailer, Desecrator, Illusionist a Shielding. Škoda, že jsem zapomněl na screen, ale jakmile jsem tohle viděl, okamžitě jsem utekl a nestydím se. To nejsou žádná pravidla? Jakmile má přece jednu schopnost, neměl by mít tu další. Navíc v některých stísněných prostorách je to skoro nemožné.
Jo tak měli 5 vlastností? To už máš datadisk ne? :) Inv.minons+shielding+ilusionist byt spolu nemůže, max jedna z nich.
Pravidal na generováni vlastností elite packů existujou:
Strong CC -limit 1: Knockback, Nightmarish, Vortex
Defensive -limit 1: Avenger, Extra Health, Health Link, Horde, Illusionist, Missile Dampening, Invulnerable Minions, Shielding, Vampiric
Agresive -bez limitu: Arcane Enchanted, Desecrator, Electrified, Fast, Fire Chains, Frozen, Jailer, Molten, Mortar, Plagued, Reflects Damage, Teleporter, Waller

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Fru-fru » 26.07.2012, 15:23 hod.

Petros píše:Monk, Inferno, 3.akt, dung pod Bastion's Keep.
Plížím se dlouhou úzkou chodbou, když vtom se na mě vyřítí pack Skull Cleaverů (melee, co za sebou vlečou sekery a jedním hitem bez problému uberou půlku hpček). Když jsem četl "Arcane, Vortex, Horde, Fast", stydla mi krev v žilách. Než jsem dočetl, stydla i mrtvola mnicha.
+1
Krásně popsáno, už jsem taky zažil podobný Overfck

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od st.ranger » 26.07.2012, 15:35 hod.

Quetak píše:
st.ranger píše:Invulnerable Minions, Jailer, Desecrator, Illusionist a Shielding. Škoda, že jsem zapomněl na screen, ale jakmile jsem tohle viděl, okamžitě jsem utekl a nestydím se. To nejsou žádná pravidla? Jakmile má přece jednu schopnost, neměl by mít tu další. Navíc v některých stísněných prostorách je to skoro nemožné.
Jo tak měli 5 vlastností? To už máš datadisk ne? :) Inv.minons+shielding+ilusionist byt spolu nemůže, max jedna z nich.
Pravidal na generováni vlastností elite packů existujou:
Strong CC -limit 1: Knockback, Nightmarish, Vortex
Defensive -limit 1: Avenger, Extra Health, Health Link, Horde, Illusionist, Missile Dampening, Invulnerable Minions, Shielding, Vampiric
Agresive -bez limitu: Arcane Enchanted, Desecrator, Electrified, Fast, Fire Chains, Frozen, Jailer, Molten, Mortar, Plagued, Reflects Damage, Teleporter, Waller
Evidentně je na Inferno možné vše, i když mi opravdu přijde podle tvého popisu divné, že jsem měl tu čest tuhle bandu potkat. Možná bug.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Quetak » 26.07.2012, 15:40 hod.

Já spíš věřim tomu, že byly zamíchaný dvě skupiny stejnech elit s různějma vlastnostma mezi sebou, to už sem párkrát zažil.

Odpovědět

Zpět na „Monstra“