Boss tipy / triky / bugy

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902
Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od Quetak » 28.05.2012, 15:19 hod.

Nenašel jsem to tu, tak přidávám svoje postřehy:

Butcher inferno
po 4min boje místnost začne celá hořet, ale existuje místo kde to nepálí. Je to když pujdete úplně dolu a nelepíte se na bránu. Když není dost dps dát ho před tímto enragem, dá se tu umlátit vpohodě i 10% jeho HP než vás rozseká nebo chargne.

Zoltan Kulle
po tom co zabijete oba jeho poskoky (lze to i před jejich zabitím,ale je to pak spíš nevýhoda) je možné bosse "zaseknout". Místa kde se zasekává (a pak ani nekouzlí-kromě tornád) jsou dvě, a jsou tam co se po jeho zabití objeví most kde pak seberete black soulstone. Ze zkušenosti je lepší nechat ho se zaseknout nahoře a zespodu do něj střílet (wiz hydry např.). Na infernu se z něho pak stává nejsnadnější kořist která padne na 1 pokus s plným valor buffem a pekným lootem.

Pokud někdo máte další "vychytávky" tak sem s nimi.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od Garn » 28.05.2012, 15:21 hod.

To samé, co jsi provedl se Zoltánkem, jsem udělal s Izualem. Na Hell to dost ulehčuje kill, protože nemůže dát charge přes tu propast a jde do něj střílet.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Aici
Quill Rat
Příspěvky:18
BattleTag:Aici#2385
Bydliště:Chlumec
Kontaktovat uživatele:

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od Aici » 31.05.2012, 18:53 hod.

Jde bugnout i Belial. A to tak, že si po levé straně nahoře stoupnete do rohu (druhá fáze- kdy jde po vás a zároveň občas nějaká naga). Stane se, že se "sekne" a běhá ze strany na stranu. Sice malá pomoc, protože první fázi a třetí musíte tak jako tak dát sami. Na infernu mi nepomáhá ani tento bug a jsem na Belialovi už 3 dny :(

Zde video: http://www.youtube.com/watch?v=-q-FJ5CN8cI
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od Quetak » 01.06.2012, 10:49 hod.

Rakanoth Inferno
hodně těžkej boss ale správnou taktikou se z něho stává celkem lahůdka. Nejdůležitější je zamezit mu vyspawnot addy a přežít jeho teleportovací IK. Zamezení vyspawnování addů se provádí tak, že musíte být od bosse stále co nejdál. Tahal jsem ho odezdi ke zdi zleva zprava. Když ho dotáhnete k jedný zdi(většinou se na vás portne takže stát u zdi) tak je pak chvíli ve fázi nic nedělání, to je chvíle kdy se musíte přesunout na druhou stranu místnosti(ideálně teleport s wormhole). Bosse tím ztratíte z minimapy, za chvíli se objevý na minimapě a dvakrát popojde vaším směrem. Po dokončení druhého popojití se na vás portne (nebo pokud přijde dost blízko k vám začne plivat nějaký ***), před jeho portnutím musíte zapnout nějakou záchranu (diamond skin, SS,...), když přežijete zase je boss ve fázi nicnedělání a vy se musíte dostat na druhou stranu místnosti, počkat na jeho druhé popojití a takhle pořád dokola - před jeho portnutím na mě jsem mu tam vždy nechal venom hydry a ty ho pěkně stáhnou než začne popocházet za váma na druhou stranu. Kritická chvíle je když podruhé popojde vaším směrem a neportne se na vás a místo toho plive ty *** po kterých vyspawnuje addy, když už vidíte že začíná plivat musíte od něj zase co nejdále aby nevyspawnoval addy a dostat ho zase pěkně ke zdi a celý proces opakovat.

Jako wiz jsem měl build:
pasivky: Blur, glass canon, ilusionist
skilly: levý: venom hydry, pravý: magic weapon 15% dmg. Teleport s wormhole, familiar 12% dmg increase, diamond skin 20k absorb a energy shield s tou nerfnutou runou že nedostáváte rány víc jak 35% hp.

Na jiný útočný skilly než je hydra není při týhle taktice čas. Při správnym načasování diamond skinu mi tim teleportem neubral nic. Ilusionist pasivka je tu snad nutnost - po každý když vás hitne resetne vám to cd na teleport.


Izual Inferno
Nejdůležitější je vyhnout se frost bombám a nechodit na volné prostranství kde vás chargne a dostanete IK. Tahal jsem ho kolem těch kruhových bazénků který má po celé místnosti. Více méně stačilo chodit kolem jednoho. Máte sebou Tyraela a pár andělů který ho dokážou zablokovat čímž se stává snadným cílem. Problém můžou dělal vyspawnovaní addi, na ty se zaměřit a zabít co nejrychleji (pozor taky chargujou a bolí to). Jinak je to víceméně jednoduchej fight, jeden z nejlehčích bossů na Infernu.
Boss standart build: 9s frost nova, 20k diamond skin, venom hydra, arcane orb 20ap, oscilující shock pulze a energy armor s 35%.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 15:06 hod.

Rakanothuv IK port se da ohaxovat i tak, ze staci dat familiara s ancient guardian runou a srazit si life po 35%.

LordK
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od LordK » 08.09.2012, 19:14 hod.

Tak tu poslední variantu mohu potvrdit. S touhle kombinací jsem ho dal na 1. pokus. Kolikátý pokus to byl celkově radši nezmiňuju :)

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od finc » 14.09.2012, 08:44 hod.

I kdyz od patche 1.0.4 je to slabej boss, znam zaseknuti Ghoma o sloup.

Funguje to tak, ze ho vytahnu do leveho horniho rohu ke sloupu a ten pak obehnu. Pri tomhle kroku se obcas stane, ze se zasekne na miste a nevi kterou stranou okolo sloupu na vas jit. Situace je takova, ze pred vami je sloup a za nim Ghom. Pak uz jen staci na dalku ho roztrilet do zadecku :))

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od Nekronaut » 10.10.2012, 07:42 hod.

Nevím kam s tím a zakládat nebudu. Víte jak jsou ti 3 duchové ve 4A? Má na následující děj (farmu, zabití Diabla atd.) nějaký vliv jejich zabití nebo nezabití?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Boss tipy / triky / bugy

Příspěvek od AlterEgo » 10.10.2012, 08:35 hod.

Nekronaut píše:Nevím kam s tím a zakládat nebudu. Víte jak jsou ti 3 duchové ve 4A? Má na následující děj (farmu, zabití Diabla atd.) nějaký vliv jejich zabití nebo nezabití?
Pokud myslis ty aspecty, tak to nema vliv na nic.

Odpovědět

Zpět na „Monstra“